Alkaen26,15€
Camping Playa del Regaton
- Toiminta-ajat: 27.03 - 12.10 - tällä hetkellä toiminnassa
- Osoite: El Regaton Nº8, 39770 Laredo, Espanja - Näytä kartalla
- Alueella: BurgosAtlanticPohjois-Espanja
Arviot
Arviot yksityiskohtaisesti
- Rauhallisuus4.3
- Ruoka/kaupat3.8
- Yleinen siisteystaso5.0
- Saniteettitilojen siisteys4.7
- Ystävällisyys4.7
- Infrastruktuuri4.3
- Vapaa-ajan aktiviteetit3.8
- Sijainti3.8
- Vastine rahalle3.8
- Saniteettitilat4.3
Vieraiden suosittelemia aktiviteetteja
Kalastus
(2 Vierasta)Kulttuuri
(1 Vieras)Ratsastus
(1 Vieras)Kävelyt
(1 Vieras)Kylpylä
(1 Vieras)Vieraiden arvioima "Sopii"
Pariskunnat
Eläkeläiset
Telttailijat
Kuvaus
Profiilini
Located in the Santoña, Noja and Joyel Marshes Natural Park, our campsite enjoys a privileged setting, fully integrated into nature and without bungalows or mobile homes. With modern and well-maintained facilities, we promise to be a true gem for you. …
- Leirintäalueen luokka:
- Pelipaikkojen kokonaismäärä: 122
- Turistipaikkojen määrä: 100 (Joista paketeista: 9)
- Matkailuautopaikkoja porttien edessä: 0
- Pysähdyspaikat porttien edessä myös matkailuvaunuille: Ei saatavilla
Viitehinta
Huippukausi 37,00 €*
Hiljainen kausi 26,15 €*
*Kaksi aikuista, asuntovaunu, auto, sähköt ja paikalliset verot per yö
Toiminta-ajat
27. mars - 12. oktober
Ominaisuudet
Vapaa-ajan mahdollisuudet
- Purjehdus(2 km)
- Purjelautailu(2 km)
- Pöytätennis
- Ratsastus(0,1 km)
- Venevuokraus(2 km)
- Hiihtohissi
Vuokra-asunnot
- Asuntovaunujen vuokraus
- Loma-asunnot
- Mökit
- Mökkejä
- Vuokrateltat
Sijainti

Yhteydenotto
Camping Playa del Regaton
Soita tai faksaa
Usein kysytyt kysymykset
Ovatko koirat sallittuja leirintäalueella Camping Playa del Regaton?
Leirintäalue Camping Playa del Regaton ei valitettavasti ole vielä antanut tietoa siitä, ovatko koirat sallittuja alueella, mutta voit kysyä tietoja suoraan leirintäalueelta. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Kantabria, joilla koirat ovat sallittuja
Etsi muita leirintäalueita alueelta Kantabria, joilla koirat ovat sallittuja
Milloin Camping Playa del Regaton on avoinna?
Camping Playa del Regaton on auki 27. mars - 12. oktober. Näytä leirintäalueen tiedot
Onko Camping Playa del Regaton lapsiystävällinen?
Vapaa-ajan viettoon leirintäalue Camping Playa del Regaton tarjoaa paljon mahdollisuuksia, kuten Ratsastus ja paljon muuta.
Katso kaikki vapaa-ajanviettomahdollisuudet
Katso kaikki vapaa-ajanviettomahdollisuudet
Miten vieraat ja muut leiriytyjät arvioivat kohteen Camping Playa del Regaton?
Leiriytyjät arvioivat kohteen Camping Playa del Regaton arvosanalla 4 / 5. Tämä tekee kohteesta Camping Playa del Regaton yhden parhaat arviot saaneista leirintäalueista osavaltiossa Kantabria.
