Alates29,00€
Camping River
- Tööaeg: 01.06 - 15.09 - praegu töös
- Aadress: 73249 Vardište, Bosnia ja Hertsegoviina - Näita kaardil
- Piirkond: Sarajevo
Hinnangud
hinnangud üksikasjalikult
- Vaikus4.7
- Toit / Poed4.8
- Üldine puhtus5.0
- Sanitaarruumide puhtus5.0
- Üürimajutuse seisukord5.0
- Sõbralikkus5.0
- Infrastruktuur5.0
- Vabaajategevused4.0
- Asukoht4.8
- Hinna ja kvaliteedi suhe4.7
- Sanitaarruumid5.0
Külaliste soovitatud tegevused
Matkamine
(2 Külalised)Ujumine
(2 Külalised)Ratsutamine
(1 Külaline)Süstamatk
(1 Külaline)Lõõgastav
(1 Külaline)Jalutamine vabal ajal
(1 Külaline)Külalised hindasid kui "Sobib"
Paarid
Külalised koertega
Alla 12-aastaste lastega pered
Alla 18-aastaste lastega pered
Pensionärid
Noorterühmad
Külalised telkidega
Alla 6-aastaste lastega pered
Kirjeldus
Profiil
Autocamp River provides rental space for campers, cyclists and tents. The camp is located in a completely natural, healthy environment. The place is ideal for rest and relaxation. The environment of the camp consists of mild hilly forest relief, on …
- Kämpingu kategooria:
- Saidi suurus: 0,5 ha (Maapinna tingimused: Rohi)
- Väljakute koguarv: 60
- Turistide kohtade arv: 60 (Millest pakid: 30)
- Matkaautode platsid väravate ees: Saadaval
- Väravate ees peatuspaigad ka karavanidele: Saadaval
Võrdlushind
Tipphooaeg 29,00 €*
*Kaks täiskasvanut, treiler, auto, elekter ja kohalikud maksud öö kohta
Tööaeg
01. juuni - 15. september
Omadused
Rajatised
- Gaasipudelite vahetus(1 km)
- Haagismajade teeninduspunkt
- Individual washing cubicles(6)
- Internetiterminal
- Keskne lõkkekoha ala
- Küttepuud olemas
- Lauad ja pingid
- Ootesaal
- Pesumasinad
- Söegrill on lubatud
- Vannid laenutamiseks(6)
- WiFi
- Kapid
- Kuivatid
- Kuivatusruum
Parkimiskohas
- Auto lubatud telkimisplatsil
- Elektrilised konksud
- Kemikaalide utiliseerimise koht platsil
- Noorterühmadele eraldi ruumid
- Televiisori ühendamine platsil
- Telkimisplatsil lubatud teha lõket
- Vari platsidel(Pooleldi varjus)
- Vee kasutamine platsil
- Auto-vabad telkimisplatsid
- Gaasi konksud platsil
Lemmikloomad
- Koerad on lubatud kõrghooajal
- Koerad on lubatud madalhooajal
- Koerapark
- Koerte dušid
- Koerte ujumiskoht
- Koerad lubatud üürimajutusse
Perekond & Lapsed
- Mänguväljak
- Beebi mähkimiseruum
- Lastele mõeldud meelelahutusprogramm
- Lemmiklooma loomaaed
- Mänguvõimalused siseruumides
Ujumine ja heaolu
- Kuumaveeallikad(17 km)
- Liivarand
- Metsik ujumine(Jõgi)
- Saun(17 km)
- Liumägi
- Nudistide rand
- Sisebassein
- Välibassein
Vaba aja veetmise võimalused
- Kalapüük
- Ratsutamine(0,1 km)
- Võrkpall
- Elling
- Golf
- Jalgratta rent
- Lauatennis
- Minigolf
- Murdmaasuusatamine
- Paadilaenutus
- Purjelauasõit
- Purjetamine
- Suusalift
- Tennis
Pilet ja toitlustus
- Restoran(1 km)
- Snäki baar(0,2 km)
- Toidupood(0,2 km)
- Toiduvalmistamise võimalused
- Kohapeal müüakse leiba
Juurdepääsetavus
- Universaalne juurdepääs veele
- Enamik radu on sillutatud
- Ratastooli kaldteed
- Universaalselt ligipääsetavad sanitaarsõlmed
Üürimajutus
- Bungalod
- Haagissuvilate rent
- Kajutid
- Puhkusekorterid
- Renditelgid
Puhkuse tüüp
- Alaline telkimine
- Mini kämping
- Nudism
- Talvine telkimine
Asukoht

Juhised
The auto camp River is located in Vardište (Bosnia and Herzegovina), 1km away from the border crossing "Vardište-Kotroman", between B&H and Serbia, 150m from the main road M5 (Užice-Višegrad-Trebinje-Dubrovnik), (Latitude 43.76021; 19.4591). It is 17 km from Visegrad (Andrićgrad) and …
- Meri: 240 km
- Järv: 10 km
- Jõgi: Kohapeal
- Mägedes: Jah
- Kõrgus (üle merepinna): 430 m
- Järgmine linn: 5 km
- Järgmine linn/küla: Kohapeal
- Rongi- või bussijaam: 0,1 km
- Kiirteelt väljapääs: 0,1 km
Aadress
73249 Vardište
Bosnia ja Hertsegoviina
GPS-koordinaadid
Lat 43.76021, Long 19.4591
Saa juhiseidVõtke ühendust
Camping River
Helista või faksi
Korduma kippuvad küsimused
Kui kaugel asub Camping River rannast?
