Camping Devesa Gardens image 1

Camping Devesa Gardens


Oceny

Oceny w szczegółach

  • Spokój
    2.4

  • Jedzenie / sklepy
    1.7

  • Ogólna czystość
    3.0

  • Czystość urządzeń sanitarnych
    3.2

  • Stan wynajmowanego zakwaterowania
    3.5

  • Przyjazność
    3.0

  • Infrastruktura
    2.2

  • Zajęcia rekreacyjne
    3.2

  • Lokalizacja
    2.8

  • Wartość w stosunku do ceny
    2.8

  • Urządzenia sanitarne
    2.6

Co piszą goście

Zajęcia polecane przez gości

DivingNurkowanie (1 Gość)
HikingWędrówki po górach (1 Gość)
SailingŻeglarstwo (1 Gość)

Swimming
Pływanie
(1 Gość)
Tennis
Tenis
(1 Gość)

Ocenione przez gości jako „Odpowiedni dla”

4.0
Goście z namiotami
3.5
Seniorzy
3.0
Pary
3.0
Goście z psami
3.0
Rodziny z dziećmi poniżej 12 roku życia
3.0
Rodziny z dziećmi poniżej 6 roku życia
2.5
Rodziny z dziećmi poniżej 18 roku życia
2.0
Grupy młodzieży

Opis

Profil

At Devesa Gardens you will discover an enjoyable and pleasant place to relax and have fun with your family. Just 15 minutes away from Valencia city, by the sea, and surrounded by pine woods and rice fields. The wonderful Albufera …central lake is located just next door and you will be able to enjoy 800.000 meters of wonderful gardens.
  • Kategoria kempingu:
  • Całkowita liczba boisk: 133
  • Liczba stanowisk turystycznych: 133 (W tym działki: 110)
Zaproponuj zmianę

Cena referencyjna

Sezon szczytowy 31,05 €*
*Dwie osoby dorosłe, przyczepa kempingowa, samochód, prąd i podatki lokalne za noc.

Godziny pracy

01. styczeń - 31. grudzień

Nieruchomości

Udogodnienia

  • Pralki
  • Punkt serwisowy dla samochodów kempingowych
  • Suszarki bębnowe
  • Terminal internetowy
  • Wi-Fi

Na miejscu parkingowym

  • Podłączenie elektryczne
  • Oddzielna przestrzeń dla grup młodzieżowych

Zwierzęta

  • Psy są dozwolone poza sezonem
  • Psy są dozwolone w sezonie szczytowym
  • Psy dozwolone w wynajmowanych apartamentach

Rodzina i dzieci

  • Mini zoo
  • Plac zabaw
  • Pomieszczenie do zmiany pieluszki
  • Program rozrywkowy dla dzieci
  • Udogodnienia do zabawy w pomieszczeniu

Pływanie i odnowa biologiczna

  • Basen wewnętrzny
  • Basen zewnętrzny
  • Dzikie kąpieliska(0,5 km, Morze)
  • Gorące źródła
  • Piaszczysta plaża(0,5 km)
  • Sauna
  • Zjeżdżalnia wodna

Możliwości spędzania wolnego czasu

  • Golf(0,5 km)
  • Mini golf
  • Siatkówka
  • Tenis
  • Windsurfing
  • Wypożyczalnia rowerów(km)
  • Żeglarstwo
  • Jazda konna
  • Narciarstwo biegowe
  • Tenis stołowy
  • Wyciąg narciarski

Ceny i catering

  • Restauracja
  • Sklep spożywczy
  • Snack bar

Dostępność

  • Ogólnie dostępne urządzenia sanitarne

Wynajem mieszkań

  • Domy jednopiętrowe
  • Apartamenty wakacyjne
  • Wynajem namiotów
  • Wynajem przyczep kempingowych

Typ wakacji

  • Kemping zimowy
  • Stałe miejsce kempingowe
  • Mini miejsce kempingowe
  • Nudyzm

Lokalizacja

map
2.4

Kierunki

From Valencia, head south on the CV-500 (Carretera de El Saler). Follow the road for about 13 km, passing Albufera Natural Park. After kilometer 13, you’ll reach your destination at Carretera de El Saler, Km. 13.
  • Morze: 0,5 km
  • Jezioro: Na miejscu
  • Rzeka: Na miejscu
  • W górach: Nie
  • Następne miasto: 13 km
  • Następne miasto/wieś: 2 km
  • Dworzec kolejowy lub autobusowy: 0,01 km

Adres

Carretera de El Saler, Km. 13
46012 Valencia
Hiszpania
Współrzędne GPS
Lat 39.32302, Long -0.3094
Uzyskaj wskazówki, jak to zrobić.
Zaproponuj zmianę

Kontakt

Camping Devesa Gardens

call or fax
Zadzwoń lub prześlij faks

Najczęściej zadawane pytania

Jak daleko od jeziora znajduje się Camping Devesa Gardens?

Camping Devesa Gardens znajduje się bezpośrednio nad jeziorem. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Czy na kempingu Camping Devesa Gardens dozwolone są psy?

Psy są akceptowane w sezonie wysokim i niskim. Psy nie są akceptowane w obiektach na wynajem. Goście oceniają Camping Devesa Gardens jako „odpowiedni dla gości z psami” na 3 z 5. Przeczytaj teraz szczegółowe opinie

Jakie opcje gastronomiczne oferuje Camping Devesa Gardens?

Camping Devesa Gardens jest otwarty od 1. styczeń do 31. grudzień. Pokaż szczegóły kempingu

Czy Camping Devesa Gardens jest przyjazny dla rodzin?

Kemping Camping Devesa Gardens oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, takich jak Plac zabaw, Basen zewnętrzny, Mini zoo, Program rozrywkowy dla dzieci i wiele innych. W przypadku złej pogody można skorzystać z krytego basenu (na miejscu) oraz krytych sal zabaw dla dzieci.

Zobacz szczegółowo wszystkie opcje

Jak goście i inni kamperowicze oceniają Camping Devesa Gardens?

Kamperowicze oceniają Camping Devesa Gardens na 2.4 z 5.

Według gości Camping Devesa Gardens jest szczególnie odpowiedni dla: Goście z namiotami

Według gości Camping Devesa Gardens jest idealny dla: Nurkowanie i Wędrówki po górach

Przeczytaj wszystkie opinie kamperowiczów

Czy w pobliżu kempingu Camping Devesa Gardens są sklepy?

Sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na kempingu. Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 2 km, najbliższe miasto znajduje się w odległości 13 km. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Jak daleko od Camping Devesa Gardens znajduje się najbliższe miasteczko lub miasto?

Najbliższe miasteczko znajduje się w odległości 2 km, najbliższe miasto znajduje się w odległości 13 km. Przystanek autobusowy lub kolejowy znajduje się bezpośrednio na miejscu. Dowiedz się więcej o lokalizacji

Zobacz wszystkie możliwości rekreacji

O jedzenie nie musisz się martwić, ponieważ na miejscu znajduje się restauracja. Ponadto bezpośrednio na miejscu znajduje się bar z przekąskami.

Dla osób z własnym wyżywieniem sklep spożywczy znajduje się bezpośrednio na miejscu.

Ogólnie goście oceniają gastronomię na miejscu na 1.7 z 5.

Zobacz teraz wszystkie informacje o kempingu

Czy na kempingu Camping Devesa Gardens jest wi-fi lub dostęp do internetu?

Kemping Camping Devesa Gardens niestety nie oferuje wi-fi.

Czy Camping Devesa Gardens jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych?

Ile miejsc postojowych ma Camping Devesa Gardens?

Camping Devesa Gardens ma countSpaceTourism miejsc dla turystów i countPermanent miejsc dla stałych kamperowiczów.

Zobacz wszystkie udogodnienia kempingu

Jak duży jest kemping Camping Devesa Gardens?

Niestety, kemping Camping Devesa Gardens nie podał jeszcze informacji o możliwościach rekreacji dla dzieci, ale możesz poprosić o te informacje bezpośrednio na kempingu. Wyślij zapytanie teraz



Szukaj innych kempingów w regionie Walencja

Ile kosztuje pobyt na kempingu Camping Devesa Gardens?

Nocleg na kempingu Camping Devesa Gardens kosztuje od 31,05 €, ale ceny różnią się w zależności od wybranego okresu, liczby gości itp. Na camping.info możesz wysłać niezobowiązujące zapytanie do Camping Devesa Gardens, aby poznać aktualne ceny i dostępność. Wyślij zapytanie teraz