Vieraat arvioivat seuraavat ominaisuudet erityisen hyviksi: Yleinen siisteystaso, Saniteettitilojen siisteys, Ystävällisyys
Vieraidensa mukaan Camping Playa del Regaton sopii erityisen hyvin seuraaviin: Pariskunnat ja Eläkeläiset
Vieraidensa mukaan Camping Playa del Regaton on ihanteellinen seuraaviin: Vaellus ja Rentoutuminen
Lue kaikki leiriytyjien arviot
Vieraat arvioivat seuraavat ominaisuudet erityisen hyviksi: Yleinen siisteystaso, Saniteettitilojen siisteys, Ystävällisyys
Vieraidensa mukaan Camping Playa del Regaton sopii erityisen hyvin seuraaviin: Pariskunnat ja Eläkeläiset
Vieraidensa mukaan Camping Playa del Regaton on ihanteellinen seuraaviin: Vaellus ja Rentoutuminen
Lue kaikki leiriytyjien arviot
Onko kohteen Camping Playa del Regaton lähellä ostosmahdollisuuksia?
Valitettavasti leirintäalue Camping Playa del Regaton ei ole vielä ilmoittanut tietoja ostosmahdollisuuksista, mutta voit kysyä tietoja suoraan leirintäalueelta. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Kantabria, joiden lähellä on ostosmahdollisuuksia
Etsi muita leirintäalueita alueelta Kantabria, joiden lähellä on ostosmahdollisuuksia
Kuinka kaukana lähin kaupunki on kohteesta Camping Playa del Regaton?
Leirintäalue Camping Playa del Regaton ei valitettavasti ole vielä ilmoittanut etäisyystietoja, mutta voit kysyä tietoja myös suoraan leirintäalueelta. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Kantabria
Etsi muita leirintäalueita alueelta Kantabria
Mitä ruokailumahdollisuuksia Camping Playa del Regaton tarjaa?
Leirintäalue Camping Playa del Regaton ei valitettavasti ole vielä antanut tietoa ruokailumahdollisuuksista, mutta voit kysyä tietoja suoraan leirintäalueelta. Lähetä kysely nyt
Kaiken kaikkiaan vieraat arvioivat alueen ruoka- ja juomatarjonnan arvosanalla 3.8 / 5.
Etsi muita ravintolalla varustettuja leirintäalueita alueelta Kantabria
Kaiken kaikkiaan vieraat arvioivat alueen ruoka- ja juomatarjonnan arvosanalla 3.8 / 5.
Etsi muita ravintolalla varustettuja leirintäalueita alueelta Kantabria
Onko leirintäalueella Camping Playa del Regaton wi-fi tai internet?
Leirintäalue Camping Playa del Regaton ei valitettavasti ole vielä antanut wi-fi-tietoja, mutta voit kysyä tietoja suoraan leirintäalueelta. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Kantabria, joilla on wi-fi
Etsi muita leirintäalueita alueelta Kantabria, joilla on wi-fi
Onko Camping Playa del Regaton esteetön?
Leirintäalue Camping Playa del Regaton ei valitettavasti ole vielä antanut tietoa esteettömyydestä, mutta voit kysyä tietoja myös suoraan leirintäalueelta. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Kantabria
Etsi muita leirintäalueita alueelta Kantabria
Kuinka monta paikkaa kohteessa Camping Playa del Regaton on?
Leirintäalueella Camping Playa del Regaton on 100 matkailijapaikkaa ja 22 kausipaikkaa.
Katso kaikki leirintäalueen tiedot nyt
Katso kaikki leirintäalueen tiedot nyt
Kuinka suuri Camping Playa del Regaton on?
Leirintäalue Camping Playa del Regaton ei valitettavasti ole vielä antanut kokotietoja, pukki voit kysyä tietoja myös suoraan paikan päältä. Lähetä kysely nyt
Etsi muita leirintäalueita alueelta Kantabria
Etsi muita leirintäalueita alueelta Kantabria
Mitä yöpyminen kohteessa Camping Playa del Regaton maksaa?
Yöpyminen kohteessa Camping Playa del Regaton maksaa 26,15 € – 37,00 €, mutta hinnat vaihtelevat valitun ajankohdan, vieraiden määrän jne. mukaan. Voit lähettää camping.info-sivustolta sitoumuksettoman kyselyn kohteeseen Camping Playa del Regaton saadaksesi tietää ajantasaiset hinnat ja saatavuuden. Lähetä kysely nyt
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe


