Ettől31,40€
Camping Sur En
- Üzemidő: 01.05 - 31.10, 01.11 - 30.04 - jelenleg üzemel
- Cím: Sur En 336, 7554 Sent, Svájc - Megjelenítés a térképen
- Régió: EngadinAlpok
Értékelések
Értékelések részletesen
- Nyugalom3.8
- Élelmiszer / Boltok3.3
- Általános tisztaság4.6
- Higiéniai létesítmények tisztasága4.6
- Bérelhető szálláshelyek állapota5.0
- Kedvesség3.2
- Infrastruktúra3.4
- Szabadidős tevékenységek4.2
- Elhelyezkedés4.2
- Érték-ár arány3.2
- Higiéniai létesítmények4.2
A vendégek által javasolt tevékenységek
Kerékpározás
(3 Vendégek)Kajakozás
(3 Vendégek)Úszás
(2 Vendégek)Mászás
(1 Vendég)Sífutás
(1 Vendég)Étel/Ital
(1 Vendég)Horgászat
(1 Vendég)Síelés
(1 Vendég)Vendégek értékelése „Alkalmas”
Vendégek kutyával
Vendégek sátorral
Idősek
Családok 12 évnél fiatalabb gyerekekkel
Családok 18 évnél fiatalabb gyerekekkel
Párok
Családok 6 évnél fiatalabb gyerekekkel
Ifjúsági csoportok
Leírás
Profil
Idyllisch am Inn gelegener und naturbelassener Camping. Keine Parzellen, freie Platzwahl. Verschiedene Mietobjekte. Sauna-Wagen und vieles mehr!
- Kemping kategória:
- Az oldal mérete: 1,7 ha (Talajviszonyok: Fű)
- A pályák teljes száma: 120
- Turisztikai helyek száma: 80
- Lakóautó helyek a kapuk előtt: Elérhető
- Leállóhelyek a kapuk előtt lakókocsik számára is: Elérhető
Referencia ár
Főszezon 35,20 EUR*
Elő- és utószezon 31,40 EUR*
*Két felnőtt, lakókocsi, autó, elektromos áram és helyi adók / éjszaka
Üzemidő
01. május - 31. október
01. november - 30. április
Tulajdonságok
Felszerelések
- Asztalok és padok
- Bérelhető fürdőszobák(3)
- Egyedi mosófülkék(1)
- Faszén grill használható
- Gázpalack csere
- Internetes terminál
- Központi tábortűz terület
- Lakóautó szervízpont
- Mosógépek
- Szárító helyiség
- Szárítógépek
- Társalgó
- Tűzifa rendelkezésre áll
- WiFi
- Szekrények
A parkolóban
- Autómentes helyek
- Elektronikus kapcsolatok
- Különálló terület fiataloknak
- Tábortűz a kijelölt helyen engedélyezett
- Árnyék a táborozási helyen(Félárnyékos)
- Autó engedélyezve a helyen
- Gázcsatlakozás a táborozási helyen
- TV-csatlakozók a táborozó helyen
- Vegyi hulladék gyűjtőhely a táborozási helyen
- Vízcsatlakozás a táborozó helyen
Háziállatok
- Kutyapark
- Kutyaúsztató terület
- Kutyák bevihetők a bérelt szállásra
- Kutyák bevihetők a főszezonban
- Kutyák bevihetők az elő- és utószezonban
- Kutyazuhanyzó
Család és gyerekek
- Játszótér
- Pelenkázó helyiség
- Beltéri játszólétesítmények
- Kikapcsolódási programok gyerekeknek
- Állatsimogató
Úszás és Wellness
- Beltéri medence(7 km)
- Kültéri medence
- Szauna
- Termálvizek(7 km)
- Úszás a természetben(Folyó)
- Nudista strand
- Vizicsúszda
Szabadidős lehetőségek
- Asztalitenisz
- Golf(12 km)
- Horgászat
- Kerékpár bérlés
- Lovaglás
- Minigolf(7 km)
- Röplabda(3 km)
- Sífutás
- Sílift(7 km)
- Tenisz(7 km)
- Csónak bérlés
- Merülési helyszín
- Sólyatér
- Vitorlázás
Viteldíj és vendéglátás
- Pékáru a helyszínen vásárolható
- Snackbár
- Élelmiszerbolt
- Étterem
- Főzési felszerelések
Megközelíthetőség
- Az utak többsége kövezett
- Mindenhonnan elérhető higiéniai létesítmények
- Mindenhonnan elérhető víz
- Rámpa kerekesszékhez
Bérelt szálláshelyek
- Apartmanok üdüléshez
- Bungalók
- Kabinok
- Bérelhető sátrak
- Lakókocsik bérlése
Nyaralás típusa
- Téli kempingezés
- Állandó kemping
- Mini táborhely
- Nudizmus
Helyszín

Útvonalak
Von Scuol (Hauptstrasse Nr. 27) Richtung Martina, nach 6 Km rechts abbiegen nach Sur En
- Folyó: Helyszínen
- A hegyekben: Igen
- Magasság (tengerszint felett): 1120 m
- Következő város: 50 km
- Következő helység/falu: 4 km
- Vonat- vagy buszállomás: Helyszínen
Kapcsolat
Camping Sur En
Hívjon vagy faxoljon
Gyakran ismételt kérdések
Milyen messze van a folyótól a(z) Camping Sur En?
A(z) Camping Sur En közvetlenül a folyónál található. Tudj meg többet a helyszínről
Megengedettek a kutyák a(z) Camping Sur En kempingben?
Kutyák a főszezonban és a mellékszezonban is bevihetők. Kutyák a bérelhető szállásokon is engedélyezettek. A vendégek a(z) Camping Sur En kempinget „kutyás vendégeknek alkalmas” kategóriában 5-ből 5 pontra értékelik. Olvasd el most részletesen az értékeléseket
Mikor van nyitva a(z) Camping Sur En?
Camping Sur En nyitva van: 1. május és 31. október között és 1. november és 30. április között. Kemping részleteinek mutatása
Családbarát a(z) Camping Sur En?
A vendégek a(z) Camping Sur En kempinget különösen alkalmasnak tartják a 6, 12 és 18 év alatti gyermekes családok számára. A szabadidős tevékenységekhez a(z) Camping Sur En kemping számos lehetőséget kínál, mint például a(z) Játszótér, Lovaglás, Kültéri medence és még sok más. Rossz idő esetén igénybe veheted a fedett medencét (7 km távolságra).
Összes szabadidős lehetőség megtekintése
Összes szabadidős lehetőség megtekintése
Hogyan értékelik a vendégek és más kempingezők a(z) Camping Sur En kempinget?
A kempingezők 5-ből 3.3 pontra értékelik a(z) Camping Sur En kempinget.
A vendégek a következő tulajdonságokat értékelik különösen jól: Bérelhető szálláshelyek állapota, Általános tisztaság, Higiéniai létesítmények tisztasága
A vendégek szerint a(z) Camping Sur En különösen alkalmas a következőkhöz: Vendégek kutyával és Vendégek sátorral
A vendégek szerint a(z) Camping Sur En ideális a következőkhöz: Kirándulás és Pihenés
Olvasd el az összes kempingezői értékelést
A vendégek a következő tulajdonságokat értékelik különösen jól: Bérelhető szálláshelyek állapota, Általános tisztaság, Higiéniai létesítmények tisztasága
A vendégek szerint a(z) Camping Sur En különösen alkalmas a következőkhöz: Vendégek kutyával és Vendégek sátorral
A vendégek szerint a(z) Camping Sur En ideális a következőkhöz: Kirándulás és Pihenés
Olvasd el az összes kempingezői értékelést
Vannak vásárlási lehetőségek a(z) Camping Sur En közelében?
Egy élelmiszerbolt található közvetlenül a kempingben. Emellett a(z) Camping Sur En friss pékáru-szolgáltatást is kínál közvetlenül a helyszínen. A legközelebbi kisváros 4 km-re található, a legközelebbi nagyváros 50 km-re található. Tudj meg többet a helyszínről
Milyen messze van a legközelebbi város a(z) Camping Sur En kempingtől?
A legközelebbi kisváros 4 km-re található, a legközelebbi nagyváros 50 km-re található. Egy busz- vagy vasúti megálló található közvetlenül a helyszínen. Tudj meg többet a helyszínről
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Camping Sur En?
Az ellátásról jól gondoskodnak, mivel közvetlenül a helyszínen található egy étterem. Emellett egy büfé is található közvetlenül a helyszínen.
A közvetlenül a helyszínen elérhető friss pékáru-szolgáltatással pihentetően indíthatod a napot.
Az önellátáshoz egy élelmiszerbolt található közvetlenül a helyszínen. Az igazi grillrajongók akár a faszenes grillt is begyújthatják.
Összességében a vendégek 5-ből 3.3 pontra értékelik a helyszíni étel- és italkínálatot.
Mellesleg a gázpalackok közvetlenül a helyszínen cserélhetők. Aki pedig asztalt vagy padokat szeretne kölcsönözni, a helyszínen ezt is megteheti.
Összes lehetőség részletes megtekintése
A közvetlenül a helyszínen elérhető friss pékáru-szolgáltatással pihentetően indíthatod a napot.
Az önellátáshoz egy élelmiszerbolt található közvetlenül a helyszínen. Az igazi grillrajongók akár a faszenes grillt is begyújthatják.
Összességében a vendégek 5-ből 3.3 pontra értékelik a helyszíni étel- és italkínálatot.
Mellesleg a gázpalackok közvetlenül a helyszínen cserélhetők. Aki pedig asztalt vagy padokat szeretne kölcsönözni, a helyszínen ezt is megteheti.
Összes lehetőség részletes megtekintése
Van wi-fi vagy internet a(z) Camping Sur En kempingben?
A(z) Camping Sur En kemping kínál wi-fit. Ez ingyenes. Ezenkívül egy internetterminál is található a helyszínen.
Akadálymentesített a(z) Camping Sur En?
A(z) Camping Sur En kempingben az utak többsége burkolt. A kerekesszékesek számára rámpák állnak rendelkezésre. A szaniter helyiségek akadálymentesítettek. Semmi sem áll a fürdőzés örömének útjába, mivel a vízbe jutás akadálymentesített. Összes kempingjellemző megtekintése
Hány parcellával rendelkezik a(z) Camping Sur En?
A(z) Camping Sur En 80 turistahelyet és 40 állandó kempingezőhelyet kínál. A sorompó előtt lakókocsik számára kialakított parkolóhelyek találhatók.
Összes kempinginformáció megtekintése most
Összes kempinginformáció megtekintése most
Mekkora a(z) Camping Sur En?
A(z) Camping Sur En mérete 1,7 hektár. A talajviszonyok: Fű
Összes kempinginformáció megtekintése most
Összes kempinginformáció megtekintése most
Mennyibe kerül a tartózkodás a(z) Camping Sur En kempingben?
Egy éjszaka a(z) Camping Sur En kempingben 31,40 EUR - 35,20 EUR összegbe kerül, de az árak a választott időszaktól, a vendégek számától stb. függően változnak. A camping.info oldalon kötelezettségmentes ajánlatkérést küldhetsz a(z) Camping Sur En kempingnek, hogy megtudd az aktuális árakat és a szabad helyeket. Kérés küldése most
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe

