Fra11,60€
Camping La Rivière
- Driftstider: 27.04 - 15.09 - for tiden i drift
- Adresse: Route de Pons, 12140 Saint-Hippolyte, Frankrike - Vis på kart
- Region: CantalAveyronSør-Frankrike
Vurderinger
Vurderinger i detalj
- Generell renslighet4.9
- Beliggenhet4.9
- Verdi for pengene4.8
Beskrivelse
Profil
Den 1,35 hektar store campingplassen La Rivière ligger på et fortryllende sted i 280 meters høyde ved foten av byen Saint-Hippolyte, ved bredden av Goul. Mikroklimaet gjør det til et privilegert feriested med mange aktiviteter. Camping La Rivière har en …
- Størrelsen på nettstedet: 1,35 ha (Grunnforhold: Gress)
- Totalt antall plasser: 31
- Antall turistplasser: 31 (Hvorav pakker: 31)
Referansepris
Høysesong 18,60 €*
Lavsesong 11,60 €*
*To voksne, campingvogn, bil, strøm og lokale avgifter pr. natt
Driftstider
27. april - 15. september
Egenskaper
Fasiliteter
- Tømmestasjoner for bobil
- Tørketromler
- Vaskemaskiner
- Wi-Fi
- Tørkerom
Ved parkeringsplassen
- Elektrisk tilkobling
- Tilkobling til vann på oppstillingsplass
- Tømming av kjemiske toaletter på oppstillingsplass
Kjæledyr
- Tillatt med hunder under høysesong
- Tillatt med hunder under lavsesong
Familie og barn
- Lekeplass
Svømming og velvære
- Svømming i åpent vann(Elv)
- Utendørs svømmebasseng
Fritidsmuligheter
- Fisking
- Tennis
- Langrennsløype
Pris og catering
- Brød solgt på stedet
- Matbutikk(0,1 km)
- Restaurant
- Snackbar
tilgjengelighet
- De fleste oppstillingsplasser er brolagte
- Universelt utformede sanitærfasiliteter
Utleieboliger
- Bungalower
- Ferieleiligheter
- Hytter
- Leie campingvogner
- Utleietelt
Ferietype
- Minicampingplass
- Nudisme
- Permanent camping
- Vintercamping
Beliggenhet

Veibeskrivelse
Ta D921, D990, D34, D98 og D904 i retning D526 i Saint-Hippolyte. Destinasjonen ligger på venstre side.
- Elv: På stedet
- Høyde (over havet): 280 m
- Neste by: 1,1 km
- Neste by/landsby: 1,1 km
Adresse
Route de Pons12140 Saint-Hippolyte
Frankrike
GPS-koordinater
Lat 44.71145, Long 2.56161
Få veibeskrivelseKontakt
Camping La Rivière
Ring eller faks
Ofte stilte spørsmål
Hvor langt fra elven ligger Camping La Rivière?
Camping La Rivière ligger rett ved elven. Les mer om beliggenheten
Er hunder tillatt på campingplassen Camping La Rivière?
Hunder er tillatt i høysisongen og lavsesongen.
Når er Camping La Rivière åpen?
Camping La Rivière er åpen fra 27. april til 15. september. Sjekk tilgjengelighet nå
Er Camping La Rivière familievennlig?
For fritidsaktiviteter tilbyr campingplassen Camping La Rivière mange muligheter, som Lekeplass, Utendørs svømmebasseng og mye mer.
Vis alle fritidsaktiviteter
Vis alle fritidsaktiviteter
Hvordan vurderer gjester og andre campere Camping La Rivière?
Campere vurderer Camping La Rivière til 4.8 av 5. Dette gjør Camping La Rivière til en av de best vurderte campingplassene i regionen Cantal.
Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Generell renslighet, Beliggenhet, Verdi for pengene
Les alle campervurderinger
Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Generell renslighet, Beliggenhet, Verdi for pengene
Les alle campervurderinger
Finnes det shoppingmuligheter i nærheten av Camping La Rivière?
Det finnes en matbutikk 0.1 km unna. I tillegg tilbyr Camping La Rivière brødservice direkte på plassen. Nærmeste tettsted ligger 1.1 km unna, den nærmeste byen ligger 1.1 km unna. Les mer om beliggenheten
Hvor langt er det til nærmeste tettsted eller by fra Camping La Rivière?
Nærmeste tettsted ligger 1.1 km unna, den nærmeste byen ligger 1.1 km unna. Les mer om beliggenheten
Hvilke spisemuligheter tilbyr Camping La Rivière?
Dessverre har campingplassen Camping La Rivière foreløpig ikke oppgitt informasjon om spisemuligheter, men du kan forespørre informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser med restaurant i Auvergne-Rhône-AlpesFor selvforpleining finnes det en matbutikk 0.1 km unna.
Søk etter andre campingplasser med restaurant i Auvergne-Rhône-AlpesFor selvforpleining finnes det en matbutikk 0.1 km unna.
Finnes det wi-fi eller internett på campingplassen Camping La Rivière?
Campingplassen Camping La Rivière tilbyr wi-fi. Dette er gratis.
Er Camping La Rivière tilrettelagt for funksjonshemmede?
De fleste stiene på campingplassen Camping La Rivière er asfaltert. Sanitæranleggene er tilrettelagt for funksjonshemmede. Vis alle campingplassens fasiliteter
Hvor mange plasser har Camping La Rivière?
Camping La Rivière har countSpaceTourism plasser for turister og countPermanent plasser for fastboende campere.
Vis all informasjon om campingplassen nå
Vis all informasjon om campingplassen nå
Hvor stor er Camping La Rivière?
Camping La Rivière har en størrelse på 1,35 hektar. Bakkeunderlaget er: Gress
Vis all informasjon om campingplassen nå
Vis all informasjon om campingplassen nå
Hvor mye koster det å bo på Camping La Rivière?
En overnatting på Camping La Rivière koster 11,60 € - 18,60 €, men prisene varierer avhengig av valgt periode, gjester, osv. På camping.info kan du legge inn reisedatoene dine for å se gjeldende priser og tilgjengelighet.
Legg inn reisedatoene dine nå og se gjeldende priser
Legg inn reisedatoene dine nå og se gjeldende priser
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe