Camping Municipal image 1

Camping Municipal


Įvertinimai

Įvertinimai išsamiai

  • Ramybė
    4.5

  • Maistas / Parduotuvės
    3.0

  • Bendra švara
    5.0

  • Sanitarinių patalpų švara
    5.0

  • Draugiškumas
    5.0

  • Infrastruktūra
    3.5

  • Laisvalaikio užsiėmimai
    2.0

  • Vieta
    4.5

  • Kainos ir kokybės santykis
    4.5

  • Sanitarinės patalpos
    3.5

Svečių rekomenduojama veikla

CyclingVažiavimas dviračiu (1 Svečias)
HikingŽygiai (1 Svečias)
MountainbikingKalnų dviračių sportas (1 Svečias)

Relaxing
Poilsis
(1 Svečias)
Sightseeing
Lankytinos vietos
(1 Svečias)

Svečiai įvertino kaip „Tinka“

5.0
Svečiai su palapinėmis
5.0
Poros
5.0
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 12 metų
5.0
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 18 metų
5.0
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 6 metų
5.0
Senjorai

Aprašymas

Profilis

Dar nėra aprašymo.

  • Stovyklavietės kategorija:
Siūlykite pakeitimą

Savybės

Nuomos būstai

  • Atostogų apartamentai
  • Karavanų nuoma
  • Nameliai
  • Nuomojamos palapinės

Vieta

map
4.0

Adresas

Quartier Champessier
26110 Vinsobres
Prancūzija
GPS koordinatės
Lat 44.32944, Long 5.06444
Gauti nuorodas
Siūlykite pakeitimą

Susisiekti

Camping Municipal

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar kempinge Camping Municipal leidžiami šunys?

Deja, kempingas Camping Municipal dar nepateikė informacijos, ar kempinge leidžiami šunys, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Overnė-Rona-Alpės, kuriuose leidžiami šunys

Kada Camping Municipal yra atidarytas?

Deja, kempingas Camping Municipal dar nepateikė informacijos apie savo darbo laiką, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Overnė-Rona-Alpės, kuriuose yra laisvų vietų

Ar Camping Municipal draugiškas šeimai?

Svečiai Camping Municipal vertina kaip ypač tinkamą šeimoms su vaikais iki 6, 12 ir 18 metų.

Skaityti visus stovyklautojų atsiliepimus

Kaip svečiai ir kiti stovyklautojai vertina Camping Municipal?

Stovyklautojai Camping Municipal vertina 4 iš 5 balų.

Svečiai ypač gerai vertina šias ypatybes: Bendra švara, Sanitarinių patalpų švara, Draugiškumas

Pasak svečių, Camping Municipal ypač tinka: Svečiai su palapinėmis ir Poros

Pasak svečių, Camping Municipal idealiai tinka: Važiavimas dviračiu ir Žygiai

Skaityti visus stovyklautojų atsiliepimus

Ar šalia Camping Municipal yra parduotuvių?

Atsiprašome, kempingas Camping Municipal dar nepateikė informacijos apie apsipirkimo galimybes, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Overnė-Rona-Alpės, kuriuose yra apsipirkimo galimybės

Kaip toli nuo Camping Municipal yra artimiausias miestelis ar miestas?

Deja, kempingas Camping Municipal dar nepateikė informacijos apie atstumus, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Overnė-Rona-Alpės

Kokias maitinimo galimybes siūlo Camping Municipal?

Deja, kempingas Camping Municipal dar nepateikė informacijos apie maitinimo galimybes, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Bendru svečių vertinimu, maistas ir gėrimai vietoje surinko 3 iš 5 balų.

Ieškoti kitų kempingų su restoranu čia: Overnė-Rona-Alpės

Ar kempinge Camping Municipal yra belaidis internetas (Wi-Fi) arba interneto ryšys?

Deja, kempingas Camping Municipal dar nepateikė informacijos apie belaidį internetą (Wi-Fi), tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Overnė-Rona-Alpės, kuriuose siūlomas belaidis internetas (Wi-Fi)

Ar Camping Municipal pritaikytas neįgaliesiems?

Deja, kempingas Camping Municipal dar nepateikė informacijos apie pritaikymą neįgaliesiems, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Overnė-Rona-Alpės

Kiek stovyklavimo vietų turi Camping Municipal?

Deja, kempingas Camping Municipal dar nepateikė informacijos apie vietas turistams. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Overnė-Rona-Alpės

Kokio dydžio yra Camping Municipal?

Deja, kempingas Camping Municipal dar nepateikė informacijos apie dydį, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Overnė-Rona-Alpės

Kiek kainuoja apsistoti Camping Municipal?

Deja, kempingas Camping Municipal dar nepateikė informacijos apie kainas, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar

Ieškoti kitų kempingų čia: Overnė-Rona-Alpės