5.0

CAMPING SOLEMARE


Értékelések

Leírás

Profil

Il Camping Solemare si trova a Lido di Classe in provincia di Ravenna e si estende su una superficie ampia e verdeggiante che si affaccia direttamente sul mare ed è confinante con la pineta della Riserva Naturale della Foce del …torrente Bevano; questa libera e sinuosa è l’unica intatta dell’Adriatico settentrionale con paesaggio pressoché unico di dune vive, in via di formazione e rimodellamento continuo. Il Camping è un struttura “Dog Friendly” studiata per accogliere anche gli amici a quattro zampe con ambienti dedicati. Grazie a queste caratteristiche è il luogo ideale per trascorrere in completo relax le vacanze estive a diretto contatto con la natura e con lo splendido paesaggio marittimo caratteristico della zona, in cui pini marittimi, dune di sabbia e l’azzurro del mare fanno da sfondo.
  • Kemping kategória:
  • Az oldal mérete: 2,2 ha (Talajviszonyok: Fű)
  • A pályák teljes száma: 130
  • Lakóautó helyek a kapuk előtt: Nem elérhető
  • Leállóhelyek a kapuk előtt lakókocsik számára is: Nem elérhető
Változást javasolni

Referencia ár

Főszezon 40,00 EUR*
Elő- és utószezon 23,00 EUR*
*Két felnőtt, lakókocsi, autó, elektromos áram és helyi adók / éjszaka

Üzemidő

02. április - 30. szeptember

Tulajdonságok

Felszerelések

A parkolóban

Háziállatok

Család és gyerekek

Úszás és Wellness

Szabadidős lehetőségek

Viteldíj és vendéglátás

Megközelíthetőség

Bérelt szálláshelyek

Nyaralás típusa

Helyszín

map
5.0

Útvonalak

Per chi viene da NORD: Autostrada A14 Bologna /Ancona, uscita a Ravenna, proseguire in direzione Lidi Sud - Rimini - S.S. 16. Per chi viene da SUD: Autostrada A14 Ancona/Bologna, uscita a Cesena Nord, proseguire imboccando la Superstrada E45 in …direzione Ravenna.
  • Tenger: Helyszínen
  • Következő város: 7 km
  • Következő helység/falu: 0,2 km
  • Vonat- vagy buszállomás: 0,2 km
  • Autópálya kijárat: 19 km

Cím

VIALE GIOVANNI MARIGNOLLI 48
48125 LIDO DI CLASSE (RA)
Olaszország
GPS-koordináták
Lat 44.32813, Long 12.33619
Útvonalak keresése
Változást javasolni

Kapcsolat

CAMPING SOLEMARE

call or fax
Hívjon vagy faxoljon

Gyakran ismételt kérdések

Milyen messze van a strandtól a(z) CAMPING SOLEMARE?

A(z) CAMPING SOLEMARE közvetlenül a strandon található. Egy nudista strand is található 2.5 km távolságra. Tudj meg többet a helyszínről

Megengedettek a kutyák a(z) CAMPING SOLEMARE kempingben?

Kutyák a főszezonban és a mellékszezonban is bevihetők.

Mikor van nyitva a(z) CAMPING SOLEMARE?

CAMPING SOLEMARE nyitva van: 2. április és 30. szeptember között. Kemping részleteinek mutatása

Családbarát a(z) CAMPING SOLEMARE?

A szabadidős tevékenységekhez a(z) CAMPING SOLEMARE kemping számos lehetőséget kínál, mint például a(z) Játszótér, Lovaglás, Vizicsúszda, Minigolf, Asztalitenisz és még sok más.

Összes szabadidős lehetőség megtekintése

Hogyan értékelik a vendégek és más kempingezők a(z) CAMPING SOLEMARE kempinget?

A kempingezők 5-ből 5 pontra értékelik a(z) CAMPING SOLEMARE kempinget. Ezáltal a(z) CAMPING SOLEMARE az egyik legjobbra értékelt kemping ebben a szövetségi államban: Emilia-Romagna.

Olvasd el az összes kempingezői értékelést

Vannak vásárlási lehetőségek a(z) CAMPING SOLEMARE közelében?

Egy élelmiszerbolt található 0.2 km távolságra. Emellett a főszezonban a(z) CAMPING SOLEMARE friss pékáru-szolgáltatást is kínál közvetlenül a helyszínen. A legközelebbi kisváros 0.2 km-re található, a legközelebbi nagyváros 7 km-re található. Tudj meg többet a helyszínről

Milyen messze van a legközelebbi város a(z) CAMPING SOLEMARE kempingtől?

A legközelebbi kisváros 0.2 km-re található, a legközelebbi nagyváros 7 km-re található. 0.2 km távolságon belül elérhetsz egy busz- vagy vonatmegállót. A legközelebbi autópálya-kijárat 19 km-re található. Tudj meg többet a helyszínről

Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) CAMPING SOLEMARE?

Az ellátásról jól gondoskodnak, mivel egy étterem található 0.2 km távolságra. Emellett egy büfé is található 0.2 km távolságra.

A közvetlenül a helyszínen elérhető friss pékáru-szolgáltatással (csak főszezonban) pihentetően indíthatod a napot.

Az önellátáshoz egy élelmiszerbolt található 0.2 km távolságra. Az igazi grillrajongók akár a faszenes grillt is begyújthatják.

Mellesleg a gázpalackok 0.5 km távolságra cserélhetők.

Összes lehetőség részletes megtekintése

Van wi-fi vagy internet a(z) CAMPING SOLEMARE kempingben?

A(z) CAMPING SOLEMARE kemping kínál wi-fit. Ez ingyenes. Ezenkívül egy internetterminál is található a helyszínen.

Akadálymentesített a(z) CAMPING SOLEMARE?

A kerekesszékesek számára rámpák állnak rendelkezésre. A szaniter helyiségek akadálymentesítettek. Semmi sem áll a fürdőzés örömének útjába, mivel a vízbe jutás akadálymentesített. Összes kempingjellemző megtekintése

Hány parcellával rendelkezik a(z) CAMPING SOLEMARE?

A(z) CAMPING SOLEMARE kemping sajnos még nem adott meg információt a turistahelyekről.

Keress más kempingeket itt: Emilia-Romagna

Mekkora a(z) CAMPING SOLEMARE?

A(z) CAMPING SOLEMARE mérete 2,2 hektár. A talajviszonyok: Fű

Összes kempinginformáció megtekintése most

Mennyibe kerül a tartózkodás a(z) CAMPING SOLEMARE kempingben?

Egy éjszaka a(z) CAMPING SOLEMARE kempingben 23,00 EUR - 40,00 EUR összegbe kerül, de az árak a választott időszaktól, a vendégek számától stb. függően változnak.

Összes kempinginformáció megtekintése most