Camping Seelust image 1

Camping Seelust


  • Openingsdata: 01.01 - 31.12 - Momenteel in bedrijf
  • AdresCuxhavener Straße 65 - 6727476 Cuxhaven-Duhnen, Duitsland - Toon op kaart
  • RegioNoordzee
Fanclub logo

Mijn FANCLUB-voordelen ter plaatse

Laat bij aankomst gewoon je FANCLUB-pas zien en geniet van deze voordelen!

  • Fallback
    25% korting
    op de totale boekingswaarde van 2-11-2026 tot 1-4-2027
  • Fallback
    10% korting
    op de totale boekingswaarde van 1-3-2026 tot 1-11-2026
  • Fallback
    Honden mogen gratis kamperen
    in de periode van 1-3-2026 tot 31-3-2026 en van 2-11-2026 tot 31-3-2027
  • Fallback
    Kinderen kamperen gratis
    tot een leeftijd van 6 jaar
  • Fallback
    Laat uitchecken
    tot 18:00 uur (afhankelijk van beschikbaarheid)

Beoordelingen

Beoordelingen in detail

  • Rust
    4.0

  • Eten / Winkels
    2.9

  • Gemiddelde hygiëne
    4.0

  • Hygiëne van sanitaire voorzieningen
    3.7

  • Toestand van huuraccommodatie
    3.0

  • Vriendelijkheid
    4.6

  • Infrastructuur
    3.6

  • Vrijetijdsbestedingen
    3.7

  • Locatie
    4.6

  • Prijs-kwaliteitverhouding
    3.9

  • Sanitaire voorzieningen
    3.1

Wat gasten schrijven

user image placeholder
user image placeholder
user image placeholder

Er zijn nog 3 reviews van kampeerders.

Toon alle reviews

Activiteiten aanbevolen door gasten

CyclingFietsen (8 Gasten)
RelaxingOntspannen (6 Gasten)
HikingHiken (5 Gasten)

Strolling
Wandelen
(5 Gasten)
Swimming
Zwemmen
(4 Gasten)
Culinary
Eten/Drinken
(2 Gasten)
Horsebackriding
Paardrijden
(2 Gasten)
CrossCountry
Langlaufen
(1 Gast)
Wellness
Spa
(1 Gast)

Beoordeeld door gasten als "Geschikt voor"

4.6
Stellen
4.4
Gasten met honden
4.3
Seniorbewoners
3.9
Gasten met tenten
3.7
Families met kinderen onder de 12
3.7
Families met kinderen onder de 6
3.3
Families met kinderen onder de 18
2.6
Jongerengroepen

Beschrijving

Profiel

Camping Seelust ist ein gemütlicher, direkt an der Nordseeküste gelegener Campingplatz im beliebten Ortsteil Duhnen bei Cuxhaven. Der kleine, überschaubare Platz bietet Stellflächen für Zelte, Wohnwagen und Wohnmobile und liegt nur wenige Schritte vom Wattenmeer und dem Strand entfernt – …ideal für alle, die Meer, Natur und weite Horizonte lieben. Gäste schätzen besonders die ruhige, freundliche Atmosphäre, die zentrale Lage nahe Ortskern und Strand sowie den herzlichen Empfang. Vor Ort gibt es einfache Sanitäranlagen, teilweise WLAN sowie Möglichkeiten zur Verpflegung im nahegelegenen Restaurant/Imbiss, und in der Umgebung warten Freizeitangebote wie Radfahren, Wandern und entspannte Spaziergänge am Meer.
  • Camping categorie:
  • Grootte van de site: 1 ha (Bodemcondities: Betegeld)
  • Totaal aantal kampeerplaatsen: 100
  • Aantal toeristische plaatsen: 50
Wijziging voorstellen

Referentieprijs

Hoogseizoen € 34,00*
Laagseizoen € 30,00*
*Twee volwassenen, caravan, auto, elektriciteit en toeristenbelasting per nacht

Openingsdata

01. januari - 31. december

Eigendommen

Faciliteiten

  • Wi-Fi(Gedeeltelijk, Prijs onbekend)

Op de kampeerplaats

  • Elektriciteit

Huisdieren

  • Honden toegestaan tijdens hoogseizoen
  • Honden toegestaan tijdens laagseizoen

Familie & Kinderen

  • Speeltuin

Zwemmen & Welzijn

  • Buitenzwembad(0,35 km)
  • Overdekt zwembad(0,5 km)
  • Wildzwemmen(0,2 km, Zee)

Vrijetijdsmogelijkheden

  • Fietsverhuur(0,1 km)
  • Kitesurfen(km)
  • Minigolf(0,1 km)
  • Paardrijden(km)
  • Volleybal(0,13 km)

Tarief & Catering

  • Restaurant
  • Snackbar
  • Supermarkt(0,5 km)

Verhuur accommodaties

  • Bungalows
  • Chalets
  • Vakantieappartementen
  • Verhuur caravans
  • Verhuur tenten

Locatie

map
4.0

Routebeschrijving

Camping Seelust erreichst du über die A27 aus Bremen. Verlasse die Autobahn an der Ausfahrt Cuxhaven und folge der B73 in Richtung Cuxhaven. Dann einfach der Beschilderung nach Duhnen folgen. Der Campingplatz liegt direkt am Ortseingang von Duhnen, ganz nah …an der Nordsee und gut ausgeschildert.
  • Zee: Op locatie
  • Hoogte (boven het zeeniveau): 10 m
  • Volgende stad: 1,5 km
  • Naar de volgende vallei: 0,2 km
  • Trein- of busstation: 0,05 km
  • Uitrit: 4 km

Adres

Cuxhavener Straße 65 - 67
27476 Cuxhaven-Duhnen
Duitsland
GPS-coördinaten
Lat 53.88644, Long 8.64819
Routebeschrijving
Wijziging voorstellen

Contact

Camping Seelust

call or fax
Bel of fax

Veel gestelde vragen

Welke voordelen van de camping.info FANCLUB biedt Camping Seelust aan?

