Nuo29,00€
Camping Sporting Center
- Darbo valandos: 10.03 - 18.11 - šiuo metu veikiantis
- Adresas: Via Roma 123-125, 35036 Montegrotte Terme, Italija - Rodyti žemėlapyje
- Regionas: šiaurės italija
Įvertinimai
Įvertinimai išsamiai
- Ramybė3.0
- Maistas / Parduotuvės2.1
- Bendra švara3.3
- Sanitarinių patalpų švara2.5
- Draugiškumas3.0
- Infrastruktūra2.5
- Laisvalaikio užsiėmimai2.4
- Vieta2.8
- Kainos ir kokybės santykis1.7
- Sanitarinės patalpos1.9
Svečių rekomenduojama veikla
Lankytinos vietos
(3 Svečiai)Spa
(2 Svečiai)Žygiai
(1 Svečias)Kalnų dviračių sportas
(1 Svečias)Vakarėliai
(1 Svečias)Svečiai įvertino kaip „Tinka“
Svečiai su palapinėmis
Senjorai
Poros
Svečiai su šunimis
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 18 metų
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 12 metų
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 6 metų
Jaunimo grupės
Aprašymas
Profilis
Our camping is dotoato of an unit of THERMAL CURES which MUD, BATHS, MASSAGES and INHALATIONS. Only 1 night can be spendt the night also.
- Stovyklavietės kategorija:
- Svetainės dydis: 6,5 ha (Žemės sąlygos: Žolė)
- Bendras aikštelių skaičius: 185
- Turistų aikštelių skaičius: 185 (Iš kurių siuntinių: 185)
- Kemperių aikštelės priešais vartus: Nepasiekiamas
- Sustojimo aikštelės priešais vartus taip pat skirtos karavanams: Nepasiekiamas
Orientacinė kaina
Sezono metas 29,00 €*
*Du suaugusieji, namelis-autopriekaba, automobilis, elektra ir vietiniai mokesčiai už naktį
Darbo valandos
10. kovas - 18. lapkritis
Savybės
Patalpos
- Interneto terminalas(1 km)
- Kemperių aptarnavimo punktas
- Skalbimo mašinos
- Džiovyklės
- Wi-Fi
Parkavimo vietoje
- Atskira erdvė jaunimo grupėms
- Automobilį galima statyti stovyklavimo vietoje
- Elektros rozetės
- Pavėsis stovyklavimo vietose(Daugiausia pavėsyje)
- Stovyklavimo vietos, kuriose negalima statyti automobilių
Augintiniai
- Šunys įleidžiami ne sezono metu
- Šunys įleidžiami sezono metu
Šeima ir vaikai
- Žaidimų aikštelė
- Kūdikių vystymo kambarys
- Pramoginė programa vaikams
Plaukimas ir sveikatingumas
- Karštosios versmės
- Lauke esantis baseinas
- Sauna
Laisvalaikio galimybės
- Dviračių nuoma(1 km)
- Golfas(5 km)
- Stalo tenisas
- Tenisas
Bilieto kaina ir maitinimas
- Maisto prekių parduotuvė(1 km)
- Restoranas
- Užkandžių baras(1 km)
Prieinamumas
- Visiems prieinamos sanitarinės patalpos
Nuomos būstai
- Karavanų nuoma
- Nuomojamos palapinės
- Atostogų apartamentai
- Nameliai
Atostogų tipas
- Nuolatinis stovyklavimas
- Mini stovyklavietė
- Nudizmas
- Stovyklavimas žiemą
Vieta

Kryptys
To get to our Thermal camping for accomodation, mud treatment or Thermal baths, - from Highway n°4 take the exit "Padova est" than proceed on the " tangenziale" than take the exit "Abano Terme / Montegrotto. - from Highway n° …
- Kalnuose: Ne
Adresas
Via Roma 123-12535036 Montegrotte Terme
Italija
GPS koordinatės
Lat 45.34166, Long 11.79666
Gauti nuorodasSusisiekti
Camping Sporting Center
Skambinkite arba faksuokite
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar kempinge Camping Sporting Center leidžiami šunys?
Šunys leidžiami ir didžiojo, ir ne sezono metu. Svečiai Camping Sporting Center vertina kaip „tinkamą svečiams su šunimis“ 2.8 iš 5 balų. Skaityti išsamius atsiliepimus dabar
Kada Camping Sporting Center yra atidarytas?
Camping Sporting Center atidaryta nuo 10. kovas iki 18. lapkritis. Rodyti kempingo informaciją
Ar Camping Sporting Center draugiškas šeimai?
Laisvalaikio veikloms kempingas Camping Sporting Center siūlo daug galimybių, pavyzdžiui, Žaidimų aikštelė, Lauke esantis baseinas ir daug kitų.
Peržiūrėti visas laisvalaikio galimybes
Peržiūrėti visas laisvalaikio galimybes
Kaip svečiai ir kiti stovyklautojai vertina Camping Sporting Center?
Stovyklautojai Camping Sporting Center vertina 2.1 iš 5 balų.
Pasak svečių, Camping Sporting Center ypač tinka: Svečiai su palapinėmis
Pasak svečių, Camping Sporting Center idealiai tinka: Važiavimas dviračiu ir Plaukimas
Skaityti visus stovyklautojų atsiliepimus
Pasak svečių, Camping Sporting Center ypač tinka: Svečiai su palapinėmis
Pasak svečių, Camping Sporting Center idealiai tinka: Važiavimas dviračiu ir Plaukimas
Skaityti visus stovyklautojų atsiliepimus
Ar šalia Camping Sporting Center yra parduotuvių?
Už 1 km yra maisto prekių parduotuvė. Sužinok daugiau apie vietą
Kaip toli nuo Camping Sporting Center yra artimiausias miestelis ar miestas?
Deja, kempingas Camping Sporting Center dar nepateikė informacijos apie atstumus, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą.
Ieškoti kitų kempingų čia: Venetas
Ieškoti kitų kempingų čia: Venetas
Kokias maitinimo galimybes siūlo Camping Sporting Center?
Maistu pasirūpinta, nes tiesiog vietoje yra restoranas. Be to, 1 km atstumu yra užkandinė.
Savarankiškam maitinimuisi yra maisto prekių parduotuvė 1 km atstumu.
Bendru svečių vertinimu, maistas ir gėrimai vietoje surinko 2.1 iš 5 balų.
Išsamiai peržiūrėti visas parinktis
Savarankiškam maitinimuisi yra maisto prekių parduotuvė 1 km atstumu.
Bendru svečių vertinimu, maistas ir gėrimai vietoje surinko 2.1 iš 5 balų.
Išsamiai peržiūrėti visas parinktis
Ar kempinge Camping Sporting Center yra belaidis internetas (Wi-Fi) arba interneto ryšys?
Deja, kempinge Camping Sporting Center belaidis internetas (Wi-Fi) neveikia.
Ar Camping Sporting Center pritaikytas neįgaliesiems?
Sanitariniai mazgai yra pritaikyti neįgaliesiems. Peržiūrėti visas kempingo ypatybes
Kiek stovyklavimo vietų turi Camping Sporting Center?
Camping Sporting Center turi 185 vietas turistams ir 0 vietas nuolatiniams stovyklautojams.
Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar
Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar
Kokio dydžio yra Camping Sporting Center?
Camping Sporting Center plotas yra 6,5 hektaro (-ų). Žemės danga yra: Žolė
Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar
Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar
Kiek kainuoja apsistoti Camping Sporting Center?
Nakvynė Camping Sporting Center kainuoja nuo 29,00 €, tačiau kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto laikotarpio, svečių skaičiaus ir kt.
Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar
Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe

