Od38,00€
Camping Haliotis
- Godziny pracy: 01.04 - 31.10 - obecnie w eksploatacji
- Adres: Boulevard Patton, 50170 Pontorson, Francja - Pokaż na mapie
- Region: MancheIlle-et-VilaineAtlanticPółnocna Francja
Oceny
Oceny w szczegółach
- Spokój4.5
- Jedzenie / sklepy3.9
- Ogólna czystość4.5
- Czystość urządzeń sanitarnych4.3
- Przyjazność4.9
- Infrastruktura4.6
- Zajęcia rekreacyjne4.2
- Lokalizacja4.8
- Wartość w stosunku do ceny4.4
- Urządzenia sanitarne3.9
Zajęcia polecane przez gości
Wędrówki po górach
(3 Goście)Spacery rekreacyjne
(3 Goście)Jedzenie/picie
(1 Gość)Kultura
(1 Gość)Jazda konna
(1 Gość)Pływanie
(1 Gość)Ocenione przez gości jako „Odpowiedni dla”
Pary
Goście z psami
Seniorzy
Goście z namiotami
Rodziny z dziećmi poniżej 6 roku życia
Rodziny z dziećmi poniżej 12 roku życia
Rodziny z dziećmi poniżej 18 roku życia
Grupy młodzieży
Opis
Profil
Camping Seasonova Haliotis to średniej wielkości kemping położony na północ od miejscowości Pontoson. Można tu rozbić obóz niecałe 10 kilometrów od Mont Saint-Michel. Po drodze miniesz wioskę Beauvoir, w której znajduje się zoo z wszelkiego rodzaju krokodylami i żółwiami. Na …
- Kategoria kempingu:
- Rozmiar witryny: 8 ha (Warunki gruntowe: Trawa)
- Całkowita liczba boisk: 152
- Liczba stanowisk turystycznych: 152 (W tym działki: 102)
Cena referencyjna
Sezon szczytowy 38,00 €*
*Dwie osoby dorosłe, przyczepa kempingowa, samochód, prąd i podatki lokalne za noc.
Godziny pracy
01. kwiecień - 31. październik
Nieruchomości
Udogodnienia
Na miejscu parkingowym
Zwierzęta
Rodzina i dzieci
Pływanie i odnowa biologiczna
Możliwości spędzania wolnego czasu
Ceny i catering
Dostępność
Wynajem mieszkań
Typ wakacji
Lokalizacja

Kierunki
Jedź drogą N175 z Avranches do Pontorson. Zjedź zjazdem Pontorson. Podążaj za znakami w mieście.
- Morze: 9 km
- Rzeka: Na miejscu
- Następne miasto: Na miejscu
- Następne miasto/wieś: 0,5 km
- Dworzec kolejowy lub autobusowy: 0,3 km
- Zjazd z autostrady: 1,5 km
Adres
Boulevard Patton50170 Pontorson
Francja
Współrzędne GPS
Lat 48.557818127038274, Long -1.514451141008997
Uzyskaj wskazówki, jak to zrobić.Kontakt
Camping Haliotis
Zadzwoń lub prześlij faks
Najczęściej zadawane pytania
Jak daleko od rzeki znajduje się Camping Haliotis?
Camping Haliotis znajduje się bezpośrednio nad rzeką. Dowiedz się więcej o lokalizacji
Czy na kempingu Camping Haliotis dozwolone są psy?
Psy są akceptowane w sezonie wysokim i niskim. Psy są również akceptowane w obiektach na wynajem. Goście oceniają Camping Haliotis jako „odpowiedni dla gości z psami” na 4.8 z 5. Przeczytaj teraz szczegółowe opinie
Kiedy Camping Haliotis jest otwarty?
Camping Haliotis jest otwarty od 1. kwiecień do 31. październik. Sprawdź dostępność teraz
Czy Camping Haliotis jest przyjazny dla rodzin?
Goście oceniają Camping Haliotis jako szczególnie odpowiedni dla rodzin z dziećmi poniżej 6, 12 i 18 lat. Kemping Camping Haliotis oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, takich jak Plac zabaw, Basen zewnętrzny, Mini zoo, Program rozrywkowy dla dzieci, Tenis stołowy i wiele innych. W przypadku złej pogody można skorzystać z krytego basenu (15 km stąd).