Als lid van de camping.info FANCLUB profiteer je op Camping Seelust van deze exclusieve FANCLUB-voordelen:
  • 25% korting - op de totale boekingswaarde van 2-11-2026 tot 1-4-2027
  • 10% korting - op de totale boekingswaarde van 1-3-2026 tot 1-11-2026
  • Honden mogen gratis kamperen - in de periode van 1-3-2026 tot 31-3-2026 en van 2-11-2026 tot 31-3-2027
  • Kinderen kamperen gratis - tot een leeftijd van 6 jaar
  • Laat uitchecken - tot 18:00 uur (afhankelijk van beschikbaarheid)
Zo werkt het: Zodra je op de camping aankomt, hoef je alleen maar je FANCLUB-lidmaatschapskaart in je camping.info-app te laten zien en je kunt meteen van deze voordelen genieten.

Ben je nog geen lid van de FANCLUB?
Profiteer van exclusieve kortingen en extraatjes bij Camping Seelust en bij meer dan 1000 andere campings en kampeerplaatsen in heel Europa!

Word nu lid en profiteer van de voordelen
Lees meer over de FANCLUB van camping.info

Hoe ver is Camping Seelust van zee?

Camping Seelust ligt direct aan zee. Kom meer te weten over de locatie

Zijn honden op camping Camping Seelust toegestaan?

Honden zijn toegestaan in het hoog- en laagseizoen. Gasten beoordelen Camping Seelust wat betreft „geschikt voor gasten met honden“ met een 4.4 uit 5 punten. Lees nu de details van de beoordelingen

Wanneer is Camping Seelust geopend?

Camping Seelust is open van 1. januari tot 31. december. Toon details van de camping

Ist Camping Seelust gezinsvriendelijk?

Camping Camping Seelust biedt veel recreatiemogelijkheden, zoals Speeltuin, Paardrijden, Buitenzwembad en nog veel meer. Bij slecht weer kan je in het overdekte zwembad (0.5 km weg).

Bekijk alle recreatiemogelijkheden

Hoe beoordelen de gasten en de andere kampeerders Camping Seelust?

Kampeerders waarderen Camping Seelust met een 4 uit 5.

Gasten beoordelen de volgende kenmerken als bijzonder goed: Vriendelijkheid, Locatie, Rust

Camping Seelust is volgens de gasten zeer geschikt voor: Stellen en Seniorbewoners

Volgens de gasten is Camping Seelust ideaal voor: Fietsen en Ontspannen

Lees de beoordelingen van alle kampeerders

Zijn er winkels in de omgeving van Camping Seelust?

Er is een supermarkt op 0.5 km afstand. De dichtstbijzijnde plaats bevindt zich op 0.2 km afstand, de dichtstbijzijnde stad bevindt zich op 1.5 km afstand. Kom meer te weten over de locatie

Hoe ver ligt Camping Seelust van de dichtstbijzijnde plaats?

De dichtstbijzijnde plaats bevindt zich op 0.2 km afstand, de dichtstbijzijnde stad bevindt zich op 1.5 km afstand. Je vindt een OV-halte op 0.1 km afstand. De dichtstbijzijnde snelwegafrit ligt op 4 km afstand. Kom meer te weten over de locatie

Welke eet- en drinkmogelijkheden biedt Camping Seelust?

Het eten is goed geregeld, want er is een restaurant op de camping. Daarnaast is er op de camping een snackbar.

Voor wie zelf kookt, is er een supermarkt op een afstand van 0.5 km.

In totaal waarderen de gasten de horeca op de camping met een 2.9 uit 5 punten.

Bekijk alle mogelijkheden in detail

Is er WIFI of internet op Camping Seelust?

Op camping Camping Seelust is gedeeltelijk WIFI beschikbaar.

Is Camping Seelust drempelvrij?

Helaas heeft camping Camping Seelust nog geen informatie verstrekt over de rolstoeltoegankelijkheid, maar je kunt deze info ook rechtstreeks bij de camping opvragen. Stuur nu een aanvraag

Zoek andere campings in Nedersaksen

Hoeveel kampeerplaatsen heeft Camping Seelust?

Camping Seelust heeft 50 staanplaatsen voor toeristen en 50 staanplaatsen voor permanente kampeerders.

Bekijk nu alle campinginformatie

Hoe groot is Camping Seelust?

Camping Seelust heeft een oppervlakte van 1 hectare. Grondconditie is: Betegeld

Bekijk nu alle campinginformatie

Hoeveel kost een verblijf op Camping Seelust?

Een overnachting op Camping Seelust kost € 30,00 - € 34,00, maar de prijzen variëren afhankelijk van de gekozen periode, gasten, etc. Op camping.info kunt u een vrijblijvende aanvraag sturen naar Camping Seelust voor actuele prijzen en beschikbaarheid. Stuur nu een aanvraag