Fra20,30€
Camping Harta
- Driftstider: 01.01 - 31.12 - for tiden i drift
- Adresse: Kunratice 16, 464 01 Kunratice u Frydlantu, Tsjekkia - Vis på kart
Vurderinger
Beskrivelse
Profil
Der Campingplatz Harta, ein kleiner Campingplatz im Norden von Tschechien, liegt in der historischen Region Oberlausitz. Hier treffen Deutschland, Polen und Tschechien im Dreiländereck aufeinander. Auf dem Mini-Campingplatz werden Sie vom Eigentümer willkommen geheißen. Sie campen hier in einer hügeligen, …
- Størrelsen på nettstedet: 1,5 ha
- Totalt antall plasser: 13
Referansepris
Høysesong 20,30 €*
Lavsesong 20,30 €*
*To voksne, campingvogn, bil, strøm og lokale avgifter pr. natt
Driftstider
01. januar - 31. desember
Egenskaper
Fasiliteter
- Felles bålområde
- Tillatt med kullgrill
- Tørketromler
- Vaskemaskiner
- Wi-Fi
Ved parkeringsplassen
- Bilfrie oppstillingsplasser
- Elektrisk tilkobling
- Tilkobling til vann på oppstillingsplass
Kjæledyr
- Tillatt med hunder under høysesong
- Tillatt med hunder under lavsesong
Familie og barn
- Lekeplass
Svømming og velvære
- Utendørs svømmebasseng
Fritidsmuligheter
- Fisking(0,1 km)
Pris og catering
- Brød solgt på stedet
- Restaurant
- Snackbar
Beliggenhet

Veibeskrivelse
In Liberec die 13 nach Frydlant. Kurz vor Frydlant links nach Kunratice. Dort der Beschilderung "Camping Harta" folgen.
- Elv: 0,1 km
- Neste by/landsby: 0,5 km
- Tog- eller busstasjon: 0,2 km
Adresse
Kunratice 16464 01 Kunratice u Frydlantu
Tsjekkia
GPS-koordinater
Lat 50.925341855332206, Long 15.030574728836065
Få veibeskrivelseKontakt
Camping Harta
Ring eller faks
Ofte stilte spørsmål
Hvor langt fra elven ligger Camping Harta?
Camping Harta ligger 0.1 km fra elven. Les mer om beliggenheten
Er hunder tillatt på campingplassen Camping Harta?
Hunder er tillatt i høysisongen og lavsesongen.
Når er Camping Harta åpen?
Camping Harta er åpen fra 1. januar til 31. desember. Sjekk tilgjengelighet nå
Er Camping Harta familievennlig?
For fritidsaktiviteter tilbyr campingplassen Camping Harta mange muligheter, som Lekeplass, Utendørs svømmebasseng og mye mer.
Vis alle fritidsaktiviteter
Vis alle fritidsaktiviteter
Hvordan vurderer gjester og andre campere Camping Harta?
Campingplassen Camping Harta har ikke blitt vurdert av andre campere ennå.
Vurder Camping Harta nå
Vis de beste campingplassene i Liberec-regionen
Vurder Camping Harta nå
Vis de beste campingplassene i Liberec-regionen
Finnes det shoppingmuligheter i nærheten av Camping Harta?
Beklager, campingplassen Camping Harta har foreløpig ikke oppgitt noen detaljer om shoppingmuligheter, men du kan forespørre informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Liberec-regionen med shoppingmuligheter
Søk etter andre campingplasser i Liberec-regionen med shoppingmuligheter
Hvor langt er det til nærmeste tettsted eller by fra Camping Harta?
Nærmeste tettsted ligger 0.5 km unna. Du kan nå en buss- eller togstasjon på 0.2 km. Les mer om beliggenheten
Hvilke spisemuligheter tilbyr Camping Harta?
Det er godt sørget for mat, for det finnes en restaurant direkte på plassen. Videre finnes det også en snackbar direkte på plassen.
Med brødservice direkte på plassen kan du starte dagen avslappet. Ekte grillentusiaster kan til og med fyre opp kullgrillen.
Vis alle alternativer i detalj
Med brødservice direkte på plassen kan du starte dagen avslappet. Ekte grillentusiaster kan til og med fyre opp kullgrillen.
Vis alle alternativer i detalj
Finnes det wi-fi eller internett på campingplassen Camping Harta?
Campingplassen Camping Harta tilbyr dessverre ikke wi-fi.
Er Camping Harta tilrettelagt for funksjonshemmede?
Dessverre har campingplassen Camping Harta foreløpig ikke oppgitt informasjon om tilgjengelighet, men du kan også spørre etter informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Liberec-regionen
Søk etter andre campingplasser i Liberec-regionen
Hvor mange plasser har Camping Harta?
Dessverre har campingplassen Camping Harta foreløpig ikke oppgitt informasjon om turistplasser. Send forespørsel nå
Søk etter andre campingplasser i Liberec-regionen
Søk etter andre campingplasser i Liberec-regionen
Hvor stor er Camping Harta?
Hvor mye koster det å bo på Camping Harta?
En overnatting på Camping Harta koster fra 20,30 €, men prisene varierer avhengig av valgt periode, gjester, osv. På camping.info kan du legge inn reisedatoene dine for å se gjeldende priser og tilgjengelighet.
Legg inn reisedatoene dine nå og se gjeldende priser
Legg inn reisedatoene dine nå og se gjeldende priser
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