Zobacz wszystkie możliwości rekreacji
Zobacz wszystkie możliwości rekreacji
Jak goście i inni kamperowicze oceniają Camping Haliotis?
Kamperowicze oceniają Camping Haliotis na 4.4 z 5. To sprawia, że Camping Haliotis jest jednym z najwyżej ocenianych kempingów w regionie Normandia.
Goście szczególnie dobrze oceniają następujące zalety: Przyjazność, Lokalizacja, Infrastruktura
Według gości Camping Haliotis jest szczególnie odpowiedni dla: Pary i Goście z psami
Według gości Camping Haliotis jest idealny dla: Zwiedzanie i Jazda na rowerze
Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów
Goście szczególnie dobrze oceniają następujące zalety: Przyjazność, Lokalizacja, Infrastruktura
Według gości Camping Haliotis jest szczególnie odpowiedni dla: Pary i Goście z psami
Według gości Camping Haliotis jest idealny dla: Zwiedzanie i Jazda na rowerze
Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów
Czy w pobliżu kempingu Camping Haliotis są sklepy?
Sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na kempingu. Dodatkowo Camping Haliotis oferuje dostawę świeżego pieczywa bezpośrednio na miejscu. Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 0.5 km, najbliższe miasto znajduje się w odległości 0 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji
Jak daleko od Camping Haliotis znajduje się najbliższe miasteczko lub miasto?
Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 0.5 km, najbliższe miasto znajduje się w odległości 0 km. Do przystanku autobusowego lub kolejowego dotrzesz w 0.3 km. Najbliższy zjazd z autostrady znajduje się w odległości 1.5 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji
Jakie opcje gastronomiczne oferuje Camping Haliotis?
O jedzenie nie musisz się martwić, ponieważ restauracja znajduje się w odległości 0.2 km. Ponadto w odległości 0.2 km znajduje się bar z przekąskami.
Dzięki usłudze dostawy świeżego pieczywa bezpośrednio na miejscu możesz rozpocząć dzień bez stresu.
Dla osób z własnym wyżywieniem sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na miejscu. Prawdziwi miłośnicy grillowania mogą nawet rozpalić grill węglowy.
Ogólnie goście oceniają gastronomię na miejscu na 3.9 z 5.
Zobacz szczegółowo wszystkie opcje
Dzięki usłudze dostawy świeżego pieczywa bezpośrednio na miejscu możesz rozpocząć dzień bez stresu.
Dla osób z własnym wyżywieniem sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na miejscu. Prawdziwi miłośnicy grillowania mogą nawet rozpalić grill węglowy.
Ogólnie goście oceniają gastronomię na miejscu na 3.9 z 5.
Zobacz szczegółowo wszystkie opcje
Czy na kempingu Camping Haliotis jest wi-fi lub dostęp do internetu?
Kemping Camping Haliotis oferuje wi-fi. Ponadto na miejscu znajduje się terminal internetowy.
Czy Camping Haliotis jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych?
Większość ścieżek na kempingu Camping Haliotis jest utwardzona. Węzły sanitarne są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zobacz wszystkie udogodnienia kempingu
Ile miejsc postojowych ma Camping Haliotis?
Camping Haliotis ma countSpaceTourism miejsc dla turystów i countPermanent miejsc dla stałych kamperowiczów.
Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu
Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu
Jak duży jest kemping Camping Haliotis?
Camping Haliotis ma powierzchnię 8 hektarów. Stan nawierzchni: Trawa
Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu
Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu
Ile kosztuje pobyt na kempingu Camping Haliotis?
Nocleg na kempingu Camping Haliotis kosztuje od 38,00 €, ale ceny różnią się w zależności od wybranego okresu, liczby gości itp. Na camping.info możesz wprowadzić daty podröży, aby zobaczyć aktualne ceny i dostępność.
Wprowadź daty podróży teraz i zobacz aktualne ceny
Wprowadź daty podróży teraz i zobacz aktualne ceny
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe



