Nuo24,40€
Camping De Knieplanden
- Darbo valandos: 01.04 - 01.11 - šiuo metu veikiantis
- Adresas: Hoofdstraat 2, 7851 AA Zweeloo, Nyderlandai - Rodyti žemėlapyje
Įvertinimai
Įvertinimai išsamiai
- Ramybė5.0
- Maistas / Parduotuvės3.5
- Bendra švara5.0
- Sanitarinių patalpų švara5.0
- Nuomojamo būsto būklė4.0
- Draugiškumas5.0
- Infrastruktūra5.0
- Laisvalaikio užsiėmimai5.0
- Vieta5.0
- Kainos ir kokybės santykis4.5
- Sanitarinės patalpos5.0
Svečių rekomenduojama veikla
Plaukimas
(2 Svečiai)Kultūra
(1 Svečias)Laisvalaikio pasivaikščiojimas
(1 Svečias)Svečiai įvertino kaip „Tinka“
Svečiai su palapinėmis
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 12 metų
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 6 metų
Senjorai
Svečiai su šunimis
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 18 metų
Poros
Jaunimo grupės
Aprašymas
Profilis
Camping Knieplanden is een rustige camping in Drenthe met ruime staanplaatsen. Uitermate geschikt voor de vakantieganger die wil genieten van de rust op de camping. Er zijn veel wandel- en fietsroutes in de buurt en er is viswater. De camping …
- Stovyklavietės kategorija:
- Svetainės dydis: 3 ha (Žemės sąlygos: Žolė)
- Bendras aikštelių skaičius: 60
- Turistų aikštelių skaičius: 60
Orientacinė kaina
Sezono metas 24,40 €*
*Du suaugusieji, namelis-autopriekaba, automobilis, elektra ir vietiniai mokesčiai už naktį
Darbo valandos
01. balandis - 01. lapkritis
Savybės
Patalpos
- Džiovyklės
- Holas
- Individualios skalbimo kabinos(7)
- Interneto terminalas
- Leidžiama naudoti anglimi kūrenamą grilį
- Skalbimo mašinos
- Wi-Fi(Kaina nežinoma)
Parkavimo vietoje
- Elektros rozetės
- Pavėsis stovyklavimo vietose(Pusiau pavėsyje)
- Stovyklavimo vietos, kuriose negalima statyti automobilių
- Atskira erdvė jaunimo grupėms
- Automobilį galima statyti stovyklavimo vietoje
Augintiniai
- Šunys įleidžiami ne sezono metu
- Šunys įleidžiami sezono metu
- Šunys įleidžiami į nuomojamą būstą
- Šunų parkas
Šeima ir vaikai
- Kūdikių vystymo kambarys
- Žaidimų aikštelė
Plaukimas ir sveikatingumas
- Lauke esantis baseinas
- Vandens čiuožykla
Laisvalaikio galimybės
- Dviračių nuoma(0,5 km)
- Golfas(1 km)
- Jodinėjimas žirgais(0,2 km)
- Minigolfas
- Stalo tenisas
- Tenisas(0,2 km)
- Žvejyba(0,2 km)
Bilieto kaina ir maitinimas
- Maisto prekių parduotuvė(0,5 km)
- Restoranas
- Užkandžių baras
- Maistas parduodamas stovyklavietėje
Prieinamumas
- Dauguma kelių grįsti
- Visiems prieinamos sanitarinės patalpos
Nuomos būstai
- Kabinos
- Nameliai
Atostogų tipas
- Nuolatinis stovyklavimas
- Mini stovyklavietė
- Nudizmas
Vieta

Adresas
Hoofdstraat 27851 AA Zweeloo
Nyderlandai
GPS koordinatės
Lat 52.79521, Long 6.72841
Gauti nuorodasSusisiekti
Camping De Knieplanden
Skambinkite arba faksuokite
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar kempinge Camping De Knieplanden leidžiami šunys?
Šunys leidžiami ir didžiojo, ir ne sezono metu. Šunys taip pat leidžiami nuomojamuose būstuose. Svečiai Camping De Knieplanden vertina kaip „tinkamą svečiams su šunimis“ 4.5 iš 5 balų. Skaityti išsamius atsiliepimus dabar
Kada Camping De Knieplanden yra atidarytas?
Camping De Knieplanden atidaryta nuo 1. balandis iki 1. lapkritis. Rodyti kempingo informaciją
Ar Camping De Knieplanden draugiškas šeimai?
Svečiai Camping De Knieplanden vertina kaip ypač tinkamą šeimoms su vaikais iki 6, 12 ir 18 metų. Laisvalaikio veikloms kempingas Camping De Knieplanden siūlo daug galimybių, pavyzdžiui, Žaidimų aikštelė, Jodinėjimas žirgais, Lauke esantis baseinas, Vandens čiuožykla ir daug kitų.
Peržiūrėti visas laisvalaikio galimybes
Peržiūrėti visas laisvalaikio galimybes
Kaip svečiai ir kiti stovyklautojai vertina Camping De Knieplanden?
Stovyklautojai Camping De Knieplanden vertina 4.5 iš 5 balų.
Svečiai ypač gerai vertina šias ypatybes: Ramybė, Bendra švara, Sanitarinių patalpų švara
Pasak svečių, Camping De Knieplanden ypač tinka: Svečiai su palapinėmis ir Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 12 metų
Pasak svečių, Camping De Knieplanden idealiai tinka: Važiavimas dviračiu ir Žygiai
Skaityti visus stovyklautojų atsiliepimus
Svečiai ypač gerai vertina šias ypatybes: Ramybė, Bendra švara, Sanitarinių patalpų švara
Pasak svečių, Camping De Knieplanden ypač tinka: Svečiai su palapinėmis ir Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 12 metų
Pasak svečių, Camping De Knieplanden idealiai tinka: Važiavimas dviračiu ir Žygiai
Skaityti visus stovyklautojų atsiliepimus
Ar šalia Camping De Knieplanden yra parduotuvių?
Už 0.5 km yra maisto prekių parduotuvė. Sužinok daugiau apie vietą
Kaip toli nuo Camping De Knieplanden yra artimiausias miestelis ar miestas?
Deja, kempingas Camping De Knieplanden dar nepateikė informacijos apie atstumus, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar
Ieškoti kitų kempingų čia: Drentė
Ieškoti kitų kempingų čia: Drentė
Kokias maitinimo galimybes siūlo Camping De Knieplanden?
Maistu pasirūpinta, nes tiesiog vietoje yra restoranas. Be to, užkandinė yra tiesiog vietoje.
Savarankiškam maitinimuisi yra maisto prekių parduotuvė 0.5 km atstumu. Tikri kepsnių gerbėjai gali netgi užsikurti medžio anglies kepsninę.
Bendru svečių vertinimu, maistas ir gėrimai vietoje surinko 3.5 iš 5 balų.
Išsamiai peržiūrėti visas parinktis
Savarankiškam maitinimuisi yra maisto prekių parduotuvė 0.5 km atstumu. Tikri kepsnių gerbėjai gali netgi užsikurti medžio anglies kepsninę.
Bendru svečių vertinimu, maistas ir gėrimai vietoje surinko 3.5 iš 5 balų.
Išsamiai peržiūrėti visas parinktis
Ar kempinge Camping De Knieplanden yra belaidis internetas (Wi-Fi) arba interneto ryšys?
Kempinge Camping De Knieplanden veikia belaidis internetas (Wi-Fi). Taip pat vietoje yra interneto terminalas.
Ar Camping De Knieplanden pritaikytas neįgaliesiems?
Dauguma takų kempinge Camping De Knieplanden yra asfaltuoti. Sanitariniai mazgai yra pritaikyti neįgaliesiems. Peržiūrėti visas kempingo ypatybes
Kiek stovyklavimo vietų turi Camping De Knieplanden?
Camping De Knieplanden turi 60 vietas turistams ir 0 vietas nuolatiniams stovyklautojams.
Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar
Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar
Kokio dydžio yra Camping De Knieplanden?
Camping De Knieplanden plotas yra 3 hektaro (-ų). Žemės danga yra: Žolė
Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar
Peržiūrėti visą kempingo informaciją dabar
Kiek kainuoja apsistoti Camping De Knieplanden?
Nakvynė Camping De Knieplanden kainuoja nuo 24,40 €, tačiau kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto laikotarpio, svečių skaičiaus ir kt. Svetainėje camping.info gali išsiųsti neįpareigojančią užklausą Camping De Knieplanden, kad sužinotum naujausias kainas ir užimtumą. Siųsti užklausą dabar
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
