Flower Camping Le Clot du Jay image 1

Flower Camping Le Clot du Jay


Įvertinimai

Įvertinimai išsamiai

  • Vieta
    4.8

  • Kainos ir kokybės santykis
    4.8

Aprašymas

Profilis

Nadège and Eric welcome you to their 6-hectare estate in the heart of a protected nature, far from any pollution. On the borders of the lake of Serre-Ponçon, Provence and the Gorges du Verdon, come and discover the flower campsite …Provence Le Clot du Jay in Provence, near Sisteron. THE SNACK BAR IN CLAMENSANE Eat on site or take your food back to your accommodation and enjoy it at your leisure. Our snack bar offers a variety of products , pizzas , chips , simple à la carte dishes and cold drinks, cocktails, smoothies and ice creams. In high season, the bar comes alive with themed menus and concerts . Prior reservation required. In low season, our dining area is open from 8:30 to 10:00 and from 16:00 to 19:00. Dinner by reservation only. THE GROCERY SHOP IN CLAMENSANE Located at the campsite reception, our grocery shop sells all basic necessities as well as local products (fruit juice, honey, jam, meat, saffron....). Our regional wine cellar "Le domaine de Régusse" proposes organic wines or wines IGP or prestige wines on sale or on service. CAMPSITE WITH SWIMMING POOL IN CLAMENSANE Enjoy our heated pool with paddling pool and great slide! We have sun loungers and chairs ready for you to enjoy relaxing moments. You can relax on deckchairs or enjoy water games thanks to our outdoor pool . Every day from 15:00, our spiral water slide delights young and old. Children can enjoy the paddling pool , the swimming pool and the slide as they wish, but under the supervision of their parents. PITCH You pitch your tent, caravan or camper van to take advantage of a spacious green area bordered by hedges to preserve your intimacy. We have 49 campsites ranging from 80 to 200 square metres for your comfort. You choose a shady, sunny or semi-shady pitch, according to your preferences. The campsites are all equipped with a 10A electricity connection , which you can use with a European adapter. Finally, you have the option of renting a refrigerator.
  • Stovyklavietės kategorija:
  • Svetainės dydis: 6 ha
  • Bendras aikštelių skaičius: 78
  • Turistų aikštelių skaičius: 45
Siūlykite pakeitimą

Orientacinė kaina

Sezono metas 32,00 €*
Ne sezono metas 17,00 €*
*Du suaugusieji, namelis-autopriekaba, automobilis, elektra ir vietiniai mokesčiai už naktį

Darbo valandos

15. balandis - 30. rugsėjis

Savybės

Patalpos

  • Džiovyklės
  • Holas
  • Interneto terminalas
  • Rakinamos spintelės
  • Skalbimo mašinos
  • Wi-Fi(Mokamai)
  • Leidžiama naudoti anglimi kūrenamą grilį

Parkavimo vietoje

  • Automobilį galima statyti stovyklavimo vietoje
  • Elektros rozetės

Augintiniai

  • Šunys įleidžiami ne sezono metu
  • Šunys įleidžiami sezono metu
  • Šunys įleidžiami į nuomojamą būstą

Šeima ir vaikai

  • Kūdikių vystymo kambarys
  • Pramoginė programa vaikams
  • Žaidimų aikštelė

Plaukimas ir sveikatingumas

  • Lauke esantis baseinas
  • Vandens čiuožykla

Laisvalaikio galimybės

  • Jodinėjimas žirgais
  • Stalo tenisas
  • Žvejyba

Bilieto kaina ir maitinimas

  • Maistas parduodamas stovyklavietėje
  • Maisto prekių parduotuvė
  • Restoranas
  • Užkandžių baras

Prieinamumas

  • Pandusai neįgaliesiems
  • Visiems prieinamos sanitarinės patalpos

Nuomos būstai

  • Nameliai
  • Nuomojamos palapinės

Vieta

map
4.8

Kryptys

North-east of Sisteron on the D951 towards La Motte-du-Caire. Before La Motte-du-Caire, take the Clamensane exit. The campsite is behind the village.
  • Ežeras: Stovyklavietėje
  • Upė: Stovyklavietėje
  • Kalnuose: Taip
  • Aukštis (virš jūros lygio): 700 m
  • Kitas miestelis/kaimas: 7 km

Adresas

Le Clot du Jay
04250 Clamensane
Prancūzija
GPS koordinatės
Lat 44.3233, Long 6.0827
Gauti nuorodas
Siūlykite pakeitimą

Susisiekti

Flower Camping Le Clot du Jay

call or fax
Skambinkite arba faksuokite

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip toli nuo ežero yra Flower Camping Le Clot du Jay?

Flower Camping Le Clot du Jay įsikūręs tiesiai prie ežero. Sužinok daugiau apie vietą

Ar kempinge Flower Camping Le Clot du Jay leidžiami šunys?

Šunys leidžiami ir didžiojo, ir ne sezono metu. Šunys taip pat leidžiami nuomojamuose būstuose.

Kada Flower Camping Le Clot du Jay yra atidarytas?

Flower Camping Le Clot du Jay atidaryta nuo 15. balandis iki 30. rugsėjis. Tikrinti užimtumą dabar

Ar Flower Camping Le Clot du Jay draugiškas šeimai?

Laisvalaikio veikloms kempingas Flower Camping Le Clot du Jay siūlo daug galimybių, pavyzdžiui, Žaidimų aikštelė, Jodinėjimas žirgais, Lauke esantis baseinas, Vandens čiuožykla, Pramoginė programa vaikams ir daug kitų.

Peržiūrėti visas laisvalaikio galimybes

Kaip svečiai ir kiti stovyklautojai vertina Flower Camping Le Clot du Jay?

Stovyklautojai Flower Camping Le Clot du Jay vertina 4.8 iš 5 balų.

Svečiai ypač gerai vertina šias ypatybes: Vieta, Kainos ir kokybės santykis

Skaityti visus stovyklautojų atsiliepimus

Ar šalia Flower Camping Le Clot du Jay yra parduotuvių?

Maisto prekių parduotuvė yra tiesiog kempingo teritorijoje. Be to, Flower Camping Le Clot du Jay siūlo duonos pristatymo paslaugą tiesiog vietoje. Artimiausias miestelis yra už 7 km. Sužinok daugiau apie vietą

Kaip toli nuo Flower Camping Le Clot du Jay yra artimiausias miestelis ar miestas?

Artimiausias miestelis yra už 7 km. Sužinok daugiau apie vietą

Kokias maitinimo galimybes siūlo Flower Camping Le Clot du Jay?

Maistu pasirūpinta, nes tiesiog vietoje yra restoranas. Be to, užkandinė yra tiesiog vietoje.

Dėl duonos pristatymo paslaugos tiesiog vietoje gali pradėti dieną visiškai atsipalaidavęs.

Savarankiškam maitinimuisi maisto prekių parduotuvė yra tiesiog vietoje.

Išsamiai peržiūrėti visas parinktis

Ar kempinge Flower Camping Le Clot du Jay yra belaidis internetas (Wi-Fi) arba interneto ryšys?

Kempinge Flower Camping Le Clot du Jay veikia belaidis internetas (Wi-Fi). Tai yra mokama. Taip pat vietoje yra interneto terminalas.

Ar Flower Camping Le Clot du Jay pritaikytas neįgaliesiems?

Judantiems neįgaliųjų vežimėliais yra įrengti pandusai. Sanitariniai mazgai yra pritaikyti neįgaliesiems. Peržiūrėti visas kempingo ypatybes

Kiek stovyklavimo vietų turi Flower Camping Le Clot du Jay?

Flower Camping Le Clot du Jay turi 45 vietas turistams ir 33 vietas nuolatiniams stovyklautojams.

Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar

Kokio dydžio yra Flower Camping Le Clot du Jay?

Flower Camping Le Clot du Jay plotas yra 6 hektaro (-ų).

Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar

Kiek kainuoja apsistoti Flower Camping Le Clot du Jay?

Nakvynė Flower Camping Le Clot du Jay kainuoja 17,00 € – 32,00 €, tačiau kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto laikotarpio, svečių skaičiaus ir kt. Svetainėje camping.info gali įvesti savo kelionės datas, kad pamatytum naujausias kainas ir užimtumą.

Įvesk savo kelionės datas dabar ir peržiūrėk naujausias kainas