Ettől27,50€
Camp Langholz
- Üzemidő: 27.03 - 04.10 - jelenleg üzemel
- Cím: Fischerstrasse 9, 24369 Waabs, Németország - Megjelenítés a térképen
- Régió: Balti-tenger
Értékelések
Értékelések részletesen
- Nyugalom4.4
- Élelmiszer / Boltok3.8
- Általános tisztaság3.9
- Higiéniai létesítmények tisztasága3.6
- Bérelhető szálláshelyek állapota4.2
- Kedvesség4.4
- Infrastruktúra4.0
- Szabadidős tevékenységek3.8
- Elhelyezkedés4.6
- Érték-ár arány4.2
- Higiéniai létesítmények3.2
A vendégek által javasolt tevékenységek
Vitorlázás
(16 Vendégek)Kerékpározás
(15 Vendégek)Kirándulás
(15 Vendégek)Motorcsónak
(14 Vendégek)Szörfözés
(12 Vendégek)Kajakozás
(9 Vendégek)Pihentető séták
(5 Vendégek)Lovaglás
(4 Vendégek)Vendégek értékelése „Alkalmas”
Vendégek kutyával
Párok
Családok 12 évnél fiatalabb gyerekekkel
Családok 6 évnél fiatalabb gyerekekkel
Vendégek sátorral
Idősek
Családok 18 évnél fiatalabb gyerekekkel
Ifjúsági csoportok
Leírás
Profil
We like to camp different – unser Motto ist Programm. Genießt einen unkomplizierten und vor allem unvergesslichen Aufenthalt in der Natur – Strand und Meer direkt vor dem Zelt.
- Kemping kategória:
- Az oldal mérete: 3 ha (Talajviszonyok: Fű)
- A pályák teljes száma: 140
- Turisztikai helyek száma: 40 (Ebből a csomagok: 30)
- Lakóautó helyek a kapuk előtt: Nem elérhető
- Leállóhelyek a kapuk előtt lakókocsik számára is: Nem elérhető
Referencia ár
Főszezon 38,50 EUR*
Elő- és utószezon 27,50 EUR*
*Két felnőtt, lakókocsi, autó, elektromos áram és helyi adók / éjszaka
Üzemidő
27. März - 04. Oktober
Tulajdonságok
Felszerelések
- Asztalok és padok
- Egyedi mosófülkék(1)
- Faszén grill használható
- Gázpalack csere
- Internetes terminál(2 km)
- Központi tábortűz terület
- Lakóautó szervízpont
- Mosógépek
- Szárítógépek
- Szekrények
- Társalgó
- Tűzifa rendelkezésre áll
- WiFi
A parkolóban
- Autó engedélyezve a helyen
- Elektronikus kapcsolatok
- Különálló terület fiataloknak
- Árnyék a táborozási helyen(Kevés árnyék)
- Autómentes helyek
- Gázcsatlakozás a táborozási helyen
- TV-csatlakozók a táborozó helyen
- Tábortűz a kijelölt helyen engedélyezett
Háziállatok
- Kutyák bevihetők a főszezonban
- Kutyák bevihetők az elő- és utószezonban
- Kutyazuhanyzó
Család és gyerekek
- Játszótér
- Pelenkázó helyiség
- Beltéri játszólétesítmények
- Kikapcsolódási programok gyerekeknek
- Állatsimogató
Úszás és Wellness
- Beltéri medence(10 km)
- Homokos strand
- Szauna(10 km)
- Vizicsúszda(10 km)
- Úszás a természetben(Tenger)
- Kültéri medence
- Nudista strand
- Termálvizek
Szabadidős lehetőségek
- Csónak bérlés
- Golf(18 km)
- Horgászat
- Kerékpár bérlés
- Lovaglás(0,5 km)
- Merülési helyszín(10 km)
- Minigolf(13 km)
- Sólyatér(10 km)
- Tenisz(10 km)
- Sífutás
- Sílift
Viteldíj és vendéglátás
- Pékáru a helyszínen vásárolható
- Snackbár
- Élelmiszerbolt
- Étterem
- Főzési felszerelések
Megközelíthetőség
- Az utak többsége kövezett
- Mindenhonnan elérhető higiéniai létesítmények
- Mindenhonnan elérhető víz
- Rámpa kerekesszékhez
Bérelt szálláshelyek
- Apartmanok üdüléshez
- Bungalók
- Bérelhető sátrak
- Kabinok
- Lakókocsik bérlése
Nyaralás típusa
- Állandó kemping
- Mini táborhely
- Nudizmus
- Téli kempingezés
Helyszín

Útvonalak
Und so erreichen Sie uns: * BAB A7 Ausfahrt RD/Büdelsdorf/ Eckernförde weiter Richtung Eckernförde * In Eckernförde Richtung Kappeln/Damp/ Waabs auf die B 203 * B 203 Abfahrt Loose/Waabs Richtung Waabs * Nach 3 km links abbiegen auf die L …
- Tenger: Helyszínen
- Tó: 0,5 km
- A hegyekben: Nem
- Magasság (tengerszint felett): 3 m
- Következő város: 13 km
- Következő helység/falu: 2 km
- Vonat- vagy buszállomás: 1,5 km
Cím
Fischerstrasse 924369 Waabs
Németország
GPS-koordináták
Lat 54.51278, Long 9.98167
Útvonalak kereséseKapcsolat
Camp Langholz
Hívjon vagy faxoljon
Gyakran ismételt kérdések
Milyen messze van a strandtól a(z) Camp Langholz?