Camping River asub otse rannas. Loe lähemalt asukoha kohta
Kas kämpingus Camping River on koerad lubatud?
Koerad on lubatud nii kõrghooajal kui ka madalhooajal. Koerad ei ole lubatud renditavates majutusruumides. Külastajad hindavad kämpingut Camping River koeraga külastajatele sobivaks hindega 5 5-st. Loe nüüd arvustusi üksikasjalikult
Millal on Camping River avatud?
Camping River on avatud 1. juuni kuni 15. september. Näita kämpingu andmeid
Kas Camping River on peresõbralik?
Külastajad hindavad kämpingut Camping River eriti sobivaks lastega peredele alla 6, 12 ja 18 eluaasta. Vaba aja tegevusteks pakub kämping Camping River palju võimalusi, nagu Mänguväljak, Ratsutamine ja palju muud.
Vaata kõiki vaba aja veetmise võimalusi
Vaata kõiki vaba aja veetmise võimalusi
Kuidas külastajad ja teised telkijad kämpingut Camping River hindavad?
Telkijad hindavad kämpingut Camping River hindega 5 5-st. See teeb kämpingust Camping River ühe parima hinnanguga kämpingu sihtkohas Bosnia ja Hertsegoviina.
Külastajad hindavad eriti kõrgelt järgmisi omadusi: Üldine puhtus, Sanitaarruumide puhtus, Üürimajutuse seisukord
Külastajate arvates sobib Camping River eriti hästi järgmiseks: Paarid ja Alla 12-aastaste lastega pered
Külastajate arvates on Camping River ideaalne järgmiseks: Mägirattaga sõitmine ja Jalgrattasõit
Loe kõiki telkijate arvustusi
Külastajad hindavad eriti kõrgelt järgmisi omadusi: Üldine puhtus, Sanitaarruumide puhtus, Üürimajutuse seisukord
Külastajate arvates sobib Camping River eriti hästi järgmiseks: Paarid ja Alla 12-aastaste lastega pered
Külastajate arvates on Camping River ideaalne järgmiseks: Mägirattaga sõitmine ja Jalgrattasõit
Loe kõiki telkijate arvustusi
Kas kämpingu Camping River lähedal on ostuvõimalusi?
Toidupood asub 0.2 km kaugusel. Lähim linn asub 0 km kaugusel, lähim suurlinn asub 5 km kaugusel. Loe lähemalt asukoha kohta
Kui kaugel asub kämpingust Camping River lähim linn?
Kämping asub linnas., lähim suurlinn asub 5 km kaugusel. Bussi- või rongipeatuseni jõuad 0.1 km-ga. Lähim kiirtee mahasõit asub 0.1 km kaugusel. Loe lähemalt asukoha kohta
Milliseid söögivõimalusi Camping River pakub?
Toidu eest on hästi hoolitsetud, sest restoran asub 1 km kaugusel. Lisaks on snäkibaar 0.2 km kaugusel.
Isetoitlustamiseks on toidupood 0.2 km kaugusel samuti söögitegemisvõimalused kohapeal. Tõelised grillifännid võivad süüdata isegi puusöegrilli.
Üldiselt hindavad külastajad kohapealset sööki ja jooki hindega 4.8 5-st.
Muide, gaasiballoone saab vahetada 1 km kaugusel. Ja need, kes soovivad lauda või pinke laenutada, saavad seda tehdä otse kohapeal.
Vaata kõiki valikuid üksikasjalikult
Isetoitlustamiseks on toidupood 0.2 km kaugusel samuti söögitegemisvõimalused kohapeal. Tõelised grillifännid võivad süüdata isegi puusöegrilli.
Üldiselt hindavad külastajad kohapealset sööki ja jooki hindega 4.8 5-st.
Muide, gaasiballoone saab vahetada 1 km kaugusel. Ja need, kes soovivad lauda või pinke laenutada, saavad seda tehdä otse kohapeal.
Vaata kõiki valikuid üksikasjalikult
Kas kämpingus Camping River on Wi-Fi või internet?
Kämping Camping River pakub Wi-Fit. See on tasuta. Lisaks on kohapeal olemas internetiterminal.
Kas Camping River on ligipääsetav?
Enamik teid kämpingus Camping River ei ole kõvakattega. Ratastoolikasutajatele ei ole kaldteid. Sanitaarruumid ei ole ligipääsetavad. Miski ei takista ujumisrõõmu, sest ligipääs veele on takistusteta. Vaata kõiki kämpingu omadusi
Kui palju platse on kämpingus Camping River?
Kämpingus Camping River on 60 turismiplatsi ja 0 platsi püsikämpingulistele. Tõkkepuu ees on parkimiskohad haagissuvilatele.
Vaata nüüd kogu kämpingu teavet
Vaata nüüd kogu kämpingu teavet
Kui suur on Camping River?
Kämpingu Camping River suurus on 0,5 hektarit. Maapinna seisukord on: Rohi
Vaata nüüd kogu kämpingu teavet
Vaata nüüd kogu kämpingu teavet
Kui palju maksab ööbimine kämpingus Camping River?
Ööbimine kämpingus Camping River maksab alates 29,00 €, kuid hinnad varieeruvad sõltuvalt valitud perioodist, külastajate arvust jne. Veebilehel camping.info saad saata kämpingule Camping River kohustustevaba päringu, et teada saada jooksvad hinnad ja saadavus. Saada päring kohe
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
