Ettől49,00€
Insel-Camp Fehmarn
Nagyon jó
1214 értékelés
Award
2026
- Üzemidő: 01.04 - 27.09 - jelenleg üzemel
- Cím: Zum Meeresstrand 100, 23769 Fehmarn, Németország - Megjelenítés a térképen
- Régió: FehmarnBalti-tengerBalti-tenger partján
- Weboldal: www.inselcamp.de
A FANCLUB-előnyeim a helyszínen
Érkezéskor csak mutasd be a FANCLUB-igazolványodat, és élvezd ezeket az előnyöket!
- 1x Premium Camps koktél az étteremben
Értékelések
Értékelések részletesen
- Nyugalom4.7
- Élelmiszer / Boltok4.4
- Általános tisztaság4.9
- Higiéniai létesítmények tisztasága4.9
- Bérelhető szálláshelyek állapota4.8
- Kedvesség4.9
- Infrastruktúra4.9
- Szabadidős tevékenységek4.5
- Elhelyezkedés4.9
- Érték-ár arány4.4
- Higiéniai létesítmények4.9
A vendégek által javasolt tevékenységek
Pihentető séták
(439 Vendégek)Szörfözés
(380 Vendégek)Kirándulás
(348 Vendégek)Spa
(218 Vendégek)Étel/Ital
(202 Vendégek)Vitorlázás
(128 Vendégek)Horgászat
(86 Vendégek)Városnézés
(82 Vendégek)Vendégek értékelése „Alkalmas”
Párok
Családok 12 évnél fiatalabb gyerekekkel
Családok 6 évnél fiatalabb gyerekekkel
Idősek
Vendégek kutyával
Vendégek sátorral
Családok 18 évnél fiatalabb gyerekekkel
Ifjúsági csoportok
Awards
Leírás
Profil
Spaciously and newly designed comfort camping site with direct beach access. Located at the beautiful southern coast of the Baltic island Fehmarn. Opened 2001. Focus: Wellness and recreation / sports including yoga, back fitness, walking etc.. Children entertainment (kids, teenagers) …
- Kemping kategória:
- Az oldal mérete: 8,2 ha (Talajviszonyok: Fű)
- A pályák teljes száma: 389
- Turisztikai helyek száma: 360 (Ebből a csomagok: 360)
- Lakóautó helyek a kapuk előtt: Elérhető
- Leállóhelyek a kapuk előtt lakókocsik számára is: Elérhető
Referencia ár
Főszezon 55,90 EUR*
Elő- és utószezon 49,00 EUR*
*Két felnőtt, lakókocsi, autó, elektromos áram és helyi adók / éjszaka
Üzemidő
01. április - 27. szeptember
Tulajdonságok
Felszerelések
- Bérelhető fürdőszobák(15)
- Egyedi mosófülkék(48)
- Faszén grill használható
- Gázpalack csere
- Internetes terminál
- Lakóautó szervízpont
- Mosógépek
- Szárítógépek
- Társalgó
- WiFi
- Asztalok és padok
- Központi tábortűz terület
- Szekrények
- Szárító helyiség
- Tűzifa rendelkezésre áll
A parkolóban
- Autó engedélyezve a helyen
- Elektronikus kapcsolatok
- TV-csatlakozók a táborozó helyen
- Vegyi hulladék gyűjtőhely a táborozási helyen
- Vízcsatlakozás a táborozó helyen
- Árnyék a táborozási helyen(Félárnyékos)
- Autómentes helyek
- Gázcsatlakozás a táborozási helyen
- Különálló terület fiataloknak
- Tábortűz a kijelölt helyen engedélyezett
Háziállatok
- Kutyapark
- Kutyazuhanyzó
- Kutyaúsztató terület(0,2 km)
- Kutyák bevihetők a főszezonban
- Kutyák bevihetők az elő- és utószezonban
- Kutyák bevihetők a bérelt szállásra
Család és gyerekek
- Játszótér
- Kikapcsolódási programok gyerekeknek
- Pelenkázó helyiség
- Beltéri játszólétesítmények
- Állatsimogató
Úszás és Wellness
- Beltéri medence(2,5 km)
- Homokos strand
- Kültéri medence(2,5 km)
- Szauna
- Termálvizek
- Vizicsúszda(2,5 km)
- Úszás a természetben(Tenger)
- Nudista strand
Szabadidős lehetőségek
- Asztalitenisz
- Csónak bérlés(2,5 km)
- Golf(7 km)
- Horgászat(2 km)
- Kerékpár bérlés
- Kitesurfing
- Lovaglás(3 km)
- Merülési helyszín(4 km)
- Minigolf(1 km)
- Röplabda
- Sólyatér(4 km)
- Tenisz(2,5 km)
- Vitorlázás
- Sífutás
- Sílift
Viteldíj és vendéglátás
- Pékáru a helyszínen vásárolható
- Snackbár
- Élelmiszerbolt
- Étterem
- Főzési felszerelések
Megközelíthetőség
- Az utak többsége kövezett
- Mindenhonnan elérhető higiéniai létesítmények
- Mindenhonnan elérhető víz
- Rámpa kerekesszékhez
Bérelt szálláshelyek
- Apartmanok üdüléshez
- Bungalók
- Bérelhető sátrak
- Kabinok
- Lakókocsik bérlése
Nyaralás típusa
- Állandó kemping
- Mini táborhely
- Nudizmus
- Téli kempingezés
Helyszín

Útvonalak
A1 Hamburg-Lübeck E 47/B 207 direction Puttgarden over Fehmarnsund-bridge. After it take the 2. departure and turn right through Burg to Meeschendorf.
- Tenger: Helyszínen
- A hegyekben: Nem
- Magasság (tengerszint felett): 3 m
- Következő város: 4,5 km
- Következő helység/falu: 1 km
- Vonat- vagy buszállomás: Helyszínen
- Autópálya kijárat: 20 km
Cím
Zum Meeresstrand 10023769 Fehmarn
Németország
GPS-koordináták
Lat 54.41239, Long 11.24424
Útvonalak kereséseKapcsolat
Insel-Camp Fehmarn
Hívjon vagy faxoljon
Gyakran ismételt kérdések
Milyen camping.info FANCLUB-előnyöket kínál a Insel-Camp Fehmarn?
A camping.info FANCLUB tagjaként a következő exkluzív FANCLUB-előnyöket élvezheti a Insel-Camp Fehmarn kempingben:
Tudjon meg többet a camping.info FANCLUB-ról
- 1x Premium Camps koktél az étteremben
Még nem vagy a FANCLUB tagja?
Szerezz exkluzív kedvezményeket és előnyöket a Insel-Camp Fehmarn kempingben, valamint több mint 1000 további kempingben és parkolóhelyen szerte Európában!
Tudjon meg többet a camping.info FANCLUB-ról
Milyen messze van a strandtól a(z) Insel-Camp Fehmarn?
A(z) Insel-Camp Fehmarn közvetlenül a strandon található. Tudj meg többet a helyszínről
Megengedettek a kutyák a(z) Insel-Camp Fehmarn kempingben?
Kutyák a főszezonban és a mellékszezonban is bevihetők. Kutyák a bérelhető szállásokon nem engedélyezettek. A vendégek a(z) Insel-Camp Fehmarn kempinget „kutyás vendégeknek alkalmas” kategóriában 5-ből 4.7 pontra értékelik. Olvasd el most részletesen az értékeléseket
Mikor van nyitva a(z) Insel-Camp Fehmarn?
Insel-Camp Fehmarn nyitva van: 1. április és 27. szeptember között. Szabad helyek ellenőrzése most
Családbarát a(z) Insel-Camp Fehmarn?
A vendégek a(z) Insel-Camp Fehmarn kempinget különösen alkalmasnak tartják a 6, 12 és 18 év alatti gyermekes családok számára. A szabadidős tevékenységekhez a(z) Insel-Camp Fehmarn kemping számos lehetőséget kínál, mint például a(z) Játszótér, Lovaglás, Kültéri medence, Vizicsúszda, Kikapcsolódási programok gyerekeknek és még sok más. Rossz idő esetén igénybe veheted a fedett medencét (2.5 km távolságra).
Összes szabadidős lehetőség megtekintése
Összes szabadidős lehetőség megtekintése
Hogyan értékelik a vendégek és más kempingezők a(z) Insel-Camp Fehmarn kempinget?
A kempingezők 5-ből 4.9 pontra értékelik a(z) Insel-Camp Fehmarn kempinget. Ezáltal a(z) Insel-Camp Fehmarn az egyik legjobbra értékelt kemping ebben a szövetségi államban: Schleswig-Holstein.
A vendégek a következő tulajdonságokat értékelik különösen jól: Általános tisztaság, Higiéniai létesítmények tisztasága, Kedvesség
A vendégek szerint a(z) Insel-Camp Fehmarn különösen alkalmas a következőkhöz: Párok és Családok 12 évnél fiatalabb gyerekekkel
A vendégek szerint a(z) Insel-Camp Fehmarn ideális a következőkhöz: Kerékpározás és Pihenés
Olvasd el az összes kempingezői értékelést
A vendégek a következő tulajdonságokat értékelik különösen jól: Általános tisztaság, Higiéniai létesítmények tisztasága, Kedvesség
A vendégek szerint a(z) Insel-Camp Fehmarn különösen alkalmas a következőkhöz: Párok és Családok 12 évnél fiatalabb gyerekekkel
A vendégek szerint a(z) Insel-Camp Fehmarn ideális a következőkhöz: Kerékpározás és Pihenés
Olvasd el az összes kempingezői értékelést
Vannak vásárlási lehetőségek a(z) Insel-Camp Fehmarn közelében?
Egy élelmiszerbolt található közvetlenül a kempingben. Emellett a(z) Insel-Camp Fehmarn friss pékáru-szolgáltatást is kínál közvetlenül a helyszínen. A legközelebbi kisváros 1 km-re található, a legközelebbi nagyváros 4.5 km-re található. Tudj meg többet a helyszínről
Milyen messze van a legközelebbi város a(z) Insel-Camp Fehmarn kempingtől?
A legközelebbi kisváros 1 km-re található, a legközelebbi nagyváros 4.5 km-re található. Egy busz- vagy vasúti megálló található közvetlenül a helyszínen. A legközelebbi autópálya-kijárat 20 km-re található. Tudj meg többet a helyszínről
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Insel-Camp Fehmarn?
Az ellátásról jól gondoskodnak, mivel közvetlenül a helyszínen található egy étterem. Emellett egy büfé is található közvetlenül a helyszínen.
A közvetlenül a helyszínen elérhető friss pékáru-szolgáltatással pihentetően indíthatod a napot.
Az önellátáshoz egy élelmiszerbolt található közvetlenül a helyszínen. Az igazi grillrajongók akár a faszenes grillt is begyújthatják.
Összességében a vendégek 5-ből 4.4 pontra értékelik a helyszíni étel- és italkínálatot.
Mellesleg a gázpalackok közvetlenül a helyszínen cserélhetők.
Összes lehetőség részletes megtekintése
A közvetlenül a helyszínen elérhető friss pékáru-szolgáltatással pihentetően indíthatod a napot.
Az önellátáshoz egy élelmiszerbolt található közvetlenül a helyszínen. Az igazi grillrajongók akár a faszenes grillt is begyújthatják.
Összességében a vendégek 5-ből 4.4 pontra értékelik a helyszíni étel- és italkínálatot.
Mellesleg a gázpalackok közvetlenül a helyszínen cserélhetők.
Összes lehetőség részletes megtekintése
Van wi-fi vagy internet a(z) Insel-Camp Fehmarn kempingben?
A(z) Insel-Camp Fehmarn kemping kínál wi-fit. Ez ingyenes. Ezenkívül egy internetterminál is található a helyszínen.
Akadálymentesített a(z) Insel-Camp Fehmarn?
A(z) Insel-Camp Fehmarn kempingben az utak többsége burkolt. Kerekesszékesek számára nincsenek rámpák. A szaniter helyiségek akadálymentesítettek. Semmi sem áll a fürdőzés örömének útjába, mivel a vízbe jutás akadálymentesített. Összes kempingjellemző megtekintése
Hány parcellával rendelkezik a(z) Insel-Camp Fehmarn?
A(z) Insel-Camp Fehmarn 360 turistahelyet és 29 állandó kempingezőhelyet kínál. A sorompó előtt lakókocsik számára kialakított parkolóhelyek találhatók.
Összes kempinginformáció megtekintése most
Összes kempinginformáció megtekintése most
Mekkora a(z) Insel-Camp Fehmarn?
A(z) Insel-Camp Fehmarn mérete 8,2 hektár. A talajviszonyok: Fű
Összes kempinginformáció megtekintése most
Összes kempinginformáció megtekintése most
Mennyibe kerül a tartózkodás a(z) Insel-Camp Fehmarn kempingben?
Egy éjszaka a(z) Insel-Camp Fehmarn kempingben 49,00 EUR - 55,90 EUR összegbe kerül, de az árak a választott időszaktól, a vendégek számától stb. függően változnak. A camping.info oldalon megadhatod az utazásod dátumait, hogy lásd a jelenlegi árakat és a szabad helyeket.
Add meg most az utazásod dátumait, és tekintsd meg az aktuális árakat
Add meg most az utazásod dátumait, és tekintsd meg az aktuális árakat
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe







