Campeggio Atollo image 1

Campeggio Atollo


Értékelések

Leírás

Profil

Még nincs leírás.

  • Kemping kategória:
  • Az oldal mérete: 1 ha
  • A pályák teljes száma: 80
Változást javasolni

Üzemidő

01. juin - 15. septembre

Tulajdonságok

Felszerelések

  • Lakóautó szervízpont
  • Mosógépek
  • WiFi(Ár ismeretlen)

A parkolóban

  • Elektronikus kapcsolatok

Háziállatok

  • Kutyák bevihetők a főszezonban
  • Kutyák bevihetők az elő- és utószezonban

Család és gyerekek

  • Játszótér

Úszás és Wellness

  • Beltéri medence
  • Kültéri medence
  • Szauna

Szabadidős lehetőségek

  • Asztalitenisz
  • Tenisz

Bérelt szálláshelyek

  • Apartmanok üdüléshez
  • Bérelhető sátrak
  • Lakókocsik bérlése

Helyszín

map
  • Tenger: Helyszínen
  • : 80 km
  • Következő város: 16 km
  • Következő helység/falu: 7 km
  • Vonat- vagy buszállomás: 16 km

Cím

loc. marinella sn
88841 Isola Capo Rizzuto
Olaszország
GPS-koordináták
Lat 38.98853, Long 17.16167
Útvonalak keresése
Változást javasolni

Kapcsolat

Campeggio Atollo

call or fax
Hívjon vagy faxoljon

Gyakran ismételt kérdések

Milyen messze van a tengertől a(z) Campeggio Atollo?

A(z) Campeggio Atollo közvetlenül a tengernél található. Tudj meg többet a helyszínről

Megengedettek a kutyák a(z) Campeggio Atollo kempingben?

Kutyák a főszezonban és a mellékszezonban is bevihetők.

Mikor van nyitva a(z) Campeggio Atollo?

Campeggio Atollo nyitva van: 1. juin és 15. septembre között. Kemping részleteinek mutatása

Családbarát a(z) Campeggio Atollo?

A szabadidős tevékenységekhez a(z) Campeggio Atollo kemping számos lehetőséget kínál, mint például a(z) Játszótér és még sok más.

Összes szabadidős lehetőség megtekintése

Hogyan értékelik a vendégek és más kempingezők a(z) Campeggio Atollo kempinget?

Vannak vásárlási lehetőségek a(z) Campeggio Atollo közelében?

Sajnáljuk, a(z) Campeggio Atollo kemping még nem adott meg részleteket a vásárlási lehetőségekről, de az információkat közvetlenül a kempingtől is kérheted.

Keress más kempingeket itt: Calabria vásárlási lehetőségekkel

Milyen messze van a legközelebbi város a(z) Campeggio Atollo kempingtől?

A legközelebbi kisváros 7 km-re található, a legközelebbi nagyváros 16 km-re található. 16 km távolságon belül elérhetsz egy busz- vagy vonatmegállót. Tudj meg többet a helyszínről

Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Campeggio Atollo?

A(z) Campeggio Atollo kemping sajnos még nem adott meg információt az étkezési lehetőségekről, de az információkat közvetlenül a kempingtől is kérheted.

Keress más étteremmel rendelkező kempingeket itt: Calabria

Van wi-fi vagy internet a(z) Campeggio Atollo kempingben?

A(z) Campeggio Atollo kemping kínál wi-fit.

Akadálymentesített a(z) Campeggio Atollo?

A(z) Campeggio Atollo kemping sajnos még nem adott meg információt az akadálymentesítésről, de az információkat közvetlenül a kempingtől is kérheted.

Keress más kempingeket itt: Calabria

Hány parcellával rendelkezik a(z) Campeggio Atollo?

A(z) Campeggio Atollo kemping sajnos még nem adott meg információt a turistahelyekről.

Keress más kempingeket itt: Calabria

Mekkora a(z) Campeggio Atollo?

A(z) Campeggio Atollo mérete 1 hektár.

Összes kempinginformáció megtekintése most

Mennyibe kerül a tartózkodás a(z) Campeggio Atollo kempingben?

A(z) Campeggio Atollo kemping sajnos még nem adott meg információt az árakról, de az információkat közvetlenül a helyszíntől is kérheted.

Keress más kempingeket itt: Calabria