Camp Bakija image 1

Camp Bakija


Vurderinger

Vurderinger i detalj

  • Stillhet
    4.8

  • Mat / butikker
    3.7

  • Generell renslighet
    4.2

  • Renslighet på sanitærfasiliteter
    4.4

  • Vennlighet
    4.8

  • Infrastruktur
    3.4

  • Fritidsaktiviteter
    3.4

  • Beliggenhet
    4.6

  • Verdi for pengene
    4.2

  • Sanitærfasiliteter
    2.8

Hva gjestene skriver

Aktiviteter anbefalt av gjester

SwimmingSvømming (4 Gjester)
CyclingSykling (2 Gjester)
DivingFritidsdykking (2 Gjester)

Motorboat
Motorbåt
(2 Gjester)
Relaxing
Avslapning
(2 Gjester)
Fishing
Fisking
(1 Gjest)
Hiking
Fotturer
(1 Gjest)
Kayak
Kajakkpadling
(1 Gjest)
Sailing
Seiling
(1 Gjest)
Sightseeing
Sightseeing
(1 Gjest)
Surfing
Surfing
(1 Gjest)

Vurdert av gjester som «Passer for»

5.0
Par
5.0
Pensjonister
4.8
Gjester med telt
4.3
Familier med barn under 6
4.2
Gjester med hunder
4.0
Familier med barn under 12
3.0
Familier med barn under 18
1.7
Ungdomsgrupper

Beskrivelse

Profil

Ingen beskrivelse ennå.

  • Campingplasskategori:
  • Antall turistplasser: 30
  • Bobilplasser foran portene: Ikke tilgjengelig
Foreslå endring

Referansepris

Høysesong 36,00 €*
*To voksne, campingvogn, bil, strøm og lokale avgifter pr. natt

Driftstider

01. april - 30. november

Egenskaper

Fasiliteter

  • Wi-Fi(Ukjent pris)

Ved parkeringsplassen

  • Skygge på oppstillingsplasser(For det meste skygget)

Kjæledyr

  • Tillatt med hunder under høysesong
  • Tillatt med hunder under lavsesong

Familie og barn

  • Lekeplass

Svømming og velvære

  • Svømming i åpent vann(Sjø)
  • Utendørs svømmebasseng

Pris og catering

  • Brød solgt på stedet
  • Matbutikk(0,03 km)
  • Restaurant(0,2 km)
  • Snackbar(0,2 km)

Ferietype

  • Nudisme

Beliggenhet

map
4.2
  • Sjø: På stedet
  • Neste by/landsby: 1 km

Adresse

Moravskih toplica br 19
23210 Biograd
Kroatia
GPS-koordinater
Lat 43.92434, Long 15.45598
Få veibeskrivelse
Foreslå endring

Kontakt

Camp Bakija

call or fax
Ring eller faks

Ofte stilte spørsmål

Hvor langt fra havet ligger Camp Bakija?

Camp Bakija ligger rett ved havet. Les mer om beliggenheten

Er hunder tillatt på campingplassen Camp Bakija?

Hunder er tillatt i høysisongen og lavsesongen. Ghester vurderer Camp Bakija som "egnet for gjester med hund" med 4.2 av 5. Les detaljerte vurderinger nå

Når er Camp Bakija åpen?

Camp Bakija er åpen fra 1. april til 30. november. Vis detaljer om campingplassen

Er Camp Bakija familievennlig?

Gjester vurderer Camp Bakija som spesielt egnet for familier med barn under 6 og 12 år. For fritidsaktiviteter tilbyr campingplassen Camp Bakija mange muligheter, som Lekeplass og mye mer.

Vis alle fritidsaktiviteter

Hvordan vurderer gjester og andre campere Camp Bakija?

Campere vurderer Camp Bakija til 4.2 av 5.

Gjestene vurderer følgende egenskaper spesielt godt: Stillhet, Vennlighet, Beliggenhet

Ifølge gjestene er Camp Bakija spesielt egnet for: Par og Pensjonister

Ifølge gjestene er Camp Bakija ideell for: Svømming og Sykling

Les alle campervurderinger

Finnes det shoppingmuligheter i nærheten av Camp Bakija?

Det finnes en matbutikk 0 km unna. I tillegg tilbyr Camp Bakija brødservice direkte på plassen. Nærmeste tettsted ligger 1 km unna. Les mer om beliggenheten

Hvor langt er det til nærmeste tettsted eller by fra Camp Bakija?

Nærmeste tettsted ligger 1 km unna. Les mer om beliggenheten

Hvilke spisemuligheter tilbyr Camp Bakija?

Det er godt sørget for mat, for det finnes en restaurant 0.2 km unna. Videre finnes det også en snackbar 0.2 km unna.

Med brødservice direkte på plassen kan du starte dagen avslappet.

For selvforpleining finnes det en matbutikk direkte på plassen.

Totalt sett vurderer gjestene mat og drikke på stedet til 3.7 av 5.

Vis alle alternativer i detalj

Finnes det wi-fi eller internett på campingplassen Camp Bakija?

Campingplassen Camp Bakija tilbyr wi-fi.

Er Camp Bakija tilrettelagt for funksjonshemmede?

Dessverre har campingplassen Camp Bakija foreløpig ikke oppgitt informasjon om tilgjengelighet, men du kan også spørre etter informasjonen direkte fra campingplassen. Send forespørsel nå

Søk etter andre campingplasser i Dalmatia

Hvor mange plasser har Camp Bakija?

Camp Bakija har 30 plasser for turister og countPermanent plasser for fastboende campere.

Vis all informasjon om campingplassen nå

Hvor stor er Camp Bakija?

Dessverre har campingplassen Camp Bakija foreløpig ikke oppgitt informasjon om størrelsen, men du kan også forespørre informasjonen direkte fra stedet. Send forespørsel nå

Søk etter andre campingplasser i Dalmatia

Hvor mye koster det å bo på Camp Bakija?

En overnatting på Camp Bakija koster fra 36,00 €, men prisene varierer avhengig av valgt periode, gjester, osv. På camping.info kan du sende en uforpliktende forespørsel til Camp Bakija for å finne ut gjeldende priser og tilgjengelighet. Send forespørsel nå