Camping Tripesce image 1

Camping Tripesce


Értékelések

Értékelések részletesen

  • Nyugalom
    3.8

  • Élelmiszer / Boltok
    3.3

  • Általános tisztaság
    4.4

  • Higiéniai létesítmények tisztasága
    4.1

  • Bérelhető szálláshelyek állapota
    3.5

  • Kedvesség
    4.5

  • Infrastruktúra
    3.3

  • Szabadidős tevékenységek
    3.2

  • Elhelyezkedés
    4.3

  • Érték-ár arány
    3.7

  • Higiéniai létesítmények
    3.3

Amit a vendégek írnak

user image placeholder
user image placeholder
user image placeholder

További 3 kempingezői értékelés található.

Összes értékelés megjelenítése

A vendégek által javasolt tevékenységek

SwimmingÚszás (23 Vendégek)
RelaxingPihenés (18 Vendégek)
SurfingSzörfözés (8 Vendégek)

Cycling
Kerékpározás
(7 Vendégek)
Sightseeing
Városnézés
(7 Vendégek)
Strolling
Pihentető séták
(6 Vendégek)
Culinary
Étel/Ital
(5 Vendégek)
Culture
Kultúra
(5 Vendégek)
Motorcycle
Motorkerékpár
(2 Vendégek)
Sailing
Vitorlázás
(2 Vendégek)
Fishing
Horgászat
(1 Vendég)

Vendégek értékelése „Alkalmas”

4.1
Idősek
4.0
Családok 6 évnél fiatalabb gyerekekkel
3.9
Párok
3.9
Családok 12 évnél fiatalabb gyerekekkel
3.8
Vendégek sátorral
3.7
Vendégek kutyával
3.2
Családok 18 évnél fiatalabb gyerekekkel
2.3
Ifjúsági csoportok

Leírás

Profil

Directly on the sea shore, the Tripesce Campsite is located in Vada, a picturesque sea resort in the heart of the Tuscany region. The locality is within easy reach of the richest art cities in Itay: Florence, Pisa, Leghorn, Lucca, …Volterra and San Gimignano. Equally close are the characteristic Medieval towns of the Tuscan hills abounding in the folklore, history of art and craftsmanship of this magnificent region. Another feature of the area are the spas. Guided tours to the most important art cities and to the islands of the Tuscan archipelago are organized regularly with departure from the campsite. The camping grounds enjoy the mild weather typical of Tuscany's hinterland and for this reason is deal even for low season holidays.
  • Kemping kategória:
  • Lakóautó helyek a kapuk előtt: 0
  • Leállóhelyek a kapuk előtt lakókocsik számára is: Nem elérhető
Változást javasolni

Referencia ár

Főszezon 43,00 EUR*
Elő- és utószezon 22,00 EUR*
*Két felnőtt, lakókocsi, autó, elektromos áram és helyi adók / éjszaka

Üzemidő

04. április - 17. október

Tulajdonságok

Felszerelések

  • Gázpalack csere(km)
  • Internetes terminál(km)
  • Központi tábortűz terület
  • Lakóautó szervízpont
  • Mosógépek
  • Szárítógépek
  • WiFi(Ár ismeretlen)
  • Asztalok és padok
  • Faszén grill használható
  • Szekrények
  • Szárító helyiség
  • Társalgó
  • Tűzifa rendelkezésre áll

A parkolóban

  • Elektronikus kapcsolatok
  • Árnyék a táborozási helyen(Félárnyékos)
  • Autó engedélyezve a helyen
  • Gázcsatlakozás a táborozási helyen
  • Különálló terület fiataloknak
  • TV-csatlakozók a táborozó helyen
  • Tábortűz a kijelölt helyen engedélyezett

Háziállatok

  • Kutyaúsztató terület(km)
  • Kutyák bevihetők az elő- és utószezonban
  • Kutyapark
  • Kutyazuhanyzó
  • Kutyák bevihetők a bérelt szállásra
  • Kutyák bevihetők a főszezonban

Család és gyerekek

  • Játszótér
  • Kikapcsolódási programok gyerekeknek
  • Pelenkázó helyiség

Úszás és Wellness

  • Homokos strand
  • Nudista strand(20 km)
  • Termálvizek(20 km)
  • Úszás a természetben(Tenger)
  • Beltéri medence
  • Kültéri medence
  • Szauna
  • Vizicsúszda

Szabadidős lehetőségek

  • Asztalitenisz
  • Csónak bérlés(km)
  • Kerékpár bérlés(km)
  • Lovaglás(km)
  • Merülési helyszín(km)
  • Minigolf
  • Röplabda
  • Tenisz(km)
  • Vitorlázás(km)
  • Golf
  • Sífutás
  • Sílift

Viteldíj és vendéglátás

  • Pékáru a helyszínen vásárolható
  • Snackbár
  • Élelmiszerbolt
  • Étterem
  • Főzési felszerelések

Megközelíthetőség

  • Mindenhonnan elérhető higiéniai létesítmények

Bérelt szálláshelyek

  • Bungalók
  • Apartmanok üdüléshez
  • Bérelhető sátrak
  • Kabinok
  • Lakókocsik bérlése

Nyaralás típusa

  • Mini táborhely
  • Nudizmus
  • Téli kempingezés
  • Állandó kemping

Helyszín

map
3.8
  • Tenger: Helyszínen
  • A hegyekben: Nem
  • Következő város: 7 km
  • Következő helység/falu: 1 km

Cím

Via Cavalleggeri 88
57016 Vada
Olaszország
GPS-koordináták
Lat 43.34301, Long 10.45811
Útvonalak keresése
Változást javasolni

Kapcsolat

Camping Tripesce

call or fax
Hívjon vagy faxoljon

Gyakran ismételt kérdések

Milyen messze van a strandtól a(z) Camping Tripesce?

A(z) Camping Tripesce közvetlenül a strandon található. Egy nudista strand is található 20 km távolságra. Tudj meg többet a helyszínről

Megengedettek a kutyák a(z) Camping Tripesce kempingben?

Kutyák a mellékszezonban megengedettek, de a főszezonban nem. Kutyák a bérelhető szállásokon nem engedélyezettek. A vendégek a(z) Camping Tripesce kempinget „kutyás vendégeknek alkalmas” kategóriában 5-ből 3.7 pontra értékelik. Olvasd el most részletesen az értékeléseket

Mikor van nyitva a(z) Camping Tripesce?

Camping Tripesce nyitva van: 4. április és 17. október között. Kemping részleteinek mutatása

Családbarát a(z) Camping Tripesce?

A vendégek a(z) Camping Tripesce kempinget különösen alkalmasnak tartják a 6 év alatti gyermekes családok számára. A szabadidős tevékenységekhez a(z) Camping Tripesce kemping számos lehetőséget kínál, mint például a(z) Játszótér, Lovaglás, Kikapcsolódási programok gyerekeknek és még sok más.

Összes szabadidős lehetőség megtekintése

Hogyan értékelik a vendégek és más kempingezők a(z) Camping Tripesce kempinget?

A kempingezők 5-ből 3.8 pontra értékelik a(z) Camping Tripesce kempinget.

A vendégek a következő tulajdonságokat értékelik különösen jól: Kedvesség, Általános tisztaság, Elhelyezkedés

A vendégek szerint a(z) Camping Tripesce különösen alkalmas a következőkhöz: Idősek és Családok 6 évnél fiatalabb gyerekekkel

A vendégek szerint a(z) Camping Tripesce ideális a következőkhöz: Úszás és Pihenés

Olvasd el az összes kempingezői értékelést

Vannak vásárlási lehetőségek a(z) Camping Tripesce közelében?

Egy élelmiszerbolt található közvetlenül a kempingben. Emellett a(z) Camping Tripesce friss pékáru-szolgáltatást is kínál közvetlenül a helyszínen. A legközelebbi kisváros 1 km-re található, a legközelebbi nagyváros 7 km-re található. Tudj meg többet a helyszínről

Milyen messze van a legközelebbi város a(z) Camping Tripesce kempingtől?

A legközelebbi kisváros 1 km-re található, a legközelebbi nagyváros 7 km-re található. Tudj meg többet a helyszínről

Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Camping Tripesce?

Az ellátásról jól gondoskodnak, mivel közvetlenül a helyszínen található egy étterem. Emellett egy büfé is található közvetlenül a helyszínen.

A közvetlenül a helyszínen elérhető friss pékáru-szolgáltatással pihentetően indíthatod a napot.

Az önellátáshoz egy élelmiszerbolt található közvetlenül a helyszínen.

Összességében a vendégek 5-ből 3.3 pontra értékelik a helyszíni étel- és italkínálatot.

Mellesleg a gázpalackok 1 km távolságra cserélhetők.

Összes lehetőség részletes megtekintése

Van wi-fi vagy internet a(z) Camping Tripesce kempingben?

A(z) Camping Tripesce kemping kínál wi-fit. Ezenkívül egy internetterminál is található 1 km távolságra.

Akadálymentesített a(z) Camping Tripesce?

A szaniter helyiségek akadálymentesítettek. Összes kempingjellemző megtekintése

Hány parcellával rendelkezik a(z) Camping Tripesce?

A(z) Camping Tripesce kemping sajnos még nem adott meg információt a turistahelyekről. Kérés küldése most

Keress más kempingeket itt: Toszkána

Mekkora a(z) Camping Tripesce?

A(z) Camping Tripesce kemping sajnos még nem adott meg információt a méretről, de az információkat közvetlenül a helyszíntől is kérheted. Kérés küldése most

Keress más kempingeket itt: Toszkána

Mennyibe kerül a tartózkodás a(z) Camping Tripesce kempingben?

Egy éjszaka a(z) Camping Tripesce kempingben 22,00 EUR - 43,00 EUR összegbe kerül, de az árak a választott időszaktól, a vendégek számától stb. függően változnak. A camping.info oldalon kötelezettségmentes ajánlatkérést küldhetsz a(z) Camping Tripesce kempingnek, hogy megtudd az aktuális árakat és a szabad helyeket. Kérés küldése most