Camping La Prade image 1

Camping La Prade


Įvertinimai

Aprašymas

Profilis

Right on the border between Tarn and Aveyron in the south of France, you'll find La Prade campsite. You'll be camping on the banks of the Viaur river. A beautiful place for those seeking peace and quiet. Children can play …in the shallow water of the river. The pool is also very popular with the little ones. Some of the most beautiful medieval villages in France are nearby. This small-scale campsite has something to offer everyone, with pitches under the trees. The pitches are located between the bushes and offer plenty of privacy. And there is always a tree to provide shade. The most beautiful pitches are perhaps on the banks of the river. Don't have your own caravan, camper van or tent? Then you can opt for a mobile home or a cosy mini cabin. The small restaurant is the centre of campsite life. A plate of homemade French fries tastes delicious in the shade of a tree or on the terrace. And of course, a cool drink. There is plenty of room for children to play. The large lawns invite you to play football. Fancy a nice walk through nature? From the campsite, several hiking trails lead into the forests and hills. The owners, Isabelle et Regis, take good care of their guests. In the high season, they will spoil you with a fresh breakfast early in the morning. Would you rather eat in peace in front of your caravan or tent? Then get fresh rolls from the restaurant. You can also come here for dinner.
  • Stovyklavietės kategorija:
  • Svetainės dydis: 6 ha (Žemės sąlygos: Žolė)
  • Bendras aikštelių skaičius: 70
  • Turistų aikštelių skaičius: 70 (Iš kurių siuntinių: 70)
  • Kemperių aikštelės priešais vartus: 0
  • Sustojimo aikštelės priešais vartus taip pat skirtos karavanams: Nepasiekiamas
Siūlykite pakeitimą

Orientacinė kaina

Sezono metas 38,00 €*
Ne sezono metas 22,00 €*
*Du suaugusieji, namelis-autopriekaba, automobilis, elektra ir vietiniai mokesčiai už naktį

Darbo valandos

30. Απρίλιος - 05. Σεπτέμβριος

Savybės

Patalpos

  • Džiovyklės
  • Holas
  • Individualios skalbimo kabinos(16)
  • Kemperių aptarnavimo punktas
  • Skalbimo mašinos
  • Wi-Fi(Kaina nežinoma)
  • Interneto terminalas

Parkavimo vietoje

  • Automobilį galima statyti stovyklavimo vietoje
  • Cheminių medžiagų utilizavimo punktas aikštelėje
  • Elektros rozetės
  • Pavėsis stovyklavimo vietose(Pusiau pavėsyje)
  • Vandens įvadas stovyklavimo vietoje
  • Atskira erdvė jaunimo grupėms
  • Dujų įvadas stovyklavimo vietoje
  • Stovyklavimo vietos, kuriose negalima statyti automobilių
  • Televizijos prievadas stovyklavimo vietoje

Augintiniai

  • Šunys įleidžiami ne sezono metu
  • Šunys įleidžiami sezono metu

Šeima ir vaikai

  • Kūdikių vystymo kambarys
  • Žaidimų aikštelė
  • Pramoginė programa vaikams

Plaukimas ir sveikatingumas

  • Lauke esantis baseinas
  • Plaukimas natūraliuose vandens telkiniuose(Upė)
  • Karštosios versmės
  • Sauna
  • Smėlėtas paplūdimys
  • Vandens čiuožykla
  • Viduje esantis baseinas

Laisvalaikio galimybės

  • Banglentės(25 km)
  • Buriavimas(25 km)
  • Dviračių nuoma(km)
  • Jodinėjimas žirgais(km)
  • Minigolfas(km)
  • Stalo tenisas
  • Tenisas(km)
  • Tinklinis
  • Žvejyba

Bilieto kaina ir maitinimas

  • Maistas parduodamas stovyklavietėje
  • Maisto prekių parduotuvė
  • Restoranas
  • Užkandžių baras

Prieinamumas

  • Visiems prieinamos sanitarinės patalpos

Nuomos būstai

  • Nameliai
  • Nuomojamos palapinės
  • Atostogų apartamentai
  • Kabinos
  • Karavanų nuoma

Atostogų tipas

  • Mini stovyklavietė
  • Nudizmas
  • Nuolatinis stovyklavimas
  • Stovyklavimas žiemą

Vieta

map

Kryptys

A20 motorway, exit 59 Caussade, direction Cordes-sur-Ciel. Take the D922 to St André-de-Najac. Take the D239 to Montirat.
  • Upė: Stovyklavietėje
  • Kalnuose: Taip
  • Aukštis (virš jūros lygio): 174 m
  • Kitas miestas: 25 km
  • Kitas miestelis/kaimas: 4 km

Adresas

4649 route de Lagarde Viaur
81190 Montirat
Prancūzija
GPS koordinatės
Lat 44.170871870223586, Long 2.059703485193918
Gauti nuorodas
Siūlykite pakeitimą

Susisiekti

Camping La Prade

call or fax
Skambinkite arba faksuokite

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip toli nuo upes yra Camping La Prade?

Camping La Prade įsikūręs tiesiai prie upės. Sužinok daugiau apie vietą

Ar kempinge Camping La Prade leidžiami šunys?

Šunys leidžiami ir didžiojo, ir ne sezono metu.

Kada Camping La Prade yra atidarytas?

Camping La Prade atidaryta nuo 30. Απρίλιος iki 5. Σεπτέμβριος. Tikrinti užimtumą dabar

Ar Camping La Prade draugiškas šeimai?

Laisvalaikio veikloms kempingas Camping La Prade siūlo daug galimybių, pavyzdžiui, Žaidimų aikštelė, Jodinėjimas žirgais, Lauke esantis baseinas ir daug kitų.

Peržiūrėti visas laisvalaikio galimybes

Kaip svečiai ir kiti stovyklautojai vertina Camping La Prade?

Ar šalia Camping La Prade yra parduotuvių?

Maisto prekių parduotuvė yra tiesiog kempingo teritorijoje. Be to, Camping La Prade siūlo duonos pristatymo paslaugą tiesiog vietoje. Artimiausias miestelis yra už 4 km, artimiausias miestas yra už 25 km. Sužinok daugiau apie vietą

Kaip toli nuo Camping La Prade yra artimiausias miestelis ar miestas?

Artimiausias miestelis yra už 4 km, artimiausias miestas yra už 25 km. Sužinok daugiau apie vietą

Kokias maitinimo galimybes siūlo Camping La Prade?

Maistu pasirūpinta, nes tiesiog vietoje yra restoranas. Be to, užkandinė yra tiesiog vietoje.

Dėl duonos pristatymo paslaugos tiesiog vietoje gali pradėti dieną visiškai atsipalaidavęs.

Savarankiškam maitinimuisi maisto prekių parduotuvė yra tiesiog vietoje.

Išsamiai peržiūrėti visas parinktis

Ar kempinge Camping La Prade yra belaidis internetas (Wi-Fi) arba interneto ryšys?

Kempinge Camping La Prade veikia belaidis internetas (Wi-Fi).

Ar Camping La Prade pritaikytas neįgaliesiems?

Sanitariniai mazgai yra pritaikyti neįgaliesiems. Peržiūrėti visas kempingo ypatybes

Kiek stovyklavimo vietų turi Camping La Prade?

Camping La Prade turi countSpaceTourism vietas turistams ir countPermanent vietas nuolatiniams stovyklautojams.

Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar

Kokio dydžio yra Camping La Prade?

Camping La Prade plotas yra 6 hektaro (-ų). Žemės danga yra: Žolė

Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar

Kiek kainuoja apsistoti Camping La Prade?

Nakvynė Camping La Prade kainuoja 22,00 € – 38,00 €, tačiau kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto laikotarpio, svečių skaičiaus ir kt. Svetainėje camping.info gali įvesti savo kelionės datas, kad pamatytum naujausias kainas ir užimtumą.

Įvesk savo kelionės datas dabar ir peržiūrėk naujausias kainas