Camping Les Coux image 1

Camping Les Coux


  • Darbo valandos: 15.05 - 30.09 - šiuo metu veikiantis
  • AdresasAvenue du Maréchal Leclerc  61663150 Murat Le Quaire, Prancūzija - Rodyti žemėlapyje
  • RegionasPiui de Domas

Įvertinimai

Aprašymas

Profilis

Die Anmeldung befindet sich oberhalb der Strasse rechts. Heckenbepflanzung trennen Platz und Strasse. Es existieren viele Mobile Homes. Die Stellplätze für Wohnmobile befindet sich in der mittleren Ebene auf der Wiese und sind mit Strom Anschlüssen ausgestattet. Die Toiletten sind …über ein paar Stufen bei der Anmeldung zu finden. Zur Ausstattung gehören auch eine Hunde Toilette. Die Sanitäranlagen sind klein, jedoch Zweckmäßig gut und sauber gepflegt und sind mit Handtüchern und Handwaschseife und Toilettenpapier ausgestattet. Waschmaschine und Trockner findet man gleich nebenan. Der Platz verfügt über ein WI FI Netzwerk und einen Aufenthaltsraum mit gekühlten Getränken und einem Kicker Tisch.
  • Stovyklavietės kategorija:
  • Kemperių aikštelės priešais vartus: Nepasiekiamas
Siūlykite pakeitimą

Orientacinė kaina

Sezono metas 16,40 €*
Ne sezono metas 13,40 €*
*Du suaugusieji, namelis-autopriekaba, automobilis, elektra ir vietiniai mokesčiai už naktį

Darbo valandos

15. gegužė - 30. rugsėjis

Savybės

Patalpos

  • Holas
  • Kemperių aptarnavimo punktas
  • Skalbimo mašinos
  • Wi-Fi
  • Stalai ir suoleliai

Parkavimo vietoje

  • Elektros rozetės
  • Pavėsis stovyklavimo vietose(Šiek tiek pavėsio)
  • Cheminių medžiagų utilizavimo punktas aikštelėje
  • Vandens įvadas stovyklavimo vietoje

Augintiniai

  • Šunys įleidžiami ne sezono metu
  • Šunys įleidžiami sezono metu

Šeima ir vaikai

  • Žaidimų aikštelė
  • Kūdikių vystymo kambarys

Plaukimas ir sveikatingumas

  • Lauke esantis baseinas(0,5 km)
  • Plaukimas natūraliuose vandens telkiniuose(km, Ežeras)
  • Sauna
  • Smėlėtas paplūdimys
  • Viduje esantis baseinas

Laisvalaikio galimybės

  • Keltuvas(km)
  • Slidinėjimo krosas(km)
  • Dviračių nuoma
  • Stalo tenisas

Bilieto kaina ir maitinimas

  • Maisto prekių parduotuvė(0,5 km)
  • Restoranas(0,5 km)
  • Užkandžių baras(0,5 km)
  • Maistas parduodamas stovyklavietėje

Prieinamumas

  • Visiems prieinamos sanitarinės patalpos

Nuomos būstai

  • Nameliai

Atostogų tipas

  • Nuolatinis stovyklavimas
  • Mini stovyklavietė
  • Nudizmas
  • Stovyklavimas žiemą

Vieta

map

Kryptys

Der in der Ortschaft liegende Campingplatz ist sehr gut ausgeschildert. Die Einfahrt liegt etwas oberhalb der Straße, ist aber mit normalen Wohnmobilen relativ gut befahrbar.
  • Ežeras: 5 km
  • Kalnuose: Taip
  • Kitas miestelis/kaimas: Stovyklavietėje
  • Traukinių ar autobusų stotis: Stovyklavietėje

Adresas

Avenue du Maréchal Leclerc 616
63150 Murat Le Quaire
Prancūzija
GPS koordinatės
Lat 45.59338, Long 2.75453
Gauti nuorodas
Siūlykite pakeitimą

Susisiekti

Camping Les Coux

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip toli nuo ežero yra Camping Les Coux?

Camping Les Coux yra 5 km nutolęs nuo ežero. Sužinok daugiau apie vietą

Ar kempinge Camping Les Coux leidžiami šunys?

Šunys leidžiami ir didžiojo, ir ne sezono metu.

Kada Camping Les Coux yra atidarytas?

Camping Les Coux atidaryta nuo 15. gegužė iki 30. rugsėjis. Rodyti kempingo informaciją

Ar Camping Les Coux draugiškas šeimai?

Laisvalaikio veikloms kempingas Camping Les Coux siūlo daug galimybių, pavyzdžiui, Žaidimų aikštelė, Lauke esantis baseinas ir daug kitų.

Peržiūrėti visas laisvalaikio galimybes

Kaip svečiai ir kiti stovyklautojai vertina Camping Les Coux?

Ar šalia Camping Les Coux yra parduotuvių?

Už 0.5 km yra maisto prekių parduotuvė. Artimiausias miestelis yra už 0 km. Sužinok daugiau apie vietą

Kaip toli nuo Camping Les Coux yra artimiausias miestelis ar miestas?

Kempingas yra miestelyje.. Tiesiai prie kempingo yra autobusų arba traukinių stotelė. Sužinok daugiau apie vietą

Kokias maitinimo galimybes siūlo Camping Les Coux?

Maistu pasirūpinta, nes restoranas yra 0.5 km atstumu. Be to, 0.5 km atstumu yra užkandinė.

Savarankiškam maitinimuisi yra maisto prekių parduotuvė 0.5 km atstumu.

Išsamiai peržiūrėti visas parinktis

Ar kempinge Camping Les Coux yra belaidis internetas (Wi-Fi) arba interneto ryšys?

Kempinge Camping Les Coux veikia belaidis internetas (Wi-Fi). Tai yra nemokama.

Ar Camping Les Coux pritaikytas neįgaliesiems?

Sanitariniai mazgai nėra pritaikyti neįgaliesiems. Peržiūrėti visas kempingo ypatybes

Kiek stovyklavimo vietų turi Camping Les Coux?

Deja, kempingas Camping Les Coux dar nepateikė informacijos apie vietas turistams.

Ieškoti kitų kempingų čia: Overnė-Rona-Alpės

Kokio dydžio yra Camping Les Coux?

Deja, kempingas Camping Les Coux dar nepateikė informacijos apie dydį, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą.

Ieškoti kitų kempingų čia: Overnė-Rona-Alpės

Kiek kainuoja apsistoti Camping Les Coux?

Nakvynė Camping Les Coux kainuoja 13,40 € – 16,40 €, tačiau kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto laikotarpio, svečių skaičiaus ir kt.

Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar