Ettől26,00€
Camping Anxur
- Üzemidő: 28.04 - 30.09 - jelenleg üzemel
- Cím: Via Flacca km 1.500, 04022 Fondi, Olaszország - Megjelenítés a térképen
- Régió: LatinaMittelmeer
Értékelések
Leírás
Profil
Il Camping Anxur a Mare è situato in località Salto di Fondi a circa 3 km da Terracina e a 13 km da Sperlonga, si estende su una pineta di 16000 mq. Il campeggio è diviso in due parti: lato …
- Kemping kategória:
- Lakóautó helyek a kapuk előtt: Nem elérhető
- Leállóhelyek a kapuk előtt lakókocsik számára is: Nem elérhető
Referencia ár
Főszezon 51,00 EUR*
Elő- és utószezon 26,00 EUR*
*Két felnőtt, lakókocsi, autó, elektromos áram és helyi adók / éjszaka
Üzemidő
28. április - 30. szeptember
Tulajdonságok
Felszerelések
- Faszén grill használható
- Gázpalack csere
- Mosógépek
- Társalgó
- WiFi(Részben, Ár ismeretlen)
A parkolóban
- Elektronikus kapcsolatok
- Árnyék a táborozási helyen(Főleg árnyékos)
Háziállatok
- Kutyák bevihetők a bérelt szállásra
- Kutyák bevihetők a főszezonban
- Kutyák bevihetők az elő- és utószezonban
Család és gyerekek
- Játszótér
- Kikapcsolódási programok gyerekeknek
Szabadidős lehetőségek
- Asztalitenisz
Viteldíj és vendéglátás
- Pékáru a helyszínen vásárolható(Kizárólag a főszezonban)
- Snackbár
- Élelmiszerbolt
- Étterem
Megközelíthetőség
- Mindenhonnan elérhető víz
Bérelt szálláshelyek
- Bungalók
- Kabinok
Nyaralás típusa
- Téli kempingezés
Helyszín

Cím
Via Flacca km 1.50004022 Fondi
Olaszország
GPS-koordináták
Lat 41.298, Long 13.294
Útvonalak kereséseKapcsolat
Camping Anxur
Hívjon vagy faxoljon
Gyakran ismételt kérdések
Megengedettek a kutyák a(z) Camping Anxur kempingben?
Kutyák a főszezonban és a mellékszezonban is bevihetők. Kutyák a bérelhető szállásokon is engedélyezettek.
Mikor van nyitva a(z) Camping Anxur?
Camping Anxur nyitva van: 28. április és 30. szeptember között. Kemping részleteinek mutatása
Családbarát a(z) Camping Anxur?
A szabadidős tevékenységekhez a(z) Camping Anxur kemping számos lehetőséget kínál, mint például a(z) Játszótér, Kikapcsolódási programok gyerekeknek és még sok más.
Összes szabadidős lehetőség megtekintése
Összes szabadidős lehetőség megtekintése
Hogyan értékelik a vendégek és más kempingezők a(z) Camping Anxur kempinget?
A(z) Camping Anxur kempinget még nem értékelte más kempingező.
Értékeld most a(z) Camping Anxur kempinget
Legjobb kempingek mutatása itt: Lazio
Legjobb kempingek mutatása ebben a régióban: Latina
Legjobb kempingek mutatása ebben a régióban: Mittelmeer
Értékeld most a(z) Camping Anxur kempinget
Legjobb kempingek mutatása itt: Lazio
Legjobb kempingek mutatása ebben a régióban: Latina
Legjobb kempingek mutatása ebben a régióban: Mittelmeer
Vannak vásárlási lehetőségek a(z) Camping Anxur közelében?
Egy élelmiszerbolt található közvetlenül a kempingben. Emellett a főszezonban a(z) Camping Anxur friss pékáru-szolgáltatást is kínál közvetlenül a helyszínen. Tudj meg többet a helyszínről
Milyen messze van a legközelebbi város a(z) Camping Anxur kempingtől?
A(z) Camping Anxur kemping sajnos még nem adott meg távolsági adatokat, de az információkat közvetlenül a kempingtől is kérheted. Kérés küldése most
Keress más kempingeket itt: Lazio
Keress más kempingeket itt: Lazio
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Camping Anxur?
Az ellátásról jól gondoskodnak, mivel közvetlenül a helyszínen található egy étterem. Emellett egy büfé is található közvetlenül a helyszínen.
A közvetlenül a helyszínen elérhető friss pékáru-szolgáltatással (csak főszezonban) pihentetően indíthatod a napot.
Az önellátáshoz egy élelmiszerbolt található közvetlenül a helyszínen. Az igazi grillrajongók akár a faszenes grillt is begyújthatják.
Mellesleg a gázpalackok közvetlenül a helyszínen cserélhetők.
Összes lehetőség részletes megtekintése
A közvetlenül a helyszínen elérhető friss pékáru-szolgáltatással (csak főszezonban) pihentetően indíthatod a napot.
Az önellátáshoz egy élelmiszerbolt található közvetlenül a helyszínen. Az igazi grillrajongók akár a faszenes grillt is begyújthatják.
Mellesleg a gázpalackok közvetlenül a helyszínen cserélhetők.
Összes lehetőség részletes megtekintése
Van wi-fi vagy internet a(z) Camping Anxur kempingben?
A(z) Camping Anxur kemping részben kínál wi-fit.
Akadálymentesített a(z) Camping Anxur?
Semmi sem áll a fürdőzés örömének útjába, mivel a vízbe jutás akadálymentesített. Összes kempingjellemző megtekintése
Hány parcellával rendelkezik a(z) Camping Anxur?
A(z) Camping Anxur kemping sajnos még nem adott meg információt a turistahelyekről. Kérés küldése most
Keress más kempingeket itt: Lazio
Keress más kempingeket itt: Lazio
Mekkora a(z) Camping Anxur?
A(z) Camping Anxur kemping sajnos még nem adott meg információt a méretről, de az információkat közvetlenül a helyszíntől is kérheted. Kérés küldése most
Keress más kempingeket itt: Lazio
Keress más kempingeket itt: Lazio
Mennyibe kerül a tartózkodás a(z) Camping Anxur kempingben?
Egy éjszaka a(z) Camping Anxur kempingben 26,00 EUR - 51,00 EUR összegbe kerül, de az árak a választott időszaktól, a vendégek számától stb. függően változnak. A camping.info oldalon kötelezettségmentes ajánlatkérést küldhetsz a(z) Camping Anxur kempingnek, hogy megtudd az aktuális árakat és a szabad helyeket. Kérés küldése most
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
