Fra15,00€
Rezidenca Cekodhima
- Driftstider: 01.04 - 15.10, 16.10 - 30.03 - for tiden i drift
- Adresse: Nacional Road Vlore Radhime 68, 9405 Radhime, Albania - Vis på kart
- Region: Mittelmer
Vurderinger
Vurderinger i detalj
- Stillhet4.2
- Mat / butikker4.7
- Generell renslighet4.5
- Renslighet på sanitærfasiliteter4.6
- Tilstand på innkvartering til utleie5.0
- Vennlighet4.8
- Infrastruktur4.0
- Fritidsaktiviteter3.8
- Beliggenhet4.4
- Verdi for pengene4.4
- Sanitærfasiliteter4.2
Aktiviteter anbefalt av gjester
Kajakkpadling
(2 Gjester)Motorbåt
(2 Gjester)Avslapning
(2 Gjester)Seiling
(2 Gjester)Surfing
(2 Gjester)Mat/drikke
(1 Gjest)Kultur
(1 Gjest)Fritidsdykking
(1 Gjest)Vurdert av gjester som «Passer for»
Pensjonister
Par
Familier med barn under 18
Gjester med hunder
Familier med barn under 12
Familier med barn under 6
Gjester med telt
Ungdomsgrupper
Beskrivelse
Profil
Nestled by the sea in Radhimë, Camping Rezidenca Cekodhima is a charming, small campsite that offers a peaceful escape from the hustle and bustle of daily life. Here, you are guaranteed to find tranquility, space, and freedom. The spacious pitches …
- Størrelsen på nettstedet: 25 ha (Grunnforhold: Gjørme)
- Totalt antall plasser: 25
- Antall turistplasser: 25
- Bobilplasser foran portene: Tilgjengelig
- Stoppeplasser foran portene også for campingvogner: Ikke tilgjengelig
Referansepris
Høysesong 20,00 €*
Lavsesong 15,00 €*
*To voksne, campingvogn, bil, strøm og lokale avgifter pr. natt
Driftstider
01. Απρίλιος - 15. Οκτώβριος
16. Οκτώβριος - 30. Μάρτιος
Egenskaper
Fasiliteter
- Bytte av gassbeholdere
- Individuelle vaskerom(4)
- Internett-terminal(5 km)
- Tømmestasjoner for bobil
- Utleiebad(2)
- Vaskemaskiner
- Wi-Fi(Ukjent pris)
- Bord og benker
- Bålved tilgjengelig
- Felles bålområde
- Lounge
- Oppbevaringsbokser
- Tørkerom
- Tørketromler
Ved parkeringsplassen
- Bilfrie oppstillingsplasser
- Elektrisk tilkobling
- Skygge på oppstillingsplasser(For det meste skygget)
- Tilkobling til vann på oppstillingsplass
- Tillatt med bil på oppstillingsplass
- Tømming av kjemiske toaletter på oppstillingsplass
- Bål tillatt på oppstillingsplass
- Gasstilkobling på oppstillingsplassen
- Separat område for ungdomsgrupper
- Tilkobling til TV på oppstillingsplass
Kjæledyr
- Tillatt med hunder under høysesong
- Tillatt med hunder under lavsesong
- Hunder tillatt i innkvartering som utleies
Familie og barn
- Lekeplass
- Stellerom
- Underholdningsprogram for barn
- Fasiliteter for spilling innendørs
- Husdyrpark
Svømming og velvære
- Sandstrand
- Svømming i åpent vann(Sjø)
- Innendørs svømmebasseng
- Nudiststrand
- Sauna
- Utendørs svømmebasseng
- Vannsklie
- Varme kilder
Fritidsmuligheter
- Båtutleie
- Seiling
- Sykkelutleie
- Vindsurfing
- Volleyball
- Bordtennis
- Fritidsdykkesteder
- Golf
- Hesteridning
- Langrennsløype
- Minigolf
- Skiheis
- Tennis
Pris og catering
- Brød solgt på stedet(Kun under høysesong)
- Matbutikk(0,05 km)
- Restaurant
- Snackbar
- Fasiliteter for matlaging
tilgjengelighet
- De fleste oppstillingsplasser er brolagte
- Hinderfri tilgang til vann
- Rullestolramper
- Universelt utformede sanitærfasiliteter
Utleieboliger
- Ferieleiligheter
- Bungalower
- Hytter
- Leie campingvogner
- Utleietelt
Ferietype
- Permanent camping
- Vintercamping
- Nudisme
Beliggenhet

Veibeskrivelse
Getting there: Coming from Vlorë on the SH8, the campsite is signposted after approximately 6 km. It is located on the right-hand side, directly by the sea.
- Neste by/landsby: 3 km
Adresse
Nacional Road Vlore Radhime 689405 Radhime
Albania
GPS-koordinater
Lat 40.3772, Long 19.4786
Få veibeskrivelseKontakt
Rezidenca Cekodhima
Ring eller faks
Ofte stilte spørsmål
Hvor langt fra stranden ligger Rezidenca Cekodhima?
Rezidenca Cekodhima ligger rett ved stranden. Les mer om beliggenheten
Er hunder tillatt på campingplassen Rezidenca Cekodhima?
Hunder er tillatt i høysisongen og lavsesongen. Hunder er ikke tillatt i utleieboliger. Ghester vurderer Rezidenca Cekodhima som "egnet for gjester med hund" med 3.8 av 5. Les detaljerte vurderinger nå
Når er Rezidenca Cekodhima åpen?
Rezidenca Cekodhima er åpen fra 1. Απρίλιος til 15. Οκτώβριος og fra 16. Οκτώβριος til 30. Μάρτιος. Vis detaljer om campingplassen
Er Rezidenca Cekodhima familievennlig?
Gjester vurderer Rezidenca Cekodhima som spesielt egnet for familier med barn under 18 år. For fritidsaktiviteter tilbyr campingplassen Rezidenca Cekodhima mange muligheter, som Lekeplass, Underholdningsprogram for barn og mye mer.
Vis alle fritidsaktiviteter
Vis alle fritidsaktiviteter
Hvordan vurderer gjester og andre campere Rezidenca Cekodhima?
Campere vurderer Rezidenca Cekodhima til 4.3 av 5.
Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Tilstand på innkvartering til utleie, Vennlighet, Mat / butikker
Ifølge gjestene er Rezidenca Cekodhima spesielt egnet for: Pensjonister og Par
Ifølge gjestene er Rezidenca Cekodhima ideell for: Svømming og Fotturer
Les alle campervurderinger
Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Tilstand på innkvartering til utleie, Vennlighet, Mat / butikker
Ifølge gjestene er Rezidenca Cekodhima spesielt egnet for: Pensjonister og Par
Ifølge gjestene er Rezidenca Cekodhima ideell for: Svømming og Fotturer
Les alle campervurderinger
Finnes det shoppingmuligheter i nærheten av Rezidenca Cekodhima?
Det finnes en matbutikk 0.1 km unna. I tillegg tilbyr Rezidenca Cekodhima brødservice direkte på plassen i høysisongen. Nærmeste tettsted ligger 3 km unna. Les mer om beliggenheten
Hvor langt er det til nærmeste tettsted eller by fra Rezidenca Cekodhima?
Nærmeste tettsted ligger 3 km unna. Les mer om beliggenheten
Hvilke spisemuligheter tilbyr Rezidenca Cekodhima?
Det er godt sørget for mat, for det finnes en restaurant direkte på plassen. Videre finnes det også en snackbar direkte på plassen.
Med brødservice direkte på plassen (kun i høysisongen) kan du starte dagen avslappet.
For selvforpleining finnes det en matbutikk 0.1 km unna.
Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 4.7 av 5.
Forresten kan gassflasker byttes direkte på plassen.
Vis alle alternativer i detalj
Med brødservice direkte på plassen (kun i høysisongen) kan du starte dagen avslappet.
For selvforpleining finnes det en matbutikk 0.1 km unna.
Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 4.7 av 5.
Forresten kan gassflasker byttes direkte på plassen.
Vis alle alternativer i detalj
Finnes det wi-fi eller internett på campingplassen Rezidenca Cekodhima?
Campingplassen Rezidenca Cekodhima tilbyr wi-fi. I tillegg finnes det en internetterminal 5 km unna.
Er Rezidenca Cekodhima tilrettelagt for funksjonshemmede?
De fleste stiene på campingplassen Rezidenca Cekodhima er asfaltert. Ramper er tilgjengelige for rullestolbrukere. Sanitæranleggene er ikke tilrettelagt for funksjonshemmede. Ingenting står i ieien for bademoro, ettersom tilgangen til vannet er tilrettelagt for funksjonshemmede. Vis alle campingplassens fasiliteter
Hvor mange plasser har Rezidenca Cekodhima?
Rezidenca Cekodhima har 25 plasser for turister og 0 plasser for fastboende campere.
Vis all informasjon om campingplassen nå
Vis all informasjon om campingplassen nå
Hvor stor er Rezidenca Cekodhima?
Rezidenca Cekodhima har en størrelse på 25 hektar. Bakkeunderlaget er: Gjørme
Vis all informasjon om campingplassen nå
Vis all informasjon om campingplassen nå
Hvor mye koster det å bo på Rezidenca Cekodhima?
En overnatting på Rezidenca Cekodhima koster 15,00 € - 20,00 €, men prisene varierer avhengig av valgt periode, gjester, osv. På camping.info kan du sende en uforpliktende forespørsel til Rezidenca Cekodhima for å finne ut gjeldende priser og tilgjengelighet. Send forespørsel nå
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe


