Fra33,00€
Scarabeo Camping
- Driftstider: 01.01 - 31.12 - for tiden i drift
- Adresse: S. Croce Camerina, 97017 Punta Braccetto, Italia - Vis på kart
- Region: PalermoCataniaMittelmer
Vurderinger
Vurderinger i detalj
- Stillhet4.5
- Mat / butikker3.2
- Generell renslighet4.6
- Renslighet på sanitærfasiliteter4.5
- Tilstand på innkvartering til utleie3.8
- Vennlighet4.5
- Infrastruktur4.0
- Fritidsaktiviteter3.5
- Beliggenhet4.1
- Verdi for pengene4.2
- Sanitærfasiliteter4.2
Aktiviteter anbefalt av gjester
Sykling
(3 Gjester)Sightseeing
(2 Gjester)Fritidsdykking
(1 Gjest)Fotturer
(1 Gjest)Paragliding
(1 Gjest)Festing
(1 Gjest)Gåturer
(1 Gjest)Spa
(1 Gjest)Vurdert av gjester som «Passer for»
Par
Pensjonister
Gjester med hunder
Familier med barn under 6
Gjester med telt
Familier med barn under 12
Familier med barn under 18
Ungdomsgrupper
Beskrivelse
Profil
wzxhzdk:0 wzxhzdk:1 wzxhzdk:2 wzxhzdk:3 wzxhzdk:4
- Campingplasskategori:
- Størrelsen på nettstedet: 12 ha
- Totalt antall plasser: 75
- Antall turistplasser: 75
Referansepris
Høysesong 33,00 €*
*To voksne, campingvogn, bil, strøm og lokale avgifter pr. natt
Driftstider
01. januar - 31. desember
Egenskaper
Fasiliteter
- Internett-terminal(3 km)
- Tømmestasjoner for bobil
- Vaskemaskiner
Ved parkeringsplassen
- Elektrisk tilkobling
Kjæledyr
- Tillatt med hunder under høysesong
- Tillatt med hunder under lavsesong
Familie og barn
- Lekeplass
- Stellerom
- Underholdningsprogram for barn
Fritidsmuligheter
- Sykkelutleie
Pris og catering
- Matbutikk(3 km)
- Restaurant(0,5 km)
- Snackbar
tilgjengelighet
- Universelt utformede sanitærfasiliteter
Utleieboliger
- Bungalower
- Leie campingvogner
- Ferieleiligheter
- Utleietelt
Ferietype
- Permanent camping
- Vintercamping
Beliggenhet

- Sjø: På stedet
- Neste by: 8 km
- Neste by/landsby: 3 km
- Tog- eller busstasjon: 8 km
Adresse
S. Croce Camerina97017 Punta Braccetto
Italia
GPS-koordinater
Lat 36.81666, Long 14.46666
Få veibeskrivelseKontakt
Scarabeo Camping
Ring eller faks
Ofte stilte spørsmål
Hvor langt fra havet ligger Scarabeo Camping?
Scarabeo Camping ligger rett ved havet. Les mer om beliggenheten
Er hunder tillatt på campingplassen Scarabeo Camping?
Hunder er tillatt i høysisongen og lavsesongen. Ghester vurderer Scarabeo Camping som "egnet for gjester med hund" med 4 av 5. Les detaljerte vurderinger nå
Når er Scarabeo Camping åpen?
Scarabeo Camping er åpen fra 1. januar til 31. desember. Vis detaljer om campingplassen
Er Scarabeo Camping familievennlig?
For fritidsaktiviteter tilbyr campingplassen Scarabeo Camping mange muligheter, som Lekeplass og mye mer.
Vis alle fritidsaktiviteter
Vis alle fritidsaktiviteter
Hvordan vurderer gjester og andre campere Scarabeo Camping?
Campere vurderer Scarabeo Camping til 4.3 av 5. Dette gjør Scarabeo Camping til en av de best vurderte campingplassene i regionen Palermo.
Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Generell renslighet, Stillhet, Renslighet på sanitærfasiliteter
Ifølge gjestene er Scarabeo Camping spesielt egnet for: Par og Pensjonister
Ifølge gjestene er Scarabeo Camping ideell for: Svømming og Avslapning
Les alle campervurderinger
Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Generell renslighet, Stillhet, Renslighet på sanitærfasiliteter
Ifølge gjestene er Scarabeo Camping spesielt egnet for: Par og Pensjonister
Ifølge gjestene er Scarabeo Camping ideell for: Svømming og Avslapning
Les alle campervurderinger
Finnes det shoppingmuligheter i nærheten av Scarabeo Camping?
Det finnes en matbutikk 3 km unna. Nærmeste tettsted ligger 3 km unna, den nærmeste byen ligger 8 km unna. Les mer om beliggenheten
Hvor langt er det til nærmeste tettsted eller by fra Scarabeo Camping?
Nærmeste tettsted ligger 3 km unna, den nærmeste byen ligger 8 km unna. Du kan nå en buss- eller togstasjon på 8 km. Les mer om beliggenheten
Hvilke spisemuligheter tilbyr Scarabeo Camping?
Det er godt sørget for mat, for det finnes en restaurant 0.5 km unna. Videre finnes det også en snackbar direkte på plassen.
For selvforpleining finnes det en matbutikk 3 km unna.
Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 3.2 av 5.
Vis alle alternativer i detalj
For selvforpleining finnes det en matbutikk 3 km unna.
Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 3.2 av 5.
Vis alle alternativer i detalj
Finnes det wi-fi eller internett på campingplassen Scarabeo Camping?
Dessverre har campingplassen Scarabeo Camping foreløpig ikke oppgitt informasjon om wi-fi, men du kan forespørre informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Sicilia som tilbyr wi-fi
Søk etter andre campingplasser i Sicilia som tilbyr wi-fi
Er Scarabeo Camping tilrettelagt for funksjonshemmede?
Sanitæranleggene er tilrettelagt for funksjonshemmede. Vis alle campingplassens fasiliteter
Hvor mange plasser har Scarabeo Camping?
Scarabeo Camping har 75 plasser for turister og 0 plasser for fastboende campere.
Vis all informasjon om campingplassen nå
Vis all informasjon om campingplassen nå
Hvor stor er Scarabeo Camping?
Hvor mye koster det å bo på Scarabeo Camping?
En overnatting på Scarabeo Camping koster fra 33,00 €, men prisene varierer avhengig av valgt periode, gjester, osv. På camping.info kan du sende en uforpliktende forespørsel til Scarabeo Camping for å finne ut gjeldende priser og tilgjengelighet. Send forespørsel nå
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe




