Ettől30,00€
Camping AILYAKA
Értékelések
Leírás
Profil
Camping “Ailyaka” is situated on the seaside of the Black Sea and is one of the newest campings in Bulgaria. We offer spacious terrains for campers and caravans, the area on every terrain being 100m². The places have electricity, water …
- Az oldal mérete: 4,2 ha (Talajviszonyok: Fű)
- A pályák teljes száma: 95
- Turisztikai helyek száma: 55 (Ebből a csomagok: 55)
- Lakóautó helyek a kapuk előtt: 0
- Leállóhelyek a kapuk előtt lakókocsik számára is: Nem elérhető
Referencia ár
Főszezon 35,00 EUR*
Elő- és utószezon 30,00 EUR*
*Két felnőtt, lakókocsi, autó, elektromos áram és helyi adók / éjszaka
Üzemidő
01. junio - 01. octubre
Tulajdonságok
Felszerelések
- Egyedi mosófülkék(6)
- Faszén grill használható
- Mosógépek
- WiFi
- Asztalok és padok
- Gázpalack csere
- Központi tábortűz terület
- Szekrények
- Szárító helyiség
- Szárítógépek
- Tűzifa rendelkezésre áll
A parkolóban
- Autómentes helyek
- Elektronikus kapcsolatok
- Vegyi hulladék gyűjtőhely a táborozási helyen
- Vízcsatlakozás a táborozó helyen
- Árnyék a táborozási helyen(Félárnyékos)
- Autó engedélyezve a helyen
- Gázcsatlakozás a táborozási helyen
- Különálló terület fiataloknak
- TV-csatlakozók a táborozó helyen
- Tábortűz a kijelölt helyen engedélyezett
Háziállatok
- Kutyapark
- Kutyazuhanyzó
- Kutyaúsztató terület
- Kutyák bevihetők a bérelt szállásra
- Kutyák bevihetők a főszezonban
- Kutyák bevihetők az elő- és utószezonban
Család és gyerekek
- Játszótér
- Pelenkázó helyiség
Úszás és Wellness
- Homokos strand
- Úszás a természetben(Tenger)
- Beltéri medence
- Kültéri medence
- Nudista strand
- Szauna
- Termálvizek
- Vizicsúszda
Szabadidős lehetőségek
- Horgászat
- Merülési helyszín
- Asztalitenisz
- Golf
- Lovaglás
- Minigolf
- Röplabda
- Sífutás
- Sílift
Viteldíj és vendéglátás
- Pékáru a helyszínen vásárolható
- Étterem
Megközelíthetőség
- Mindenhonnan elérhető víz
- Az utak többsége kövezett
Bérelt szálláshelyek
- Bungalók
- Apartmanok üdüléshez
- Bérelhető sátrak
- Kabinok
- Lakókocsik bérlése
Nyaralás típusa
- Nudizmus
- Téli kempingezés
Helyszín

- Tenger: Helyszínen
- A hegyekben: Nem
- Következő város: 22 km
- Következő helység/falu: 2 km
- Vonat- vagy buszállomás: 0,5 km
Cím
8140 ATIYA
Bulgária
GPS-koordináták
Lat 42.445413887773334, Long 27.574005063560147
Útvonalak kereséseKapcsolat
Camping AILYAKA
Hívjon vagy faxoljon
Gyakran ismételt kérdések
Milyen messze van a strandtól a(z) Camping AILYAKA?
A(z) Camping AILYAKA közvetlenül a strandon található. Tudj meg többet a helyszínről
Megengedettek a kutyák a(z) Camping AILYAKA kempingben?
Kutyák sem a főszezonban, sem a mellékszezonban nem engedélyezettek.
Keress más kempingeket itt: Bulgária, ahol a kutyák engedélyezettek
Keress más kempingeket itt: Bulgária, ahol a kutyák engedélyezettek
Mikor van nyitva a(z) Camping AILYAKA?
Camping AILYAKA nyitva van: 1. junio és 1. octubre között. Kemping részleteinek mutatása
Családbarát a(z) Camping AILYAKA?
A szabadidős tevékenységekhez a(z) Camping AILYAKA kemping számos lehetőséget kínál, mint például a(z) Játszótér és még sok más.
Összes szabadidős lehetőség megtekintése
Összes szabadidős lehetőség megtekintése
Hogyan értékelik a vendégek és más kempingezők a(z) Camping AILYAKA kempinget?
A kempingezők 5-ből 2 pontra értékelik a(z) Camping AILYAKA kempinget.
Olvasd el az összes kempingezői értékelést
Olvasd el az összes kempingezői értékelést
Vannak vásárlási lehetőségek a(z) Camping AILYAKA közelében?
Sajnáljuk, a(z) Camping AILYAKA kemping még nem adott meg részleteket a vásárlási lehetőségekről, de az információkat közvetlenül a kempingtől is kérheted. Kérés küldése most
Keress más kempingeket itt: Bulgária vásárlási lehetőségekkel
Keress más kempingeket itt: Bulgária vásárlási lehetőségekkel
Milyen messze van a legközelebbi város a(z) Camping AILYAKA kempingtől?
A legközelebbi kisváros 2 km-re található, a legközelebbi nagyváros 22 km-re található. 0.5 km távolságon belül elérhetsz egy busz- vagy vonatmegállót. Tudj meg többet a helyszínről
Milyen étkezési lehetőségeket kínál a(z) Camping AILYAKA?
A(z) Camping AILYAKA kemping sajnos még nem adott meg információt az étkezési lehetőségekről, de az információkat közvetlenül a kempingtől is kérheted. Kérés küldése most
Keress más étteremmel rendelkező kempingeket itt: Bulgária
Keress más étteremmel rendelkező kempingeket itt: Bulgária
Van wi-fi vagy internet a(z) Camping AILYAKA kempingben?
A(z) Camping AILYAKA kemping kínál wi-fit. Ez ingyenes.
Akadálymentesített a(z) Camping AILYAKA?
A(z) Camping AILYAKA kempingben az utak többsége nem burkolt. Semmi sem áll a fürdőzés örömének útjába, mivel a vízbe jutás akadálymentesített. Összes kempingjellemző megtekintése
Hány parcellával rendelkezik a(z) Camping AILYAKA?
A(z) Camping AILYAKA 55 turistahelyet és 40 állandó kempingezőhelyet kínál.
Összes kempinginformáció megtekintése most
Összes kempinginformáció megtekintése most
Mekkora a(z) Camping AILYAKA?
A(z) Camping AILYAKA mérete 4,2 hektár. A talajviszonyok: Fű
Összes kempinginformáció megtekintése most
Összes kempinginformáció megtekintése most
Mennyibe kerül a tartózkodás a(z) Camping AILYAKA kempingben?
Egy éjszaka a(z) Camping AILYAKA kempingben 30,00 EUR - 35,00 EUR összegbe kerül, de az árak a választott időszaktól, a vendégek számától stb. függően változnak. A camping.info oldalon kötelezettségmentes ajánlatkérést küldhetsz a(z) Camping AILYAKA kempingnek, hogy megtudd az aktuális árakat és a szabad helyeket. Kérés küldése most
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe