Camping Oeltjen image 1

Camping Oeltjen


  • Toiminta-ajat: 20.03 - 01.11 - tällä hetkellä toiminnassa
  • Osoite:  Wiefelssteder Straße 62, 26160 Bad Zwischenahn-Halfstede, Saksa - Näytä kartalla
  • Alueella:  OstfrieslandEmsland

Arviot

Arviot yksityiskohtaisesti

  • Rauhallisuus
    3.7

  • Ruoka/kaupat
    1.3

  • Yleinen siisteystaso
    3.0

  • Saniteettitilojen siisteys
    3.0

  • Vuokrattavien majoitustilojen kunto
    1.0

  • Ystävällisyys
    3.4

  • Infrastruktuuri
    3.1

  • Vapaa-ajan aktiviteetit
    3.3

  • Sijainti
    3.6

  • Vastine rahalle
    3.3

  • Saniteettitilat
    3.0

Mitä vieraat kirjoittavat

user image placeholder
user image
user image

4 arvostelua lisää

Näytä kaikki arvostelut

Vieraiden suosittelemia aktiviteetteja

CyclingPolkupyöräily (6 Vierasta)
HikingVaellus (5 Vierasta)
SailingPurjehdus (4 Vierasta)

Mountainbiking
Maastopyöräily
(2 Vierasta)
Strolling
Kävelyt
(2 Vierasta)
Surfing
Lainelautailu
(2 Vierasta)
Swimming
Uinti
(2 Vierasta)
Culinary
Ruoja/juoma
(1 Vieras)
Culture
Kulttuuri
(1 Vieras)
Fishing
Kalastus
(1 Vieras)
Relaxing
Rentoutuminen
(1 Vieras)

Vieraiden arvioima "Sopii"

3.7
Eläkeläiset
3.4
Pariskunnat
3.3
Perheet, lapset alle 6 v.
3.2
Telttailijat
3.2
Koiranomistajat
2.8
Nuorisoryhmät
2.7
Perheet, lapset alle 12 v.
2.3
Perheet, lapset alle 18 v.

Kuvaus

Profiilini

Ei vielä kuvausta

  • Sivuston koko: 3 ha (Maaolosuhteet: Grass)
  • Pelipaikkojen kokonaismäärä: 90
  • Turistipaikkojen määrä: 35 (Joista paketeista: 24)
  • Matkailuautopaikkoja porttien edessä: Ei saatavilla
  • Pysähdyspaikat porttien edessä myös matkailuvaunuille: Ei saatavilla
Ehdota muutosta

Viitehinta

Huippukausi 22,00 €*
Hiljainen kausi 22,00 €*
*Kaksi aikuista, asuntovaunu, auto, sähköt ja paikalliset verot per yö

Toiminta-ajat

20. maaliskuu - 01. marraskuu

Ominaisuudet

Tilat

Parkkipaikalla

Lemmikit

Perhe & Lapset

Uinti & Hyvinvointi

Vapaa-ajan mahdollisuudet

Hinta ja ateriapalvelut

Esteettömyys

Vuokra-asunnot

Loman tyyppi

Sijainti

map
3.3

Ohjeet

BAB 28 Oldenburg- Leer Abf Zwischenahner Meer Rtg Bad Zwischenahn- 2km auf der rechten Seite am Meer
  • Järvi: Alueella
  • Vuoristossa: Ei
  • Seuraava kaupunki/kylä: 3 km

Osoite

Wiefelssteder Straße 62
26160 Bad Zwischenahn-Halfstede
Saksa
GPS-koordinaatit
Lat 53.20306, Long 8.04028
Ohjeet
Ehdota muutosta

Yhteydenotto

Camping Oeltjen

call or fax
Soita tai faksaa

Usein kysytyt kysymykset

Kuinka kaukana Camping Oeltjen on järvestä?

