Camping Terre de Loire image 1

Camping Terre de Loire


  • Darbo valandos: 01.01 - 31.12 - šiuo metu veikiantis
  • AdresasRoute du Port Saint Maur 649250 La Ménitré, Prancūzija - Rodyti žemėlapyje
  • RegionasMenas ir Luara
Fanclub logo

Mano FANCLUB privalumai vietoje

Atvykęs tiesiog parodyk savo FANCLUB pažymėjimą ir naudokis šiais privalumais!

  • Fallback
    Nėra
    Naminiai gyvūnai stovyklauja nemokamai
  • Fallback
    Vaikų stovykla nemokama
    iki 18 metų amžiaus.
  • Fallback
    Vėlyvas išvykimas
    iki 23 (jei yra laisvų vietų)
  • Fallback
    Nemokamas kempingo aikštelės pasirinkimas (priklausomai nuo laisvų vietų)

Įvertinimai

Aprašymas

Profilis

Découvrez le camping Terre de Loire, un lieu idéal pour une escapade nature et ressourçante en plein cœur du Val de Loire. Notre camping à taille humaine situé entre Saumur et Angers offre un cadre préservé, privilégiant la convivialité et …l’authenticité. OUVERT A L'ANNEE.
  • Stovyklavietės kategorija:
  • Svetainės dydis: 1,1 ha (Žemės sąlygos: Žolė)
  • Turistų aikštelių skaičius: 60
Siūlykite pakeitimą

Orientacinė kaina

Sezono metas 21,60 €*
Ne sezono metas 15,00 €*
*Du suaugusieji, namelis-autopriekaba, automobilis, elektra ir vietiniai mokesčiai už naktį

Darbo valandos

01. sausis - 31. gruodis

Savybės

Patalpos

  • Dujų balionų keitimas(km)
  • Individualios skalbimo kabinos(9)
  • Interneto terminalas
  • Kemperių aptarnavimo punktas
  • Leidžiama naudoti anglimi kūrenamą grilį
  • Rakinamos spintelės
  • Skalbimo mašinos
  • Wi-Fi
  • Centrinė laužo zona
  • Galima įsigyti malkų
  • Holas

Parkavimo vietoje

  • Automobilį galima statyti stovyklavimo vietoje
  • Elektros rozetės
  • Pavėsis stovyklavimo vietose(Pusiau pavėsyje)
  • Cheminių medžiagų utilizavimo punktas aikštelėje
  • Dujų įvadas stovyklavimo vietoje
  • Laužus leidžiama kurti stovyklavimo vietoje
  • Stovyklavimo vietos, kuriose negalima statyti automobilių
  • Televizijos prievadas stovyklavimo vietoje
  • Vandens įvadas stovyklavimo vietoje

Augintiniai

  • Šunys įleidžiami ne sezono metu
  • Šunys įleidžiami sezono metu
  • Dušai šunims
  • Šunų maudymosi zona
  • Šunų parkas

Šeima ir vaikai

  • Kūdikių vystymo kambarys
  • Žaidimų aikštelė(0,1 km)
  • Gyvūnų zoologijos sodas
  • Pramoginė programa vaikams
  • Viduje esančios žaidimų patalpos

Plaukimas ir sveikatingumas

  • Viduje esantis baseinas(km)
  • Karštosios versmės
  • Lauke esantis baseinas
  • Nudistų paplūdimys
  • Plaukimas natūraliuose vandens telkiniuose
  • Sauna
  • Smėlėtas paplūdimys
  • Vandens čiuožykla

Laisvalaikio galimybės

  • Dviračių nuoma(10 km)
  • Golfas(18 km)
  • Jodinėjimas žirgais(km)
  • Laivų nuoma
  • Valčių rampa(km)
  • Žvejyba
  • Banglentės
  • Buriavimas
  • Keltuvas
  • Minigolfas
  • Nardymo vieta
  • Slidinėjimo krosas
  • Stalo tenisas
  • Tenisas
  • Tinklinis

Bilieto kaina ir maitinimas

  • Maisto gamybos priemonės
  • Maisto prekių parduotuvė(km)
  • Restoranas(0,2 km)
  • Maistas parduodamas stovyklavietėje

Prieinamumas

  • Universali prieiga prie vandens
  • Visiems prieinamos sanitarinės patalpos
  • Dauguma kelių grįsti

Nuomos būstai

  • Atostogų apartamentai
  • Kabinos
  • Karavanų nuoma
  • Nameliai
  • Nuomojamos palapinės

Atostogų tipas

  • Mini stovyklavietė
  • Nudizmas
  • Nuolatinis stovyklavimas
  • Stovyklavimas žiemą

Vieta

map

Kryptys

Facile d’accès en voiture, situé à moins de 30km du Château d’Angers. Pour ceux venant en train, la gare de la Ménitré se situe à 400m du camping, avec des services réguliers depuis Paris, Nantes ou Tours, permettant un accès …pratique et écologique. Service Train Loire à Vélo de la SNCF. Les lignes de bus desservent le camping depuis la ville, offrant une alternative économique et pratique.
  • Upė: Stovyklavietėje
  • Kalnuose: Ne
  • Kitas miestas: 0,9 km
  • Kitas miestelis/kaimas: 4 km
  • Traukinių ar autobusų stotis: 0,4 km
  • Išvažiavimas iš greitkelio: 6 km

Adresas

Route du Port Saint Maur 6
49250 La Ménitré
Prancūzija
GPS koordinatės
Lat 47.3925486, Long -0.273659
Gauti nuorodas
Siūlykite pakeitimą

Susisiekti

Camping Terre de Loire

call or fax
Skambinkite arba faksuokite

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokias „camping.info FANCLUB“ privilegijas siūlo Camping Terre de Loire?

Kaip „camping.info“ FANCLUB narys, Camping Terre de Loire kempinge galėsite pasinaudoti šiomis išskirtinėmis FANCLUB privilegijomis:
  • Nėra - Naminiai gyvūnai stovyklauja nemokamai
  • Vaikų stovykla nemokama - iki 18 metų amžiaus.
  • Vėlyvas išvykimas - iki 23 (jei yra laisvų vietų)
  • Nemokamas kempingo aikštelės pasirinkimas (priklausomai nuo laisvų vietų)
Štai kaip tai veikia: Atvykę į kempingą, tiesiog parodykite savo „FANCLUB“ nario kortelę „camping.info“ programėlėje ir mėgaukitės šiomis privilegijomis.

Dar nesate FANCLUB narys?
Gaukite išskirtines nuolaidas ir privilegijas Camping Terre de Loire bei daugiau nei 1000 kituose kempinguose ir automobilių stovėjimo aikštelėse visoje Europoje!

Tapkite nariu dabar ir mėgaukitės privalumais
Sužinokite daugiau apie „camping.info“ FANCLUB

Kaip toli nuo upes yra Camping Terre de Loire?

Camping Terre de Loire įsikūręs tiesiai prie upės. Sužinok daugiau apie vietą

Ar kempinge Camping Terre de Loire leidžiami šunys?

Šunys leidžiami ir didžiojo, ir ne sezono metu.

Kada Camping Terre de Loire yra atidarytas?

Camping Terre de Loire atidaryta nuo 1. sausis iki 31. gruodis. Rodyti kempingo informaciją

Ar Camping Terre de Loire draugiškas šeimai?

Laisvalaikio veikloms kempingas Camping Terre de Loire siūlo daug galimybių, pavyzdžiui, Žaidimų aikštelė, Jodinėjimas žirgais ir daug kitų. Prastu oru gali naudotis vidaus baseinu (už 6 km).

Peržiūrėti visas laisvalaikio galimybes

Kaip svečiai ir kiti stovyklautojai vertina Camping Terre de Loire?

Ar šalia Camping Terre de Loire yra parduotuvių?

Už 1 km yra maisto prekių parduotuvė. Artimiausias miestelis yra už 4 km, artimiausias miestas yra už 0.9 km. Sužinok daugiau apie vietą

Kaip toli nuo Camping Terre de Loire yra artimiausias miestelis ar miestas?

Artimiausias miestelis yra už 4 km, artimiausias miestas yra už 0.9 km. Autobusų arba traukinių stotelę pasieksi per 0.4 km. Artimiausias greitkelio išvažiavimas yra už 6 km. Sužinok daugiau apie vietą

Kokias maitinimo galimybes siūlo Camping Terre de Loire?

Maistu pasirūpinta, nes restoranas yra 0.2 km atstumu.

Savarankiškam maitinimuisi yra maisto prekių parduotuvė 1 km atstumu taip pat maisto gaminimo vietos kempinge. Tikri kepsnių gerbėjai gali netgi užsikurti medžio anglies kepsninę.

Beje, dujų balionus galima pasikeisti 1 km atstumu.

Išsamiai peržiūrėti visas parinktis

Ar kempinge Camping Terre de Loire yra belaidis internetas (Wi-Fi) arba interneto ryšys?

Kempinge Camping Terre de Loire veikia belaidis internetas (Wi-Fi). Tai yra nemokama. Taip pat vietoje yra interneto terminalas.

Ar Camping Terre de Loire pritaikytas neįgaliesiems?

Dauguma takų kempinge Camping Terre de Loire yra neasfaltuoti. Sanitariniai mazgai yra pritaikyti neįgaliesiems. Niekas netrukdo mėgautis maudynėmis, nes prieiga prie vandens yra pritaikyta neįgaliesiems. Peržiūrėti visas kempingo ypatybes

Kiek stovyklavimo vietų turi Camping Terre de Loire?

Camping Terre de Loire turi 60 vietas turistams ir countPermanent vietas nuolatiniams stovyklautojams.

Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar

Kokio dydžio yra Camping Terre de Loire?

Camping Terre de Loire plotas yra 1,1 hektaro (-ų). Žemės danga yra: Žolė

Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar

Kiek kainuoja apsistoti Camping Terre de Loire?

Nakvynė Camping Terre de Loire kainuoja 15,00 € – 21,60 €, tačiau kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto laikotarpio, svečių skaičiaus ir kt. Svetainėje camping.info gali išsiųsti neįpareigojančią užklausą Camping Terre de Loire, kad sužinotum naujausias kainas ir užimtumą. Siųsti užklausą dabar