Lysebotn Tourist Camp image 1

Lysebotn Tourist Camp


Vurderinger

Vurderinger i detalj

  • Stillhet
    3.1

  • Mat / butikker
    2.5

  • Generell renslighet
    3.6

  • Renslighet på sanitærfasiliteter
    4.0

  • Tilstand på innkvartering til utleie
    5.0

  • Vennlighet
    4.7

  • Infrastruktur
    2.6

  • Fritidsaktiviteter
    3.1

  • Beliggenhet
    3.7

  • Verdi for pengene
    2.5

  • Sanitærfasiliteter
    3.3

Hva gjestene skriver

user image
user image placeholder
user image placeholder

Det finnes 3 evalueringer skrevet av campere.

Vis alle evalueringer

Aktiviteter anbefalt av gjester

HikingFotturer (3 Gjester)
KayakKajakkpadling (2 Gjester)
ClimbingKlatring (1 Gjest)

Motorcycle
Motorsykkel
(1 Gjest)
Paragliding
Paragliding
(1 Gjest)

Vurdert av gjester som «Passer for»

5.0
Gjester med hunder
4.7
Gjester med telt
4.0
Par
4.0
Pensjonister
3.7
Familier med barn under 18
3.7
Ungdomsgrupper
3.2
Familier med barn under 12
2.8
Familier med barn under 6

Beskrivelse

Profil

Vår vakre campingplass ligger i den fantastiske Lysefjorden, og tilbyr en unik opplevelse for alle naturelskere. Enten du bor i våre koselige hytter, nyter komforten i vår Bed & Breakfast eller camper med eget telt eller campingvogn, venter det et …uforglemmelig eventyr på deg. La deg oppsluke av den fantastiske naturen, utforsk de omkringliggende turstiene og nyt stillheten i naturen. Ørneredet Besøk restauranten vår på toppen av fjellet, rett ved inngangen til turstien til den berømte Kjeragbolten! Ørneredet Restaurant!
  • Totalt antall plasser: 30
  • Antall turistplasser: 30
  • Bobilplasser foran portene: 0
  • Stoppeplasser foran portene også for campingvogner: Ikke tilgjengelig
Foreslå endring

Referansepris

Høysesong 38,25 €*
Lavsesong 38,25 €*
*To voksne, campingvogn, bil, strøm og lokale avgifter pr. natt

Driftstider

07. mai - 14. oktober

Egenskaper

Fasiliteter

  • Wi-Fi(Delvis, Ukjent pris)
  • Internett-terminal

Ved parkeringsplassen

  • Elektrisk tilkobling
  • Skygge på oppstillingsplasser(Ingen skygge)
  • Tilkobling til vann på oppstillingsplass
  • Tømming av kjemiske toaletter på oppstillingsplass

Kjæledyr

  • Tillatt med hunder under høysesong
  • Tillatt med hunder under lavsesong

Familie og barn

  • Lekeplass
  • Fasiliteter for spilling innendørs
  • Husdyrpark
  • Underholdningsprogram for barn

Svømming og velvære

  • Svømming i åpent vann(Sjø)
  • Innendørs svømmebasseng
  • Sandstrand
  • Sauna
  • Utendørs svømmebasseng
  • Vannsklie
  • Varme kilder

Pris og catering

  • Restaurant
  • Brød solgt på stedet
  • Snackbar

Utleieboliger

  • Ferieleiligheter
  • Hytter
  • Bungalower
  • Leie campingvogner
  • Utleietelt

Ferietype

  • Vintercamping

Beliggenhet

map
3.0
  • Sjø: På stedet
  • I fjellet: Ja
  • Neste by: 83 km

Adresse

Lysevegen 21
4127 Lysebotn
Norge
GPS-koordinater
Lat 59.05366, Long 6.64887
Få veibeskrivelse
Foreslå endring

Kontakt

Lysebotn Tourist Camp

call or fax
Ring eller faks

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt fra havet ligger Lysebotn Tourist Camp?

Lysebotn Tourist Camp ligger rett ved havet. Les mer om beliggenheten

Er hunder tillatt på campingplassen Lysebotn Tourist Camp?

Hunder er tillatt i høysisongen og lavsesongen. Ghester vurderer Lysebotn Tourist Camp som "egnet for gjester med hund" med 5 av 5. Les detaljerte vurderinger nå

Når er Lysebotn Tourist Camp åpen?

Lysebotn Tourist Camp er åpen fra 7. mai til 14. oktober. Vis detaljer om campingplassen

Er Lysebotn Tourist Camp familievennlig?

For fritidsaktiviteter tilbyr campingplassen Lysebotn Tourist Camp mange muligheter, som Lekeplass og mye mer.

Vis alle fritidsaktiviteter

Hvordan vurderer gjester og andre campere Lysebotn Tourist Camp?

Campere vurderer Lysebotn Tourist Camp til 3 av 5.

Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Tilstand på innkvartering til utleie, Vennlighet, Renslighet på sanitærfasiliteter

Ifølge gjestene er Lysebotn Tourist Camp spesielt egnet for: Gjester med telt og Par

Ifølge gjestene er Lysebotn Tourist Camp ideell for: Fotturer og Kajakkpadling

Les alle campervurderinger

Finnes det shoppingmuligheter i nærheten av Lysebotn Tourist Camp?

Beklager, campingplassen Lysebotn Tourist Camp har foreløpig ikke oppgitt noen detaljer om shoppingmuligheter, men du kan forespørre informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå

Søk etter andre campingplasser i Sørlandet med shoppingmuligheter

Hvor langt er det til nærmeste tettsted eller by fra Lysebotn Tourist Camp?

Den nærmeste byen ligger 83 km unna. Les mer om beliggenheten

Hvilke spisemuligheter tilbyr Lysebotn Tourist Camp?

Det er godt sørget for mat, for det finnes en restaurant direkte på plassen.

Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 2.5 av 5.

Vis alle alternativer i detalj

Finnes det wi-fi eller internett på campingplassen Lysebotn Tourist Camp?

Campingplassen Lysebotn Tourist Camp tilbyr delvis wi-fi.

Er Lysebotn Tourist Camp tilrettelagt for funksjonshemmede?

Dessverre har campingplassen Lysebotn Tourist Camp foreløpig ikke oppgitt informasjon om tilgjengelighet, men du kan også spørre etter informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå

Søk etter andre campingplasser i Sørlandet

Hvor mange plasser har Lysebotn Tourist Camp?

Lysebotn Tourist Camp har 30 plasser for turister og 0 plasser for fastboende campere.

Vis all informasjon om campingplassen nå

Hvor stor er Lysebotn Tourist Camp?

Dessverre har campingplassen Lysebotn Tourist Camp foreløpig ikke oppgitt informasjon om størrelsen, men du kan også forespørre informasjonen direkte fra stedet. Send forespørsel nå

Søk etter andre campingplasser i Sørlandet

Hvor mye koster det å bo på Lysebotn Tourist Camp?

En overnatting på Lysebotn Tourist Camp koster fra 38,25 €, men prisene varierer avhengig av valgt periode, gjester, osv. På camping.info kan du sende en uforpliktende forespørsel til Lysebotn Tourist Camp for å finne ut gjeldende priser og tilgjengelighet. Send forespørsel nå