Od21,00€
Camping Graafsland
- Godziny pracy: 01.04 - 30.09 - obecnie w eksploatacji
- Adres: Strijwaard 1a, 4043 Opheusden, Holandia - Pokaż na mapie
Oceny
Opis
Profil
Dieser über Campingplatz für über 50+ Jahren verfügt über 18 Stellplätze für Wohnwagen, Wohnmobil oder Zelt und jeder Platz hat einen 10-Ampere-Stromanschluss. Es gibt drei Wasserhähne auf dem Feld und es gibt ausgezeichnetes WLAN. Ein Teil der Scheune wurde renoviert, …
- Rozmiar witryny: 5 ha
- Całkowita liczba boisk: 18
Cena referencyjna
Sezon szczytowy 22,00 €*
Poza sezonem 21,00 €*
*Dwie osoby dorosłe, przyczepa kempingowa, samochód, prąd i podatki lokalne za noc.
Godziny pracy
01. kwiecień - 30. wrzesień
Nieruchomości
Udogodnienia
- Grill na węgiel drzewny jest dozwolony
- Wi-Fi
- Pralki
- Suszarki bębnowe
Na miejscu parkingowym
- Podłączenie elektryczne
- Podłączenie wody na polu
- Pola bez samochodów
- Ognisko na polu jest dozwolone
- Podłączenie gazu na polu
- Punkt usuwania substancji chemicznych na polu
Możliwości spędzania wolnego czasu
- Rybołówstwo(0,1 km)
Lokalizacja

- Rzeka: Na miejscu
- Dworzec kolejowy lub autobusowy: 0,5 km
- Zjazd z autostrady: 1 km
Adres
Strijwaard 1a4043 Opheusden
Holandia
Współrzędne GPS
Lat 51.926978299339446, Long 5.643614208353486
Uzyskaj wskazówki, jak to zrobić.Kontakt
Camping Graafsland
Zadzwoń lub prześlij faks
Najczęściej zadawane pytania
Jak daleko od rzeki znajduje się Camping Graafsland?
Camping Graafsland znajduje się bezpośrednio nad rzeką. Dowiedz się więcej o lokalizacji
Czy na kempingu Camping Graafsland dozwolone są psy?
Niestety, kemping Camping Graafsland nie podał jeszcze informacji, czy psy są akceptowane, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów akceptujących psy w regionie Geldria
Szukaj innych kempingów akceptujących psy w regionie Geldria
Kiedy Camping Graafsland jest otwarty?
Camping Graafsland jest otwarty od 1. kwiecień do 30. wrzesień. Pokaż szczegóły kempingu
Czy Camping Graafsland jest przyjazny dla rodzin?
Niestety, kemping Camping Graafsland nie podał jeszcze informacji o możliwościach rekreacji dla dzieci, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów przyjaznych rodzinom w regionie Geldria
Szukaj innych kempingów przyjaznych rodzinom w regionie Geldria
Jak goście i inni kamperowicze oceniają Camping Graafsland?
Kemping Camping Graafsland nie został jeszcze oceniony przez innych kamperowiczów.
Oceń Camping Graafsland teraz
Pokaż najlepsze kempingi w regionie Geldria
Oceń Camping Graafsland teraz
Pokaż najlepsze kempingi w regionie Geldria
Czy w pobliżu kempingu Camping Graafsland są sklepy?
Niestety, kemping Camping Graafsland nie podał jeszcze szczegółów dotyczących sklepów, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów ze sklepami w regionie Geldria
Szukaj innych kempingów ze sklepami w regionie Geldria
Jak daleko od Camping Graafsland znajduje się najbliższe miasteczko lub miasto?
Niestety, kemping Camping Graafsland nie podał jeszcze informacji o odległościach, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów w regionie Geldria
Szukaj innych kempingów w regionie Geldria
Jakie opcje gastronomiczne oferuje Camping Graafsland?
Niestety, kemping Camping Graafsland nie podał jeszcze informacji o opcjach gastronomicznych, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów z restauracją w regionie Geldria
Szukaj innych kempingów z restauracją w regionie Geldria
Czy na kempingu Camping Graafsland jest wi-fi lub dostęp do internetu?
Kemping Camping Graafsland oferuje wi-fi. To usługa bezpłatna.
Czy Camping Graafsland jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych?
Niestety, kemping Camping Graafsland nie podał jeszcze informacji o przystosowaniu dla osób niepełnosprawnych, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów w regionie Geldria
Szukaj innych kempingów w regionie Geldria
Ile miejsc postojowych ma Camping Graafsland?
Niestety, kemping Camping Graafsland nie podał jeszcze informacji o miejscach dla turystów. Wyślij zapytanie teraz
Szukaj innych kempingów w regionie Geldria
Szukaj innych kempingów w regionie Geldria
Jak duży jest kemping Camping Graafsland?
Ile kosztuje pobyt na kempingu Camping Graafsland?
Nocleg na kempingu Camping Graafsland kosztuje 21,00 € - 22,00 €, ale ceny różnią się w zależności od wybranego okresu, liczby gości itp. Na camping.info możesz wysłać niezobowiązujące zapytanie do Camping Graafsland, aby poznać aktualne ceny i dostępność. Wyślij zapytanie teraz
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
