Camping Zilvermeeuw image 1

Camping Zilvermeeuw


Įvertinimai

Įvertinimai išsamiai

  • Ramybė
    3.0

  • Maistas / Parduotuvės
    2.5

  • Bendra švara
    5.0

  • Sanitarinių patalpų švara
    5.0

  • Draugiškumas
    5.0

  • Infrastruktūra
    4.0

  • Laisvalaikio užsiėmimai
    3.0

  • Vieta
    3.5

  • Kainos ir kokybės santykis
    4.0

  • Sanitarinės patalpos
    4.5

Svečių rekomenduojama veikla

CyclingVažiavimas dviračiu (1 Svečias)
HikingŽygiai (1 Svečias)
RelaxingPoilsis (1 Svečias)

Sightseeing
Lankytinos vietos
(1 Svečias)
Strolling
Laisvalaikio pasivaikščiojimas
(1 Svečias)

Svečiai įvertino kaip „Tinka“

5.0
Poros
5.0
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 6 metų
5.0
Senjorai
4.0
Svečiai su palapinėmis
3.0
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 12 metų
2.0
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 18 metų
2.0
Jaunimo grupės

Aprašymas

Profilis

7 ha of land with pitches for mobile homes, touring caravans, and holiday guests. A lovely site close to the sea – perfect for beach holidays. Great day trips to cultural cities like Bruges and Ghent. Trips to England are …also possible via the Zeebrugge Ferry, just 1.5 km from the campsite. Facilities: mini market, laundrette, playground, fries/snack bar, camping gas sales. On foot: 10 min to Heist city centre, 15 min to the beach. Distance to Knokke: 4 km.
  • Stovyklavietės kategorija:
  • Svetainės dydis: 7 ha (Žemės sąlygos: Žolė)
  • Bendras aikštelių skaičius: 430
  • Turistų aikštelių skaičius: 20
  • Kemperių aikštelės priešais vartus: 0
  • Sustojimo aikštelės priešais vartus taip pat skirtos karavanams: Nepasiekiamas
Siūlykite pakeitimą

Darbo valandos

01. kovas - 31. spalis

Savybės

Patalpos

Parkavimo vietoje

Augintiniai

Šeima ir vaikai

Plaukimas ir sveikatingumas

Laisvalaikio galimybės

Bilieto kaina ir maitinimas

Nuomos būstai

Vieta

map
4.5

Kryptys

From Antwerp, take the E34/N49 to Knokke-Heist. At the traffic lights, turn left towards Bruges/Zeebrugge, then right at the Heist exit. Follow the road for about 6 km – the campsite is on the left.
  • Jūra: 0,7 km

Adresas

Heistlaan 166
8301 Knokke-heist
Belgija
GPS koordinatės
Lat 51.335, Long 3.23527
Gauti nuorodas
Siūlykite pakeitimą

Susisiekti

Camping Zilvermeeuw

call or fax
Skambinkite arba faksuokite

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip toli nuo jūros yra Camping Zilvermeeuw?

Camping Zilvermeeuw yra 0.7 km nutolęs nuo jūros. Sužinok daugiau apie vietą

Ar kempinge Camping Zilvermeeuw leidžiami šunys?

Šunys leidžiami ir didžiojo, ir ne sezono metu.

Kada Camping Zilvermeeuw yra atidarytas?

Camping Zilvermeeuw atidaryta nuo 1. kovas iki 31. spalis. Rodyti kempingo informaciją

Ar Camping Zilvermeeuw draugiškas šeimai?

Svečiai Camping Zilvermeeuw vertina kaip ypač tinkamą šeimoms su vaikais iki 6 metų. Laisvalaikio veikloms kempingas Camping Zilvermeeuw siūlo daug galimybių, pavyzdžiui, Žaidimų aikštelė, Jodinėjimas žirgais, Minigolfas ir daug kitų.

Peržiūrėti visas laisvalaikio galimybes

Kaip svečiai ir kiti stovyklautojai vertina Camping Zilvermeeuw?

Stovyklautojai Camping Zilvermeeuw vertina 4.5 iš 5 balų. Dėl to Camping Zilvermeeuw yra vienas geriausiai įvertintų kempingų federalinėje žemėje Flandrija.

Svečiai ypač gerai vertina šias ypatybes: Bendra švara, Sanitarinių patalpų švara, Draugiškumas

Pasak svečių, Camping Zilvermeeuw ypač tinka: Poros ir Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 6 metų

Pasak svečių, Camping Zilvermeeuw idealiai tinka: Važiavimas dviračiu ir Žygiai

Skaityti visus stovyklautojų atsiliepimus

Ar šalia Camping Zilvermeeuw yra parduotuvių?

Už 0.6 km yra maisto prekių parduotuvė. Sužinok daugiau apie vietą

Kaip toli nuo Camping Zilvermeeuw yra artimiausias miestelis ar miestas?

Deja, kempingas Camping Zilvermeeuw dar nepateikė informacijos apie atstumus, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Flandrija

Kokias maitinimo galimybes siūlo Camping Zilvermeeuw?

Užkandinė yra tiesiog vietoje.

Savarankiškam maitinimuisi yra maisto prekių parduotuvė 0.6 km atstumu.

Bendru svečių vertinimu, maistas ir gėrimai vietoje surinko 2.5 iš 5 balų.

Išsamiai peržiūrėti visas parinktis

Ar kempinge Camping Zilvermeeuw yra belaidis internetas (Wi-Fi) arba interneto ryšys?

Deja, kempingas Camping Zilvermeeuw dar nepateikė informacijos apie belaidį internetą (Wi-Fi), tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Flandrija, kuriuose siūlomas belaidis internetas (Wi-Fi)

Ar Camping Zilvermeeuw pritaikytas neįgaliesiems?

Deja, kempingas Camping Zilvermeeuw dar nepateikė informacijos apie pritaikymą neįgaliesiems, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Flandrija

Kiek stovyklavimo vietų turi Camping Zilvermeeuw?

Camping Zilvermeeuw turi 20 vietas turistams ir 410 vietas nuolatiniams stovyklautojams.

Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar

Kokio dydžio yra Camping Zilvermeeuw?

Camping Zilvermeeuw plotas yra 7 hektaro (-ų). Žemės danga yra: Žolė

Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar

Kiek kainuoja apsistoti Camping Zilvermeeuw?

Deja, kempingas Camping Zilvermeeuw dar nepateikė informacijos apie kainas, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Flandrija