Kemp Josef image 1

Kemp Josef


Įvertinimai

Aprašymas

Profilis

Dar nėra aprašymo.

Siūlykite pakeitimą

Orientacinė kaina

Sezono metas 1,50 €*
*Du suaugusieji, namelis-autopriekaba, automobilis, elektra ir vietiniai mokesčiai už naktį

Savybės

Patalpos

  • Centrinė laužo zona
  • Dujų balionų keitimas(km)
  • Džiovyklės
  • Holas
  • Individualios skalbimo kabinos(2)
  • Leidžiama naudoti anglimi kūrenamą grilį
  • Pirčių nuoma(2)
  • Skalbimo mašinos
  • Stalai ir suoleliai
  • Wi-Fi(Kaina nežinoma)
  • Rakinamos spintelės

Parkavimo vietoje

  • Elektros rozetės
  • Vandens įvadas stovyklavimo vietoje
  • Dujų įvadas stovyklavimo vietoje

Augintiniai

  • Šunys įleidžiami į nuomojamą būstą
  • Šunų parkas

Šeima ir vaikai

  • Viduje esančios žaidimų patalpos

Bilieto kaina ir maitinimas

  • Maisto gamybos priemonės
  • Maisto prekių parduotuvė(km)
  • Restoranas
  • Užkandžių baras
  • Maistas parduodamas stovyklavietėje

Prieinamumas

  • Dauguma kelių grįsti

Nuomos būstai

  • Atostogų apartamentai
  • Kabinos
  • Karavanų nuoma
  • Nuomojamos palapinės

Vieta

map

Adresas

Důl Josef 828
69603 Dubňany
Čekija
GPS koordinatės
Lat 48.93417, Long 17.1039
Gauti nuorodas
Siūlykite pakeitimą

Susisiekti

Kemp Josef

call or fax
Skambinkite arba faksuokite

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar kempinge Kemp Josef leidžiami šunys?

Deja, kempingas Kemp Josef dar nepateikė informacijos, ar kempinge leidžiami šunys, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Pietų Moravijos kraštas, kuriuose leidžiami šunys

Kada Kemp Josef yra atidarytas?

Deja, kempingas Kemp Josef dar nepateikė informacijos apie savo darbo laiką, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Pietų Moravijos kraštas, kuriuose yra laisvų vietų

Ar Kemp Josef draugiškas šeimai?

Deja, kempingas Kemp Josef dar nepateikė informacijos apie laisvalaikio galimybes vaikams, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų šeimai draugiškų kempingų čia: Pietų Moravijos kraštas

Kaip svečiai ir kiti stovyklautojai vertina Kemp Josef?

Ar šalia Kemp Josef yra parduotuvių?

Už 2 km yra maisto prekių parduotuvė. Sužinok daugiau apie vietą

Kaip toli nuo Kemp Josef yra artimiausias miestelis ar miestas?

Deja, kempingas Kemp Josef dar nepateikė informacijos apie atstumus, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Pietų Moravijos kraštas

Kokias maitinimo galimybes siūlo Kemp Josef?

Maistu pasirūpinta, nes tiesiog vietoje yra restoranas. Be to, užkandinė yra tiesiog vietoje.

Savarankiškam maitinimuisi yra maisto prekių parduotuvė 2 km atstumu taip pat maisto gaminimo vietos kempinge. Tikri kepsnių gerbėjai gali netgi užsikurti medžio anglies kepsninę.

Beje, dujų balionus galima pasikeisti 2 km atstumu. O tie, kurie nori pasiskolinti stalą ar suolus, taip pat gali tai padaryti vietoje.

Išsamiai peržiūrėti visas parinktis

Ar kempinge Kemp Josef yra belaidis internetas (Wi-Fi) arba interneto ryšys?

Kempinge Kemp Josef veikia belaidis internetas (Wi-Fi).

Ar Kemp Josef pritaikytas neįgaliesiems?

Dauguma takų kempinge Kemp Josef yra asfaltuoti. Peržiūrėti visas kempingo ypatybes

Kiek stovyklavimo vietų turi Kemp Josef?

Deja, kempingas Kemp Josef dar nepateikė informacijos apie vietas turistams. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Pietų Moravijos kraštas

Kokio dydžio yra Kemp Josef?

Deja, kempingas Kemp Josef dar nepateikė informacijos apie dydį, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Pietų Moravijos kraštas

Kiek kainuoja apsistoti Kemp Josef?

Nakvynė Kemp Josef kainuoja nuo 1,50 €, tačiau kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto laikotarpio, svečių skaičiaus ir kt. Svetainėje camping.info gali išsiųsti neįpareigojančią užklausą Kemp Josef, kad sužinotum naujausias kainas ir užimtumą. Siųsti užklausą dabar