Strandpark De Zeeuwse Kust image 1

Strandpark De Zeeuwse Kust


Vurderinger

Vurderinger i detalj

  • Stillhet
    4.1

  • Mat / butikker
    4.0

  • Generell renslighet
    4.5

  • Renslighet på sanitærfasiliteter
    4.3

  • Tilstand på innkvartering til utleie
    4.7

  • Vennlighet
    4.3

  • Infrastruktur
    4.3

  • Fritidsaktiviteter
    4.3

  • Beliggenhet
    4.6

  • Verdi for pengene
    3.8

  • Sanitærfasiliteter
    4.3

Hva gjestene skriver

user image placeholder
2.0
Hubertus P.
Opphold: mars 2024
"More appearance than reality! - We stayed here at the campsite for a week over Easter. Three weeks before we were due to arrive, we received an email with a new pitch layout and became aware of construction work on the site. On arrival we realized why, the original hedge had given way to new pitches and we were looking at a building site. From 7:00 in the morning there was construction noise and the pitches in front of us were not passable without sinking down to the axle. This caused a lot of annoyance among our fellow campers. When we approached reception, the only reply was "sorry". Our pitch was fortunately paved but very uneven so we couldn't really level it out and stood very crooked. The TV connection didn't get any reception, after asking three times still no one from the campsite responded and we finally gave up. The swimming pool is getting on in years and needs renovation. The water was green and when you went in you immediately got tingling on your skin and red eyes from the chlorine. The sanitary facilities were clean but always smelled a bit like sewers. The soap dispensers in the toilets were often empty and out of 4 dishwashers in the washing up area, 2 were permanently broken. The garbage piled up in the collection point (directly in front of the wash house) over the Easter days and was not picked up. The animation at Easter was also rather ridiculous, the children could look for the same hard-boiled eggs twice until they were no longer usable and didn't even get a small Easter greeting at the end. Unfortunately we expected more from a 5 star campsite (100 € per night) and were visibly disappointed by the service and the highly advertised campsite.
user image placeholder
user image placeholder
user image

Det finnes 3 evalueringer skrevet av campere.

Vis alle evalueringer

Aktiviteter anbefalt av gjester

CyclingSykling (67 Gjester)
SwimmingSvømming (53 Gjester)
RelaxingAvslapning (46 Gjester)

Hiking
Fotturer
(35 Gjester)
Surfing
Surfing
(32 Gjester)
Strolling
Gåturer
(15 Gjester)
Sailing
Seiling
(13 Gjester)
Wellness
Spa
(10 Gjester)
Sightseeing
Sightseeing
(7 Gjester)
Horsebackriding
Hesteridning
(5 Gjester)
Culinary
Mat/drikke
(4 Gjester)

Vurdert av gjester som «Passer for»

4.7
Gjester med hunder
4.6
Familier med barn under 6
4.5
Par
4.4
Familier med barn under 12
4.3
Pensjonister
3.8
Gjester med telt
3.6
Familier med barn under 18
2.2
Ungdomsgrupper

Beskrivelse

Profil

Strandpark De Zeeuwse Kust ist ein Kindfreundlich Familienpark in Renesse. Ab 250m vom Nordseestrand können Sie das ganze Jahr Campen oder ein Luxüs eingerichtet Chalet mieten. Im Ferienzeitraumen ist da ein gemütliches Animationsteam anwesend für die Kinder. Kinderspielplätzen sind innen …und aussen und viel spass wird auch erlebt in das Hallenbad. Im Restaurant; Strand Café DOK können Sie herlich dinieren auf die Terrasse im Sommer oder im Winter beim Kamin! Hunden sind auf das ganze Park erlaubt!
  • Campingplasskategori:
  • Totalt antall plasser: 207
  • Antall turistplasser: 207
  • Bobilplasser foran portene: Ikke tilgjengelig
  • Stoppeplasser foran portene også for campingvogner: Ikke tilgjengelig
Foreslå endring

Referansepris

Høysesong 52,00 €*
*To voksne, campingvogn, bil, strøm og lokale avgifter pr. natt

Driftstider

01. januar - 31. desember

Egenskaper

Fasiliteter

  • Lounge
  • Tillatt med kullgrill
  • Tømmestasjoner for bobil
  • Tørkerom
  • Tørketromler
  • Vaskemaskiner
  • Wi-Fi(Ukjent pris)
  • Bord og benker
  • Bytte av gassbeholdere
  • Bålved tilgjengelig
  • Oppbevaringsbokser

Ved parkeringsplassen

  • Bål tillatt på oppstillingsplass
  • Elektrisk tilkobling
  • Skygge på oppstillingsplasser(Halvskygget)
  • Tilkobling til TV på oppstillingsplass
  • Tilkobling til vann på oppstillingsplass
  • Tillatt med bil på oppstillingsplass
  • Tømming av kjemiske toaletter på oppstillingsplass
  • Bilfrie oppstillingsplasser
  • Separat område for ungdomsgrupper

Kjæledyr

  • Hundedusj
  • Hundepark
  • Hunder tillatt i innkvartering som utleies
  • Tillatt med hunder under høysesong
  • Tillatt med hunder under lavsesong

Familie og barn

  • Fasiliteter for spilling innendørs
  • Lekeplass
  • Stellerom
  • Underholdningsprogram for barn
  • Husdyrpark

Svømming og velvære

  • Innendørs svømmebasseng
  • Sandstrand(0,25 km)
  • Sauna
  • Utendørs svømmebasseng

Fritidsmuligheter

  • Bordtennis
  • Minigolf
  • Seiling(km)
  • Sykkelutleie
  • Tennis
  • Vindsurfing(km)
  • Volleyball

Pris og catering

  • Brød solgt på stedet
  • Matbutikk
  • Restaurant
  • Snackbar
  • Fasiliteter for matlaging

tilgjengelighet

  • De fleste oppstillingsplasser er brolagte
  • Rullestolramper
  • Universelt utformede sanitærfasiliteter

Utleieboliger

  • Bungalower
  • Ferieleiligheter
  • Leie campingvogner

Ferietype

  • Vintercamping
  • Minicampingplass
  • Nudisme
  • Permanent camping

Beliggenhet

map
4.2

Veibeskrivelse

Strandpark De Zeeuwse Kust liegt in Renesse 250m vom das Strand in Renesse und ungefähr 1500 meter vom gemütliches Dorf
  • Sjø: 0,25 km
  • I fjellet: Ingen
  • Neste by/landsby: 1,5 km

Adresse

Helleweg 8
4326 LJ Renesse
Holland
GPS-koordinater
Lat 51.73712, Long 3.80375
Få veibeskrivelse
Foreslå endring

Kontakt

Strandpark De Zeeuwse Kust

call or fax
Ring eller faks

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt fra stranden ligger Strandpark De Zeeuwse Kust?

Strandpark De Zeeuwse Kust ligger 0.3 km fra stranden. Les mer om beliggenheten

Er hunder tillatt på campingplassen Strandpark De Zeeuwse Kust?

Hunder er tillatt i høysisongen og lavsesongen. Hunder er også tillatt i utleieboliger. Ghester vurderer Strandpark De Zeeuwse Kust som "egnet for gjester med hund" med 4.7 av 5. Les detaljerte vurderinger nå

Når er Strandpark De Zeeuwse Kust åpen?

Strandpark De Zeeuwse Kust er åpen fra 1. januar til 31. desember. Vis detaljer om campingplassen

Er Strandpark De Zeeuwse Kust familievennlig?

Gjester vurderer Strandpark De Zeeuwse Kust som spesielt egnet for familier med barn under 6 og 12 år. For fritidsaktiviteter tilbyr campingplassen Strandpark De Zeeuwse Kust mange muligheter, som Lekeplass, Underholdningsprogram for barn og mye mer. Ved dårlig vær kan du bruke innendørsbassenget (på stedet) og de innendørs lekemulighetene.

Vis alle fritidsaktiviteter

Hvordan vurderer gjester og andre campere Strandpark De Zeeuwse Kust?

Campere vurderer Strandpark De Zeeuwse Kust til 4.2 av 5. Dette gjør Strandpark De Zeeuwse Kust til en av de best vurderte campingplassene i delstaten Zeeland.

Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Tilstand på innkvartering til utleie, Beliggenhet, Generell renslighet

Ifølge gjestene er Strandpark De Zeeuwse Kust spesielt egnet for: Gjester med hunder og Familier med barn under 6

Ifølge gjestene er Strandpark De Zeeuwse Kust ideell for: Sykling og Svømming

Les alle campervurderinger

Finnes det shoppingmuligheter i nærheten av Strandpark De Zeeuwse Kust?

Det finnes en matbutikk direkte på campingplassen. I tillegg tilbyr Strandpark De Zeeuwse Kust brødservice direkte på plassen. Nærmeste tettsted ligger 1.5 km unna. Les mer om beliggenheten

Hvor langt er det til nærmeste tettsted eller by fra Strandpark De Zeeuwse Kust?

Nærmeste tettsted ligger 1.5 km unna. Les mer om beliggenheten

Hvilke spisemuligheter tilbyr Strandpark De Zeeuwse Kust?

Det er godt sørget for mat, for det finnes en restaurant direkte på plassen. Videre finnes det også en snackbar direkte på plassen.

Med brødservice direkte på plassen kan du starte dagen avslappet.

For selvforpleining finnes det en matbutikk direkte på plassen. Ekte grillentusiaster kan til og med fyre opp kullgrillen.

Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 4 av 5.

Vis alle alternativer i detalj

Finnes det wi-fi eller internett på campingplassen Strandpark De Zeeuwse Kust?

Campingplassen Strandpark De Zeeuwse Kust tilbyr wi-fi.

Er Strandpark De Zeeuwse Kust tilrettelagt for funksjonshemmede?

De fleste stiene på campingplassen Strandpark De Zeeuwse Kust er asfaltert. Ramper er tilgjengelige for rullestolbrukere. Sanitæranleggene er tilrettelagt for funksjonshemmede. Vis alle campingplassens fasiliteter

Hvor mange plasser har Strandpark De Zeeuwse Kust?

Strandpark De Zeeuwse Kust har 207 plasser for turister og 0 plasser for fastboende campere.

Vis all informasjon om campingplassen nå

Hvor stor er Strandpark De Zeeuwse Kust?

Dessverre har campingplassen Strandpark De Zeeuwse Kust foreløpig ikke oppgitt informasjon om størrelsen, men du kan også forespørre informasjonen direkte fra stedet. Send forespørsel nå

Søk etter andre campingplasser i Zeeland

Hvor mye koster det å bo på Strandpark De Zeeuwse Kust?

En overnatting på Strandpark De Zeeuwse Kust koster fra 52,00 €, men prisene varierer avhengig av valgt periode, gjester, osv. På camping.info kan du sende en uforpliktende forespørsel til Strandpark De Zeeuwse Kust for å finne ut gjeldende priser og tilgjengelighet. Send forespørsel nå