Väga hea
3 hinnang
Camping Marino Ülevaated
Václav M.detsember 2025PositiivsedBlízkost města a promenády bazén čisté a pěkné sociálky milý personál voda a šedá voda na parceleNegatiivsedmalá místa a horší přístupPěkný městský kempMoc hezký kemp, přímo ve městě - na promenádě jste během pár minut. Čisté sociálky. Velmi příjemný personál.
Kemp je rozdělen na několik částí - do jedné je přístup přes celkem úzký most - myslím že karavan š. 2,5 m bude mít problém a poslední část u bazénu je nahoře ve svahu s těžkým přístupem - měl jsem problém zajet na určené místo s vozidlem 7,25 m.Ükski matkaja pole pidanud seda hinnangut veel kasulikuks. Ole esimene!- Frank W.juuni 2022Positiivsed300 m to the beach, quiet, clean, well organizedNegatiivsedNo bread roll servicebeautiful placeBeautifully located campsite, close to the town and beach, very clean and quiet. Friendly and helpful staff.Automaatselt tõlgitud.2 matkajat leidis selle hinnangu olevat abistav.
- Jürgen W.aprill 2012Newly designed great seats in the front area. Small bar-bistro. Pool was not yet open. Quieter in the rear area of the campsite over the bridge. The railroad line runs directly in front. Only about 5 min to the beach and into town, nice little town. Staff very friendly.Automaatselt tõlgitud.1 matkaja leidis selle hinnangu olevat abistav.