A(z) Camp Langholz közvetlenül a strandon található. Tudj meg többet a helyszínről
Megengedettek a kutyák a(z) Camp Langholz kempingben?
Kutyák a főszezonban és a mellékszezonban is bevihetők. A vendégek a(z) Camp Langholz kempinget „kutyás vendégeknek alkalmas” kategóriában 5-ből 4.5 pontra értékelik. Olvasd el most részletesen az értékeléseket
Mikor van nyitva a(z) Camp Langholz?
Camp Langholz nyitva van: 27. März és 4. Oktober között. Kemping részleteinek mutatása
Családbarát a(z) Camp Langholz?
A vendégek a(z) Camp Langholz kempinget különösen alkalmasnak tartják a 6 és 12 év alatti gyermekes családok számára. A szabadidős tevékenységekhez a(z) Camp Langholz kemping számos lehetőséget kínál, mint például a(z) Játszótér, Lovaglás, Vizicsúszda és még sok más. Rossz idő esetén igénybe veheted a fedett medencét (10 km távolságra).
Összes szabadidős lehetőség megtekintése
Összes szabadidős lehetőség megtekintése
Hogyan értékelik a vendégek és más kempingezők a(z) Camp Langholz kempinget?
A kempingezők 5-ből 4.2 pontra értékelik a(z) Camp Langholz kempinget.
A vendégek a következő tulajdonságokat értékelik különösen jól: Elhelyezkedés, Nyugalom, Kedvesség
A vendégek szerint a(z) Camp Langholz különösen alkalmas a következőkhöz: Párok és Családok 12 évnél fiatalabb gyerekekkel
A vendégek szerint a(z) Camp Langholz ideális a következőkhöz: Pihenés és Horgászat
Olvasd el az összes kempingezői értékelést
A vendégek a következő tulajdonságokat értékelik különösen jól: Elhelyezkedés, Nyugalom, Kedvesség
A vendégek szerint a(z) Camp Langholz különösen alkalmas a következőkhöz: Párok és Családok 12 évnél fiatalabb gyerekekkel
A vendégek szerint a(z) Camp Langholz ideális a következőkhöz: Pihenés és Horgászat
Olvasd el az összes kempingezői értékelést
Vannak vásárlási lehetőségek a(z) Camp Langholz közelében?
Egy élelmiszerbolt található közvetlenül a kempingben. Emellett a(z) Camp Langholz friss pékáru-szolgáltatást is kínál közvetlenül a helyszínen. A legközelebbi kisváros 2 km-re található, a legközelebbi nagyváros 13 km-re található. Tudj meg többet a helyszínről
Milyen messze van a legközelebbi város a(z) Camp Langholz kempingtől?
A legközelebbi kisváros 2 km-re található, a legközelebbi nagyváros 13 km-re található. 1.5 km távolságon belül elérhetsz egy busz- vagy vonatmegállót. Tudj meg többet a helyszínről
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Camp Langholz?
Az ellátásról jól gondoskodnak, mivel közvetlenül a helyszínen található egy étterem. Emellett egy büfé is található közvetlenül a helyszínen.
A közvetlenül a helyszínen elérhető friss pékáru-szolgáltatással pihentetően indíthatod a napot.
Az önellátáshoz egy élelmiszerbolt található közvetlenül a helyszínen. Az igazi grillrajongók akár a faszenes grillt is begyújthatják.
Összességében a vendégek 5-ből 3.8 pontra értékelik a helyszíni étel- és italkínálatot.
Mellesleg a gázpalackok közvetlenül a helyszínen cserélhetők. Aki pedig asztalt vagy padokat szeretne kölcsönözni, a helyszínen ezt is megteheti.
Összes lehetőség részletes megtekintése
A közvetlenül a helyszínen elérhető friss pékáru-szolgáltatással pihentetően indíthatod a napot.
Az önellátáshoz egy élelmiszerbolt található közvetlenül a helyszínen. Az igazi grillrajongók akár a faszenes grillt is begyújthatják.
Összességében a vendégek 5-ből 3.8 pontra értékelik a helyszíni étel- és italkínálatot.
Mellesleg a gázpalackok közvetlenül a helyszínen cserélhetők. Aki pedig asztalt vagy padokat szeretne kölcsönözni, a helyszínen ezt is megteheti.
Összes lehetőség részletes megtekintése
Van wi-fi vagy internet a(z) Camp Langholz kempingben?
A(z) Camp Langholz kemping sajnos nem kínál wi-fit.
Akadálymentesített a(z) Camp Langholz?
A(z) Camp Langholz kempingben az utak többsége burkolt. Kerekesszékesek számára nincsenek rámpák. A szaniter helyiségek nem akadálymentesítettek. Összes kempingjellemző megtekintése
Hány parcellával rendelkezik a(z) Camp Langholz?
A(z) Camp Langholz 40 turistahelyet és 100 állandó kempingezőhelyet kínál.
Összes kempinginformáció megtekintése most
Összes kempinginformáció megtekintése most
Mekkora a(z) Camp Langholz?
Mennyibe kerül a tartózkodás a(z) Camp Langholz kempingben?
Egy éjszaka a(z) Camp Langholz kempingben 27,50 EUR - 38,50 EUR összegbe kerül, de az árak a választott időszaktól, a vendégek számától stb. függően változnak. A camping.info oldalon kötelezettségmentes ajánlatkérést küldhetsz a(z) Camp Langholz kempingnek, hogy megtudd az aktuális árakat és a szabad helyeket. Kérés küldése most
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe

