Sakskøbing Camping
- Toiminta-ajat: 01.04 - 30.09 - tällä hetkellä toiminnassa
- Osoite: Saxes alle 15, 4990 Sakskøbing, Tanska - Näytä kartalla
- Alueella: Lolland island
Arviot
Arviot yksityiskohtaisesti
- Rauhallisuus3.0
- Ruoka/kaupat2.5
- Yleinen siisteystaso3.5
- Saniteettitilojen siisteys3.5
- Vuokrattavien majoitustilojen kunto3.0
- Ystävällisyys3.5
- Infrastruktuuri3.0
- Vapaa-ajan aktiviteetit2.5
- Sijainti2.5
- Vastine rahalle3.0
- Saniteettitilat2.0
Vieraiden suosittelemia aktiviteetteja
Nähtävyyksiä
(1 Vieras)Vieraiden arvioima "Sopii"
Pariskunnat
Koiranomistajat
Eläkeläiset
Telttailijat
Perheet, lapset alle 12 v.
Perheet, lapset alle 18 v.
Perheet, lapset alle 6 v.
Nuorisoryhmät
Kuvaus
Profiilini
Welcome to our small, peaceful and friendly camp site. Located in the centre of Sakskøbings with various shops and restaurants. If you are more interested in nature we have a small wood just around the corner and a short footpath …
- Leirintäalueen luokka:
- Sivuston koko: 2,5 ha
- Pelipaikkojen kokonaismäärä: 100
- Turistipaikkojen määrä: 60
Toiminta-ajat
01. huhtikuu - 30. syyskuu
Ominaisuudet
Parkkipaikalla
- Erillinen tila nuorisoryhmille
Lemmikit
- Koirat sallittuja hiljaisella kaudella
- Koirat sallittuja huippukaudella
Vuokra-asunnot
- Asuntovaunujen vuokraus
- Loma-asunnot
- Mökkejä
- Vuokrateltat
Loman tyyppi
- Pysyvä leiriytyminen
- Nudismi
- Pieni leirintäalue
- Talvileiriytyminen
Sijainti

Ohjeet
Take the 46 turnoff, and follow the blue signs to the camp site, we are less then 200 m. from the center of town.
- Sea: 0,3 km
- Järvi: 0,2 km
- River: 0,1 km
- Seuraava kaupunki: 16 km
- Seuraava kaupunki/kylä: Alueella
- Rautatie- tai linja-autoasema: Alueella
Yhteydenotto
Sakskøbing Camping
Soita tai faksaa
Usein kysytyt kysymykset
Kuinka kaukana Sakskøbing Camping on joesta?
Sakskøbing Camping on 0.1 km:n päässä joesta. Lue lisää sijainnista
Ovatko koirat sallittuja leirintäalueella Sakskøbing Camping?
Koirat ovat sallittuja sesonkiaikana ja sesongin ulkopuolella. Vieraat arvioivat kohteen Sakskøbing Camping kategoriaan ”sopii koiran kanssa matkustaville” arvosanalla 5 / 5. Lue yksityiskohtaiset arviot nyt
Milloin Sakskøbing Camping on avoinna?
Sakskøbing Camping on auki 1. huhtikuu - 30. syyskuu. Näytä leirintäalueen tiedot
Onko Sakskøbing Camping lapsiystävällinen?
Leirintäalue Sakskøbing Camping ei valitettavasti ole vielä antanut tietoa lasten vapaa-ajanviettomahdollisuuksista, mutta voit kysyä tietoja suoraan leirintäalueelta. Lähetä kysely nyt
Vieraat pitävät kohdetta Sakskøbing Camping erityisen sopivana seuraaville:
Etsi muita lapsiystävällisiä leirintäalueita alueelta Själlannin lääni
Vieraat pitävät kohdetta Sakskøbing Camping erityisen sopivana seuraaville:
- ”Perheet, joissa on alle 6-vuotiaita lapsia”: 3 / 5 pistettä
- ”Perheet, joissa on alle 12-vuotiaita lapsia”: 3 / 5 pistettä
- ”Perheet, joissa on alle 18-vuotiaita lapsia”: 3 / 5 pistettä
Etsi muita lapsiystävällisiä leirintäalueita alueelta Själlannin lääni
Miten vieraat ja muut leiriytyjät arvioivat kohteen Sakskøbing Camping?
Leiriytyjät arvioivat kohteen Sakskøbing Camping arvosanalla 3 / 5.
Vieraidensa mukaan Sakskøbing Camping sopii erityisen hyvin seuraaviin: Pariskunnat ja Eläkeläiset
Vieraidensa mukaan Sakskøbing Camping on ihanteellinen seuraaviin: Kulttuuri ja Polkupyöräily
Lue kaikki leiriytyjien arviot
Vieraidensa mukaan Sakskøbing Camping sopii erityisen hyvin seuraaviin: Pariskunnat ja Eläkeläiset
Vieraidensa mukaan Sakskøbing Camping on ihanteellinen seuraaviin: Kulttuuri ja Polkupyöräily
Lue kaikki leiriytyjien arviot
Onko kohteen Sakskøbing Camping lähellä ostosmahdollisuuksia?
Valitettavasti leirintäalue Sakskøbing Camping ei ole vielä ilmoittanut tietoja ostosmahdollisuuksista, mutta voit kysyä tietoja suoraan leirintäalueelta. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Själlannin lääni, joiden lähellä on ostosmahdollisuuksia
Etsi muita leirintäalueita alueelta Själlannin lääni, joiden lähellä on ostosmahdollisuuksia
Kuinka kaukana lähin kaupunki on kohteesta Sakskøbing Camping?
Leirintäalue sijaitsee pikkukaupungissa., lähim kaupunki on 16 km:n päässä. Suoraan alueella on bussi- tai junapysäkki. Lue lisää sijainnista
Mitä ruokailumahdollisuuksia Sakskøbing Camping tarjaa?
Leirintäalue Sakskøbing Camping ei valitettavasti ole vielä antanut tietoa ruokailumahdollisuuksista, mutta voit kysyä tietoja suoraan leirintäalueelta. Lähetä kysely nyt
Kaiken kaikkiaan vieraat arvioivat alueen ruoka- ja juomatarjonnan arvosanalla 2.5 / 5.
Etsi muita ravintolalla varustettuja leirintäalueita alueelta Själlannin lääni
Kaiken kaikkiaan vieraat arvioivat alueen ruoka- ja juomatarjonnan arvosanalla 2.5 / 5.
Etsi muita ravintolalla varustettuja leirintäalueita alueelta Själlannin lääni
Onko leirintäalueella Sakskøbing Camping wi-fi tai internet?
Leirintäalue Sakskøbing Camping ei valitettavasti ole vielä antanut wi-fi-tietoja, mutta voit kysyä tietoja suoraan leirintäalueelta. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Själlannin lääni, joilla on wi-fi
Etsi muita leirintäalueita alueelta Själlannin lääni, joilla on wi-fi
Onko Sakskøbing Camping esteetön?
Leirintäalue Sakskøbing Camping ei valitettavasti ole vielä antanut tietoa esteettömyydestä, mutta voit kysyä tietoja myös suoraan leirintäalueelta. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Själlannin lääni
Etsi muita leirintäalueita alueelta Själlannin lääni
Kuinka monta paikkaa kohteessa Sakskøbing Camping on?
Leirintäalueella Sakskøbing Camping on 60 matkailijapaikkaa ja 40 kausipaikkaa.
Katso kaikki leirintäalueen tiedot nyt
Katso kaikki leirintäalueen tiedot nyt
Kuinka suuri Sakskøbing Camping on?
Mitä yöpyminen kohteessa Sakskøbing Camping maksaa?
Leirintäalue Sakskøbing Camping ei valitettavasti ole vielä antanut hintatietoja, mutta voit kysyä tietoja myös suoraan paikan päältä. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Själlannin lääni
Etsi muita leirintäalueita alueelta Själlannin lääni
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe

