Ängby Camping
Įvertinimai
Įvertinimai išsamiai
- Ramybė2.2
- Maistas / Parduotuvės2.5
- Bendra švara2.2
- Sanitarinių patalpų švara1.8
- Nuomojamo būsto būklė3.0
- Draugiškumas3.3
- Infrastruktūra2.3
- Laisvalaikio užsiėmimai2.5
- Vieta3.7
- Kainos ir kokybės santykis2.0
- Sanitarinės patalpos2.0
Svečių rekomenduojama veikla
Maistas/Gėrimai
(1 Svečias)Važiavimas dviračiu
(1 Svečias)Žygiai
(1 Svečias)Motociklas
(1 Svečias)Svečiai įvertino kaip „Tinka“
Jaunimo grupės
Poros
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 18 metų
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 12 metų
Senjorai
Šeimos su vaikais, jaunesniais nei 6 metų
Svečiai su palapinėmis
Aprašymas
Savybės
Parkavimo vietoje
- Elektros rozetės
Nuomos būstai
- Atostogų apartamentai
- Karavanų nuoma
- Nameliai
- Nuomojamos palapinės
Vieta

Adresas
Blackebergsvägen 2516850 Bromma
Švedija
GPS koordinatės
Lat 59.33722, Long 17.90278
Gauti nuorodasSusisiekti
Ängby Camping
Skambinkite arba faksuokite
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar kempinge Ängby Camping leidžiami šunys?
Deja, kempingas Ängby Camping dar nepateikė informacijos, ar kempinge leidžiami šunys, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas, kuriuose leidžiami šunys
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas, kuriuose leidžiami šunys
Kada Ängby Camping yra atidarytas?
Deja, kempingas Ängby Camping dar nepateikė informacijos apie savo darbo laiką, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas, kuriuose yra laisvų vietų
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas, kuriuose yra laisvų vietų
Ar Ängby Camping draugiškas šeimai?
Deja, kempingas Ängby Camping dar nepateikė informacijos apie laisvalaikio galimybes vaikams, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar
Svečiai Ängby Camping vertina kaip ypač tinkamą
Ieškoti kitų šeimai draugiškų kempingų čia: Svealandas
Svečiai Ängby Camping vertina kaip ypač tinkamą
- „Šeimos su vaikais iki 6 metų“: 2 iš 5 balų
- „Šeimos su vaikais iki 12 metų“: 2.6 iš 5 balų
- „Šeimos su vaikais iki 18 metų“: 2.9 iš 5 balų
Ieškoti kitų šeimai draugiškų kempingų čia: Svealandas
Kaip svečiai ir kiti stovyklautojai vertina Ängby Camping?
Stovyklautojai Ängby Camping vertina 2.4 iš 5 balų.
Pasak svečių, Ängby Camping idealiai tinka: Lankytinos vietos ir Plaukimas
Skaityti visus stovyklautojų atsiliepimus
Pasak svečių, Ängby Camping idealiai tinka: Lankytinos vietos ir Plaukimas
Skaityti visus stovyklautojų atsiliepimus
Ar šalia Ängby Camping yra parduotuvių?
Atsiprašome, kempingas Ängby Camping dar nepateikė informacijos apie apsipirkimo galimybes, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas, kuriuose yra apsipirkimo galimybės
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas, kuriuose yra apsipirkimo galimybės
Kaip toli nuo Ängby Camping yra artimiausias miestelis ar miestas?
Deja, kempingas Ängby Camping dar nepateikė informacijos apie atstumus, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas
Kokias maitinimo galimybes siūlo Ängby Camping?
Deja, kempingas Ängby Camping dar nepateikė informacijos apie maitinimo galimybes, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar
Bendru svečių vertinimu, maistas ir gėrimai vietoje surinko 2.5 iš 5 balų.
Ieškoti kitų kempingų su restoranu čia: Svealandas
Bendru svečių vertinimu, maistas ir gėrimai vietoje surinko 2.5 iš 5 balų.
Ieškoti kitų kempingų su restoranu čia: Svealandas
Ar kempinge Ängby Camping yra belaidis internetas (Wi-Fi) arba interneto ryšys?
Deja, kempingas Ängby Camping dar nepateikė informacijos apie belaidį internetą (Wi-Fi), tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas, kuriuose siūlomas belaidis internetas (Wi-Fi)
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas, kuriuose siūlomas belaidis internetas (Wi-Fi)
Ar Ängby Camping pritaikytas neįgaliesiems?
Deja, kempingas Ängby Camping dar nepateikė informacijos apie pritaikymą neįgaliesiems, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas
Kiek stovyklavimo vietų turi Ängby Camping?
Deja, kempingas Ängby Camping dar nepateikė informacijos apie vietas turistams. Siųsti užklausą dabar
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas
Kokio dydžio yra Ängby Camping?
Deja, kempingas Ängby Camping dar nepateikė informacijos apie dydį, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas
Kiek kainuoja apsistoti Ängby Camping?
Deja, kempingas Ängby Camping dar nepateikė informacijos apie kainas, tačiau gali kreiptis tiesiogiai į kempingą. Siųsti užklausą dabar
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas
Ieškoti kitų kempingų čia: Svealandas
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe




