Alkaen15,00€
Sango Sands Caravan Site Aa
- Toiminta-ajat: 20.03 - 31.10 - tällä hetkellä toiminnassa
- Osoite: IV27 4PZ Durness, Iso-Britannia - Näytä kartalla
- Alueella: Ylämaat
Arviot
Arviot yksityiskohtaisesti
- Rauhallisuus4.7
- Ruoka/kaupat3.9
- Yleinen siisteystaso4.1
- Saniteettitilojen siisteys3.6
- Vuokrattavien majoitustilojen kunto4.0
- Ystävällisyys4.6
- Infrastruktuuri4.1
- Vapaa-ajan aktiviteetit4.0
- Sijainti4.9
- Vastine rahalle4.1
- Saniteettitilat3.4
Vieraiden suosittelemia aktiviteetteja
Moottoripyörä
(4 Vierasta)Polkupyöräily
(3 Vierasta)Melonta
(2 Vierasta)Nähtävyyksiä
(2 Vierasta)Kiipeily
(1 Vieras)Kalastus
(1 Vieras)Maastopyöräily
(1 Vieras)Lainelautailu
(1 Vieras)Vieraiden arvioima "Sopii"
Pariskunnat
Eläkeläiset
Perheet, lapset alle 12 v.
Telttailijat
Koiranomistajat
Perheet, lapset alle 18 v.
Perheet, lapset alle 6 v.
Nuorisoryhmät
Kuvaus
Viitehinta
Huippukausi 15,00 €*
*Kaksi aikuista, asuntovaunu, auto, sähköt ja paikalliset verot per yö
Toiminta-ajat
20. maaliskuu - 31. lokakuu
Ominaisuudet
Tilat
- Kuivausrummut
- Matkailuautojen huoltopiste
- Pyykinpesukoneet
- Wi-Fi
Parkkipaikalla
- Sähköliitäntä
- Erillinen tila nuorisoryhmille
Lemmikit
- Koirat sallittuja hiljaisella kaudella
- Koirat sallittuja huippukaudella
Perhe & Lapset
- Lastenhoitohuono
- Leikkipuisto
- Ohjelmaa lapsille
Uinti & Hyvinvointi
- Kuumia lähteitä
- Sauna
- Sisäuima-allas
- Ulkouima-allas
Vapaa-ajan mahdollisuudet
- Golf(2,4 km)
- Purjehdus
- Purjelautailu
- Hiihtohissi
- Minigolf
- Polkupyörävuokraus
- Pöytätennis
- Tennis
Hinta ja ateriapalvelut
- Kioski
- Ravintola
Esteettömyys
- Esteettömät saniteettitilat
Vuokra-asunnot
- Asuntovaunujen vuokraus
- Loma-asunnot
- Mökkejä
- Vuokrateltat
Loman tyyppi
- Nudismi
- Pysyvä leiriytyminen
Sijainti

- Sea: Alueella
- Vuoristossa: Ei
- Seuraava kaupunki/kylä: Alueella
- Rautatie- tai linja-autoasema: 86 km
Yhteydenotto
Sango Sands Caravan Site Aa
Usein kysytyt kysymykset
Kuinka kaukana Sango Sands Caravan Site Aa on merestä?
Sango Sands Caravan Site Aa sijaitsee suoraan meren rannalla. Lue lisää sijainnista
Ovatko koirat sallittuja leirintäalueella Sango Sands Caravan Site Aa?
Koirat ovat sallittuja sesonkiaikana ja sesongin ulkopuolella. Vieraat arvioivat kohteen Sango Sands Caravan Site Aa kategoriaan ”sopii koiran kanssa matkustaville” arvosanalla 4 / 5. Lue yksityiskohtaiset arviot nyt
Milloin Sango Sands Caravan Site Aa on avoinna?
Sango Sands Caravan Site Aa on auki 20. maaliskuu - 31. lokakuu. Näytä leirintäalueen tiedot
Onko Sango Sands Caravan Site Aa lapsiystävällinen?
Vieraat pitävät kohdetta Sango Sands Caravan Site Aa erityisen sopivana perheille, joissa on alle 12 ja 18-vuotiaita lapsia.
Lue kaikki leiriytyjien arviot
Lue kaikki leiriytyjien arviot
Miten vieraat ja muut leiriytyjät arvioivat kohteen Sango Sands Caravan Site Aa?
Leiriytyjät arvioivat kohteen Sango Sands Caravan Site Aa arvosanalla 4.4 / 5. Tämä tekee kohteesta Sango Sands Caravan Site Aa yhden parhaat arviot saaneista leirintäalueista kohteessa Iso-Britannia.
Vieraat arvioivat seuraavat ominaisuudet erityisen hyviksi: Sijainti, Rauhallisuus, Ystävällisyys
Vieraidensa mukaan Sango Sands Caravan Site Aa sopii erityisen hyvin seuraaviin: Pariskunnat ja Eläkeläiset
Vieraidensa mukaan Sango Sands Caravan Site Aa on ihanteellinen seuraaviin: Vaellus ja Rentoutuminen
Lue kaikki leiriytyjien arviot
Vieraat arvioivat seuraavat ominaisuudet erityisen hyviksi: Sijainti, Rauhallisuus, Ystävällisyys
Vieraidensa mukaan Sango Sands Caravan Site Aa sopii erityisen hyvin seuraaviin: Pariskunnat ja Eläkeläiset
Vieraidensa mukaan Sango Sands Caravan Site Aa on ihanteellinen seuraaviin: Vaellus ja Rentoutuminen
Lue kaikki leiriytyjien arviot
Onko kohteen Sango Sands Caravan Site Aa lähellä ostosmahdollisuuksia?
Valitettavasti leirintäalue Sango Sands Caravan Site Aa ei ole vielä ilmoittanut tietoja ostosmahdollisuuksista, mutta voit kysyä tietoja suoraan leirintäalueelta. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Skotlanti, joiden lähellä on ostosmahdollisuuksia
Etsi muita leirintäalueita alueelta Skotlanti, joiden lähellä on ostosmahdollisuuksia
Kuinka kaukana lähin kaupunki on kohteesta Sango Sands Caravan Site Aa?
Leirintäalue sijaitsee pikkukaupungissa.. Saavut bussi- tai junapysäkille 86 km:ssä. Lue lisää sijainnista
Mitä ruokailumahdollisuuksia Sango Sands Caravan Site Aa tarjaa?
Ruokapuoli on kunnossa, sillä suoraan alueella on ravintola. Lisäksi suoraan paikan päällä on välipalabaari.
Kaiken kaikkiaan vieraat arvioivat alueen ruoka- ja juomatarjonnan arvosanalla 3.9 / 5.
Katso kaikki vaihtoehdot yksityiskohtaisesti
Kaiken kaikkiaan vieraat arvioivat alueen ruoka- ja juomatarjonnan arvosanalla 3.9 / 5.
Katso kaikki vaihtoehdot yksityiskohtaisesti
Onko leirintäalueella Sango Sands Caravan Site Aa wi-fi tai internet?
Leirintäalue Sango Sands Caravan Site Aa ei valitettavasti tarjoa wi-fiä.
Onko Sango Sands Caravan Site Aa esteetön?
Saniteettitilat eivät ole esteettömät. Katso kaikki leirintäalueen mukavuudet
Kuinka monta paikkaa kohteessa Sango Sands Caravan Site Aa on?
Leirintäalue Sango Sands Caravan Site Aa ei valitettavasti ole vielä antanut tietoa matkailijapaikoista. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Skotlanti
Etsi muita leirintäalueita alueelta Skotlanti
Kuinka suuri Sango Sands Caravan Site Aa on?
Leirintäalue Sango Sands Caravan Site Aa ei valitettavasti ole vielä antanut kokotietoja, pukki voit kysyä tietoja myös suoraan paikan päältä. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Skotlanti
Etsi muita leirintäalueita alueelta Skotlanti
Mitä yöpyminen kohteessa Sango Sands Caravan Site Aa maksaa?
Yöpyminen kohteessa Sango Sands Caravan Site Aa maksaa alkaen 15,00 €, mutta hinnat vaihtelevat valitun ajankohdan, vieraiden määrän jne. mukaan. Voit lähettää camping.info-sivustolta sitoumuksettoman kyselyn kohteeseen Sango Sands Caravan Site Aa saadaksesi tietää ajantasaiset hinnat ja saatavuuden. Lähetä kysely nyt
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe






