Camping Le Relais de L'eventail image 1

Camping Le Relais de L'eventail


  • Godziny pracy: 01.07 - 03.09 - obecnie w eksploatacji
  • Adres16 Val Dessus39130 Doucier, Francja - Pokaż na mapie
  • RegionJuraAlpy

Oceny

Opis

Profil

Campingplatz Le Relais de L´Eventail liegt wenige Meter vor dem Harrison Wasserfall. Idylle im Tal unterhalb des Wasserfall mit Wiesen und Wiesenblümchen. Ein Bächlein fließt vorbei und entspringt den Wasserfällen, einige Meter vom Campingplatz entfernt. Zum Campingplatz gehört ein Restaurant, …wo sie Speisen und Snacks oder einen Espresso genießen können. W-Lan gibt es hier nicht. Unzählige Freizeitmöglichkeiten stehen parat: Schwimmen, Treteboot fahren und Surfen im See Doucier / Clairvaux / Vouglans, Kanu fahren, Klettern, Wandern oder Mountainbiken.
  • Kategoria kempingu:
  • Stanowiska dla kamperów przed bramami: Do dyspozycji
Zaproponuj zmianę

Cena referencyjna

Sezon szczytowy 21,00 €*
*Dwie osoby dorosłe, przyczepa kempingowa, samochód, prąd i podatki lokalne za noc.

Godziny pracy

01. lipiec - 03. wrzesień

Nieruchomości

Udogodnienia

  • Poczekalnia
  • Pralki
  • Punkt serwisowy dla samochodów kempingowych
  • Stoły i ławki
  • Wi-Fi

Na miejscu parkingowym

  • Cień na polach(W większości zacienione)
  • Podłączenie elektryczne
  • Podłączenie wody na polu
  • Punkt usuwania substancji chemicznych na polu

Zwierzęta

  • Psy są dozwolone poza sezonem
  • Psy są dozwolone w sezonie szczytowym

Rodzina i dzieci

  • Plac zabaw
  • Pomieszczenie do zmiany pieluszki

Pływanie i odnowa biologiczna

  • Dzikie kąpieliska(km, Jezioro)
  • Basen wewnętrzny
  • Basen zewnętrzny
  • Piaszczysta plaża
  • Sauna

Możliwości spędzania wolnego czasu

  • Narciarstwo biegowe
  • Tenis stołowy
  • Wyciąg narciarski
  • Wypożyczalnia rowerów

Ceny i catering

  • Chleb sprzedawany na miejscu
  • Restauracja
  • Sklep spożywczy
  • Snack bar

Dostępność

  • Ogólnie dostępne urządzenia sanitarne

Typ wakacji

  • Mini miejsce kempingowe
  • Kemping zimowy
  • Nudyzm
  • Stałe miejsce kempingowe

Lokalizacja

map

Kierunki

35 km östlich von der Stadt Lons le Saunier entfernt, erfolgt die Zufahrt über die Straβe CD 471 und CD 39 bis zum Dorf Doucier, danach über die CD 326 in Richtung „Cascades du Hérisson“.
  • Jezioro: 1 km
  • Rzeka: Na miejscu
  • W górach: tak
  • Następne miasto/wieś: 5 km
  • Dworzec kolejowy lub autobusowy: Na miejscu

Adres

16 Val Dessus
39130 Doucier
Francja
Współrzędne GPS
Lat 46.61374, Long 5.84849
Uzyskaj wskazówki, jak to zrobić.
Zaproponuj zmianę

Kontakt

Camping Le Relais de L'eventail

Najczęściej zadawane pytania

Jak daleko od rzeki znajduje się Camping Le Relais de L'eventail?

Camping Le Relais de L'eventail znajduje się bezpośrednio nad rzeką. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Czy na kempingu Camping Le Relais de L'eventail dozwolone są psy?

Psy są akceptowane w sezonie wysokim i niskim.

Jakie opcje gastronomiczne oferuje Camping Le Relais de L'eventail?

Camping Le Relais de L'eventail jest otwarty od 1. lipiec do 3. wrzesień. Pokaż szczegóły kempingu

Czy Camping Le Relais de L'eventail jest przyjazny dla rodzin?

Kemping Camping Le Relais de L'eventail oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, takich jak Plac zabaw i wiele innych.

Zobacz szczegółowo wszystkie opcje

Jak goście i inni kamperowicze oceniają Camping Le Relais de L'eventail?

Czy w pobliżu kempingu Camping Le Relais de L'eventail są sklepy?

Sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na kempingu. Dodatkowo Camping Le Relais de L'eventail oferuje dostawę świeżego pieczywa bezpośrednio na miejscu. Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 5 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Jak daleko od Camping Le Relais de L'eventail znajduje się najbliższe miasteczko lub miasto?

Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 5 km. Przystanek autobusowy lub kolejowy znajduje się bezpośrednio na miejscu. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Zobacz wszystkie możliwości rekreacji

O jedzenie nie musisz się martwić, ponieważ na miejscu znajduje się restauracja. Ponadto bezpośrednio na miejscu znajduje się bar z przekąskami.

Dzięki usłudze dostawy świeżego pieczywa bezpośrednio na miejscu (tylko w sezonie wysokim) możesz rozpocząć dzień bez stresu.

Dla osób z własnym wyżywieniem sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na miejscu. A ci, którzy chcą wypożyczyć stół lub ławki, mogą to zrobić na miejscu.

Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu

Czy na kempingu Camping Le Relais de L'eventail jest wi-fi lub dostęp do internetu?

Kemping Camping Le Relais de L'eventail niestety nie oferuje wi-fi.

Czy Camping Le Relais de L'eventail jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych?

Ile miejsc postojowych ma Camping Le Relais de L'eventail?

Niestety, kemping Camping Le Relais de L'eventail nie podał jeszcze informacji o wielkości, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na miejscu. Wyślij zapytanie teraz

Szukaj innych kempingów w regionie Burgundia-Franche-Comté

Jak duży jest kemping Camping Le Relais de L'eventail?

Niestety, kemping Camping Le Relais de L'eventail nie podał jeszcze informacji o możliwościach rekreacji dla dzieci, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz



Szukaj innych kempingów w regionie Burgundia-Franche-Comté

Ile kosztuje pobyt na kempingu Camping Le Relais de L'eventail?

Nocleg na kempingu Camping Le Relais de L'eventail kosztuje od 21,00 €, ale ceny różnią się w zależności od wybranego okresu, liczby gości itp. Na camping.info możesz wysłać niezobowiązujące zapytanie do Camping Le Relais de L'eventail, aby poznać aktualne ceny i dostępność. Wyślij zapytanie teraz