Zeltplatz Wallenfels image 1

Zeltplatz Wallenfels


Įvertinimai

Aprašymas

Profilis

Romantisch an der Wilden Rodach gelegen, gegenüber des Freibades, ruhig mitten im Grünen, dennoch Nähe zur Stadt und zum Flößerhaus.
  • Svetainės dydis: 0,8 ha (Žemės sąlygos: Žolė)
  • Bendras aikštelių skaičius: 50
  • Turistų aikštelių skaičius: 200
  • Kemperių aikštelės priešais vartus: 20
  • Sustojimo aikštelės priešais vartus taip pat skirtos karavanams: Yra
Siūlykite pakeitimą

Orientacinė kaina

Sezono metas 10,00 €*
*Du suaugusieji, namelis-autopriekaba, automobilis, elektra ir vietiniai mokesčiai už naktį

Darbo valandos

01. gegužė - 30. rugsėjis

Savybės

Patalpos

  • Kemperių aptarnavimo punktas
  • Leidžiama naudoti anglimi kūrenamą grilį
  • Rakinamos spintelės
  • Wi-Fi(Dalinai, Nemokamai)
  • Centrinė laužo zona
  • Dujų balionų keitimas
  • Džiovykla
  • Džiovyklės
  • Galima įsigyti malkų
  • Holas
  • Interneto terminalas
  • Skalbimo mašinos
  • Stalai ir suoleliai

Parkavimo vietoje

  • Atskira erdvė jaunimo grupėms
  • Automobilį galima statyti stovyklavimo vietoje
  • Cheminių medžiagų utilizavimo punktas aikštelėje
  • Elektros rozetės
  • Laužus leidžiama kurti stovyklavimo vietoje
  • Pavėsis stovyklavimo vietose(Šiek tiek pavėsio)
  • Vandens įvadas stovyklavimo vietoje
  • Dujų įvadas stovyklavimo vietoje
  • Stovyklavimo vietos, kuriose negalima statyti automobilių
  • Televizijos prievadas stovyklavimo vietoje

Augintiniai

  • Šunys įleidžiami ne sezono metu
  • Šunys įleidžiami sezono metu
  • Šunys įleidžiami į nuomojamą būstą
  • Dušai šunims
  • Šunų maudymosi zona
  • Šunų parkas

Šeima ir vaikai

  • Žaidimų aikštelė(0,1 km)
  • Gyvūnų zoologijos sodas
  • Kūdikių vystymo kambarys
  • Pramoginė programa vaikams
  • Viduje esančios žaidimų patalpos

Plaukimas ir sveikatingumas

  • Lauke esantis baseinas(0,1 km)
  • Plaukimas natūraliuose vandens telkiniuose(0,1 km, Upė)
  • Karštosios versmės
  • Nudistų paplūdimys
  • Sauna
  • Smėlėtas paplūdimys
  • Vandens čiuožykla
  • Viduje esantis baseinas

Laisvalaikio galimybės

  • Stalo tenisas(0,1 km)
  • Tenisas(0,1 km)
  • Žvejyba(0,1 km)
  • Banglentės
  • Buriavimas
  • Dviračių nuoma
  • Golfas
  • Jodinėjimas žirgais
  • Keltuvas
  • Laivų nuoma
  • Minigolfas
  • Nardymo vieta
  • Slidinėjimo krosas
  • Tinklinis
  • Valčių rampa

Bilieto kaina ir maitinimas

  • Maisto prekių parduotuvė(km)
  • Restoranas(km)
  • Užkandžių baras(0,1 km)
  • Maistas parduodamas stovyklavietėje
  • Maisto gamybos priemonės

Prieinamumas

  • Dauguma kelių grįsti
  • Pandusai neįgaliesiems
  • Universali prieiga prie vandens
  • Visiems prieinamos sanitarinės patalpos

Nuomos būstai

  • Atostogų apartamentai
  • Kabinos
  • Karavanų nuoma
  • Nameliai
  • Nuomojamos palapinės

Atostogų tipas

  • Nuolatinis stovyklavimas
  • Mini stovyklavietė
  • Nudizmas
  • Stovyklavimas žiemą

Vieta

map

Kryptys

Von Hof kommend auf der B173 1. Ausfahrt in die Stadt Wallenfels, danach 1. Straße links abbiegen, danach nochmals links. Die Zielstraße bis zum Ende fahren. Von Kronach kommend 2. Ausfahrt auf der B173 nach links, dann 1. Straße links …abbiegen, danach nochmals links. Die Zielstraße bis zum Ende fahren
  • Upė: Stovyklavietėje
  • Kalnuose: Ne
  • Aukštis (virš jūros lygio): 382 m
  • Kitas miestas: 0,2 km
  • Kitas miestelis/kaimas: 0,2 km
  • Traukinių ar autobusų stotis: 0,2 km
  • Išvažiavimas iš greitkelio: 20 km

Adresas

Angerstraße
96346 Wallenfels
Vokietija
GPS koordinatės
Lat 50.262054, Long 11.489081
Gauti nuorodas
Siūlykite pakeitimą

Susisiekti

Zeltplatz Wallenfels

call or fax
Skambinkite arba faksuokite

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip toli nuo upes yra Zeltplatz Wallenfels?

Zeltplatz Wallenfels įsikūręs tiesiai prie upės. Sužinok daugiau apie vietą

Ar kempinge Zeltplatz Wallenfels leidžiami šunys?

Šunys leidžiami ir didžiojo, ir ne sezono metu. Šunys taip pat leidžiami nuomojamuose būstuose.

Kada Zeltplatz Wallenfels yra atidarytas?

Zeltplatz Wallenfels atidaryta nuo 1. gegužė iki 30. rugsėjis. Rodyti kempingo informaciją

Ar Zeltplatz Wallenfels draugiškas šeimai?

Laisvalaikio veikloms kempingas Zeltplatz Wallenfels siūlo daug galimybių, pavyzdžiui, Žaidimų aikštelė, Lauke esantis baseinas ir daug kitų.

Peržiūrėti visas laisvalaikio galimybes

Kaip svečiai ir kiti stovyklautojai vertina Zeltplatz Wallenfels?

Ar šalia Zeltplatz Wallenfels yra parduotuvių?

Už 1 km yra maisto prekių parduotuvė. Artimiausias miestelis yra už 0.2 km, artimiausias miestas yra už 0.2 km. Sužinok daugiau apie vietą

Kaip toli nuo Zeltplatz Wallenfels yra artimiausias miestelis ar miestas?

Artimiausias miestelis yra už 0.2 km, artimiausias miestas yra už 0.2 km. Autobusų arba traukinių stotelę pasieksi per 0.2 km. Artimiausias greitkelio išvažiavimas yra už 20 km. Sužinok daugiau apie vietą

Kokias maitinimo galimybes siūlo Zeltplatz Wallenfels?

Maistu pasirūpinta, nes restoranas yra 1 km atstumu. Be to, 0.1 km atstumu yra užkandinė.

Savarankiškam maitinimuisi yra maisto prekių parduotuvė 1 km atstumu. Tikri kepsnių gerbėjai gali netgi užsikurti medžio anglies kepsninę.

Išsamiai peržiūrėti visas parinktis

Ar kempinge Zeltplatz Wallenfels yra belaidis internetas (Wi-Fi) arba interneto ryšys?

Kempinge Zeltplatz Wallenfels belaidis internetas (Wi-Fi) veikia iš dalies. Tai yra nemokama.

Ar Zeltplatz Wallenfels pritaikytas neįgaliesiems?

Dauguma takų kempinge Zeltplatz Wallenfels yra neasfaltuoti. Judantiems neįgaliųjų vežimėliais pandusų nėra. Sanitariniai mazgai nėra pritaikyti neįgaliesiems. Peržiūrėti visas kempingo ypatybes

Kiek stovyklavimo vietų turi Zeltplatz Wallenfels?

Zeltplatz Wallenfels turi 200 vietas turistams ir -150 vietas nuolatiniams stovyklautojams. Priešais užtvarą yra automobilių stovėjimo vietos kemperiams ir gyvenamiesiems nameliams (karavanams).

Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar

Kokio dydžio yra Zeltplatz Wallenfels?

Zeltplatz Wallenfels plotas yra 0,8 hektaro (-ų). Žemės danga yra: Žolė

Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar

Kiek kainuoja apsistoti Zeltplatz Wallenfels?

Nakvynė Zeltplatz Wallenfels kainuoja nuo 10,00 €, tačiau kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto laikotarpio, svečių skaičiaus ir kt. Svetainėje camping.info gali išsiųsti neįpareigojančią užklausą Zeltplatz Wallenfels, kad sužinotum naujausias kainas ir užimtumą. Siųsti užklausą dabar