Camping Oeltjen sijaitsee suoraan järven rannalla. Lue lisää sijainnista

Ovatko koirat sallittuja leirintäalueella Camping Oeltjen?

Koirat ovat sallittuja sesonkiaikana ja sesongin ulkopuolella. Vieraat arvioivat kohteen Camping Oeltjen kategoriaan ”sopii koiran kanssa matkustaville” arvosanalla 3.2 / 5. Lue yksityiskohtaiset arviot nyt

Milloin Camping Oeltjen on avoinna?

Camping Oeltjen on auki 20. maaliskuu - 1. marraskuu. Näytä leirintäalueen tiedot

Onko Camping Oeltjen lapsiystävällinen?

Vapaa-ajan viettoon leirintäalue Camping Oeltjen tarjoaa paljon mahdollisuuksia, kuten Ulkouima-allas, Minigolf ja paljon muuta. Huonolla säällä voit käyttää sisäuima-allasta (3 km päässä).

Katso kaikki vapaa-ajanviettomahdollisuudet

Miten vieraat ja muut leiriytyjät arvioivat kohteen Camping Oeltjen?

Leiriytyjät arvioivat kohteen Camping Oeltjen arvosanalla 3.3 / 5.

Vieraidensa mukaan Camping Oeltjen on ihanteellinen seuraaviin: Polkupyöräily ja Vaellus

Lue kaikki leiriytyjien arviot

Onko kohteen Camping Oeltjen lähellä ostosmahdollisuuksia?

Ruokakauppa on 3 km päässä. Lähin pikkukaupunki on 3 km:n päässä. Lue lisää sijainnista

Kuinka kaukana lähin kaupunki on kohteesta Camping Oeltjen?

Lähin pikkukaupunki on 3 km:n päässä. Lue lisää sijainnista

Mitä ruokailumahdollisuuksia Camping Oeltjen tarjaa?

Ruokapuoli on kunnossa, sillä ravintola löytyy 3 km etäisyydeltä. Lisäksi suoraan paikan päällä on välipalabaari.

Omatoimiseen kokkaukseen löytyy ruokakauppa 3 km etäisyydeltä. Todelliset grillauksen ystävät voivat jopa sytyttää hiiligrillin.

Kaiken kaikkiaan vieraat arvioivat alueen ruoka- ja juomatarjonnan arvosanalla 1.3 / 5.

Kaasupullot voi muuten vaihtaa 3 km etäisyydellä.

Katso kaikki vaihtoehdot yksityiskohtaisesti

Onko leirintäalueella Camping Oeltjen wi-fi tai internet?

Leirintäalue Camping Oeltjen ei valitettavasti tarjoa wi-fiä.

Onko Camping Oeltjen esteetön?

Suurin osa leirintäalueen Camping Oeltjen teistä on päällystettyjä. Saniteettitilat ovat esteettömät. Mikään ei ole uimisen ilon tiellä, sillä kulku veteen on esteetön. Katso kaikki leirintäalueen mukavuudet

Kuinka monta paikkaa kohteessa Camping Oeltjen on?

Leirintäalueella Camping Oeltjen on 35 matkailijapaikkaa ja 55 kausipaikkaa.

Katso kaikki leirintäalueen tiedot nyt

Kuinka suuri Camping Oeltjen on?

Kohteen Camping Oeltjen pinta-ala on 3 hehtaaria. Maaston tyyppi on: Grass

Katso kaikki leirintäalueen tiedot nyt

Mitä yöpyminen kohteessa Camping Oeltjen maksaa?

Yöpyminen kohteessa Camping Oeltjen maksaa alkaen 22,00 €, mutta hinnat vaihtelevat valitun ajankohdan, vieraiden määrän jne. mukaan. Voit lähettää camping.info-sivustolta sitoumuksettoman kyselyn kohteeseen Camping Oeltjen saadaksesi tietää ajantasaiset hinnat ja saatavuuden. Lähetä kysely nyt