Fra26,00€
Campingplatz Silbersee
- Driftstider: 01.04 - 31.10 - for tiden i drift
- Adresse: Silberseestr 70, 27619 Schiffdorf, Tyskland - Vis på kart
Vurderinger
Vurderinger i detalj
- Stillhet4.4
- Mat / butikker2.7
- Generell renslighet4.1
- Renslighet på sanitærfasiliteter4.3
- Vennlighet4.7
- Infrastruktur3.3
- Fritidsaktiviteter3.4
- Beliggenhet4.5
- Verdi for pengene4.6
- Sanitærfasiliteter4.4
Aktiviteter anbefalt av gjester
Fotturer
(5 Gjester)Gåturer
(4 Gjester)Fisking
(1 Gjest)Vurdert av gjester som «Passer for»
Familier med barn under 12
Familier med barn under 6
Gjester med telt
Ungdomsgrupper
Par
Pensjonister
Familier med barn under 18
Beskrivelse
Profil
Der Natur Campingplatz liegt etwa 150m vom Silbersee entfernt. Er verfügt über Strom Anschlüsse sowie ein großes Sanitärgebäude.
- Størrelsen på nettstedet: 4 ha (Grunnforhold: Gress)
- Totalt antall plasser: 200
- Antall turistplasser: 200
- Bobilplasser foran portene: 0
- Stoppeplasser foran portene også for campingvogner: Ikke tilgjengelig
Referansepris
Høysesong 26,00 €*
*To voksne, campingvogn, bil, strøm og lokale avgifter pr. natt
Driftstider
01. april - 31. oktober
Egenskaper
Fritidsmuligheter
- Bordtennis
- Minigolf(0,1 km)
- Sykkelutleie
- Volleyball(0,1 km)
- Båtutleie
- Fisking
- Fritidsdykkesteder
- Golf
- Hesteridning
- Kitesurfing
- Langrennsløype
- Renne
- Seiling
- Skiheis
- Surfing
- Tennis
- Vindsurfing
Utleieboliger
- Bungalower
- Ferieleiligheter
- Hytter
- Leie campingvogner
- Utleietelt
Beliggenhet

Adresse
Silberseestr 7027619 Schiffdorf
Tyskland
GPS-koordinater
Lat 53.49291, Long 8.809659
Få veibeskrivelseKontakt
Campingplatz Silbersee
Ring eller faks
Ofte stilte spørsmål
Er hunder tillatt på campingplassen Campingplatz Silbersee?
Campingplassen Campingplatz Silbersee has dessverre ikke oppgitt informasjon om hunder er tillatt på campingplassen, men du kan forespørre informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen som tillater hund
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen som tillater hund
Når er Campingplatz Silbersee åpen?
Campingplatz Silbersee er åpen fra 1. april til 31. oktober. Vis detaljer om campingplassen
Er Campingplatz Silbersee familievennlig?
Gjester vurderer Campingplatz Silbersee som spesielt egnet for familier med barn under 6 og 12 år.
Les alle campervurderinger
Les alle campervurderinger
Hvordan vurderer gjester og andre campere Campingplatz Silbersee?
Campere vurderer Campingplatz Silbersee til 4.2 av 5.
Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Vennlighet, Verdi for pengene, Beliggenhet
Ifølge gjestene er Campingplatz Silbersee spesielt egnet for: Familier med barn under 12 og Familier med barn under 6
Ifølge gjestene er Campingplatz Silbersee ideell for: Sykling og Avslapning
Les alle campervurderinger
Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Vennlighet, Verdi for pengene, Beliggenhet
Ifølge gjestene er Campingplatz Silbersee spesielt egnet for: Familier med barn under 12 og Familier med barn under 6
Ifølge gjestene er Campingplatz Silbersee ideell for: Sykling og Avslapning
Les alle campervurderinger
Finnes det shoppingmuligheter i nærheten av Campingplatz Silbersee?
Beklager, campingplassen Campingplatz Silbersee har foreløpig ikke oppgitt noen detaljer om shoppingmuligheter, men du kan forespørre informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen med shoppingmuligheter
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen med shoppingmuligheter
Hvor langt er det til nærmeste tettsted eller by fra Campingplatz Silbersee?
Dessverre har campingplassen Campingplatz Silbersee foreløpig ikke oppgitt avstandsinformasjon, men du kan også forespørre informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen
Hvilke spisemuligheter tilbyr Campingplatz Silbersee?
Dessverre har campingplassen Campingplatz Silbersee foreløpig ikke oppgitt informasjon om spisemuligheter, men du kan forespørre informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 2.7 av 5.
Søk etter andre campingplasser med restaurant i Niedersachsen
Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 2.7 av 5.
Søk etter andre campingplasser med restaurant i Niedersachsen
Finnes det wi-fi eller internett på campingplassen Campingplatz Silbersee?
Dessverre har campingplassen Campingplatz Silbersee foreløpig ikke oppgitt informasjon om wi-fi, men du kan forespørre informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen som tilbyr wi-fi
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen som tilbyr wi-fi
Er Campingplatz Silbersee tilrettelagt for funksjonshemmede?
Dessverre har campingplassen Campingplatz Silbersee foreløpig ikke oppgitt informasjon om tilgjengelighet, men du kan også spørre etter informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen
Søk etter andre campingplasser i Niedersachsen
Hvor mange plasser har Campingplatz Silbersee?
Campingplatz Silbersee har 200 plasser for turister og 0 plasser for fastboende campere.
Vis all informasjon om campingplassen nå
Vis all informasjon om campingplassen nå
Hvor stor er Campingplatz Silbersee?
Campingplatz Silbersee har en størrelse på 4 hektar. Bakkeunderlaget er: Gress
Vis all informasjon om campingplassen nå
Vis all informasjon om campingplassen nå
Hvor mye koster det å bo på Campingplatz Silbersee?
En overnatting på Campingplatz Silbersee koster fra 26,00 €, men prisene varierer avhengig av valgt periode, gjester, osv. På camping.info kan du sende en uforpliktende forespørsel til Campingplatz Silbersee for å finne ut gjeldende priser og tilgjengelighet. Send forespørsel nå
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe


