Alates12,00€
Hotel Camping Mali Robit
- Tööaeg: 15.03 - 30.09, 01.10 - 14.03 - praegu töös
- Aadress: Rruga Mak Albania, Golem, 2501 Durres, Albaania - Näita kaardil
- Piirkond: Mittelmeer
Minu FANCLUB eelised kohapeal
Lihtsalt näita saabudes oma FANCLUB liikmetõendit ja naudi neid eeliseid!
10% allahindlus
kogu aasta jooksul tehtud broneeringute koguväärtusest"Saabumise õlu"
Iga broneeritud isiku kohta, kes on vähemalt 18-aastane
Hinnangud
hinnangud üksikasjalikult
- Vaikus3.8
- Toit / Poed4.2
- Üldine puhtus4.4
- Sanitaarruumide puhtus4.0
- Üürimajutuse seisukord4.8
- Sõbralikkus5.0
- Infrastruktuur3.7
- Vabaajategevused3.7
- Asukoht4.2
- Hinna ja kvaliteedi suhe4.4
- Sanitaarruumid3.2
Külaliste soovitatud tegevused
Vaatamisväärsused
(5 Külalised)Jalutamine vabal ajal
(5 Külalised)Kultuur
(3 Külalised)Söök/jook
(2 Külalised)Pidutsemine
(1 Külaline)Spaa
(1 Külaline)Külalised hindasid kui "Sobib"
Külalised koertega
Külalised telkidega
Alla 18-aastaste lastega pered
Noorterühmad
Alla 12-aastaste lastega pered
Paarid
Alla 6-aastaste lastega pered
Pensionärid
Kirjeldus
Profiil
Hotel Camping Mali i Robit – Your Perfect Holiday Destination in Albania Hotel Camping Mali i Robit is nestled in a beautiful high pine forest, just 100 meters from the Adriatic Sea, providing a rare and peaceful environment. Located in …
- Kämpingu kategooria:
- Väljakute koguarv: 100
- Turistide kohtade arv: 100 (Millest pakid: 10)
- Matkaautode platsid väravate ees: Saadaval
- Väravate ees peatuspaigad ka karavanidele: Saadaval
Võrdlushind
Tipphooaeg 15,00 €*
Madalhooaeg 12,00 €*
*Kaks täiskasvanut, treiler, auto, elekter ja kohalikud maksud öö kohta
Tööaeg
15. marzo - 30. settembre
01. ottobre - 14. marzo
Omadused
Rajatised
- Gaasipudelite vahetus(0,5 km)
- Haagismajade teeninduspunkt
- Individual washing cubicles(6)
- Internetiterminal
- Kapid
- Keskne lõkkekoha ala
- Kuivatid
- Kuivatusruum
- Küttepuud olemas
- Lauad ja pingid
- Ootesaal
- Pesumasinad
- Söegrill on lubatud
- WiFi
Parkimiskohas
- Auto lubatud telkimisplatsil
- Elektrilised konksud
- Kemikaalide utiliseerimise koht platsil
- Noorterühmadele eraldi ruumid
- Televiisori ühendamine platsil
- Telkimisplatsil lubatud teha lõket
- Vari platsidel(Enamasti varjus)
- Vee kasutamine platsil
Lemmikloomad
- Koerad lubatud üürimajutusse
- Koerad on lubatud kõrghooajal
- Koerad on lubatud madalhooajal
- Koerapark
- Koerte dušid
- Koerte ujumiskoht
Perekond & Lapsed
- Beebi mähkimiseruum
- Lastele mõeldud meelelahutusprogramm
- Mänguväljak
- Mänguvõimalused siseruumides
Ujumine ja heaolu
- Kuumaveeallikad(0,1 km)
- Liivarand(0,1 km)
- Liumägi(0,1 km)
- Metsik ujumine(0,1 km, Meri)
- Saun(0,1 km)
- Sisebassein(0,1 km)
- Välibassein(0,1 km)
Vaba aja veetmise võimalused
- Jalgratta rent
- Kalapüük(0,1 km)
- Lauatennis
- Paadilaenutus(0,1 km)
- Sukeldumiskoht(0,1 km)
- Tennis(0,1 km)
- Võrkpall
Pilet ja toitlustus
- Kohapeal müüakse leiba
- Restoran
- Snäki baar
- Toidupood
- Toiduvalmistamise võimalused
Juurdepääsetavus
- Enamik radu on sillutatud
- Universaalne juurdepääs veele
- Universaalselt ligipääsetavad sanitaarsõlmed
Üürimajutus
- Puhkusekorterid
- Renditelgid
Puhkuse tüüp
- Alaline telkimine
- Talvine telkimine
- Nudism
Asukoht

Juhised
Hotel-Camping "Mali i Robit" 🏠 AL-2501 Mali i Robit, Kavajë (Durrës) 📞 +355 (0) 697573838 📞 +355 (0) 692139151 @ [email protected] 🌐 www.hotelcampingmr.webs.com 🌐 www.facebook.com/Hotel.Camping.Mali.i.Robit 📍 41°13'57.745'' N, 19°31'1.847'' E **The camping is located BEHIND (HINTER/DIETRO) HOTEL.
- Meri: 0,1 km
- Järv: 2 km
- Jõgi: 18 km
- Mägedes: Jah
- Kõrgus (üle merepinna): 3 m
- Järgmine linn: 5 km
- Järgmine linn/küla: Kohapeal
- Rongi- või bussijaam: 0,5 km
- Kiirteelt väljapääs: 0,5 km
Aadress
Rruga Mak Albania, Golem2501 Durres
Albaania
GPS-koordinaadid
Lat 41.2327, Long 19.51718
Saa juhiseidVõtke ühendust
Hotel Camping Mali Robit
Helista või faksi
Korduma kippuvad küsimused
Milliseid camping.info FANCLUB soodustusi pakub Hotel Camping Mali Robit?
camping.info FANCLUB liikmena saate Hotel Camping Mali Robit järgmisi eksklusiivseid FANCLUB soodustusi:
Lisateave camping.info FANCLUB kohta
- 10% allahindlus - kogu aasta jooksul tehtud broneeringute koguväärtusest
- "Saabumise õlu" - Iga broneeritud isiku kohta, kes on vähemalt 18-aastane
Kas sa pole veel FANCLUB liige?
Saad eksklusiivseid soodustusi ja eeliseid Hotel Camping Mali Robit ning üle 1000 teises telkimis- ja parkimiskohas üle kogu Euroopa!
Lisateave camping.info FANCLUB kohta
Kui kaugel asub Hotel Camping Mali Robit rannast?
Hotel Camping Mali Robit asub rannast 0.1 km kaugusel. Loe lähemalt asukoha kohta
Kas kämpingus Hotel Camping Mali Robit on koerad lubatud?
Koerad on lubatud nii kõrghooajal kui ka madalhooajal. Koerad on lubatud ka renditavates majutusruumides. Külastajad hindavad kämpingut Hotel Camping Mali Robit koeraga külastajatele sobivaks hindega 5 5-st. Loe nüüd arvustusi üksikasjalikult
Millal on Hotel Camping Mali Robit avatud?
Hotel Camping Mali Robit on avatud 15. marzo kuni 30. settembre ja 1. ottobre kuni 14. marzo. Näita kämpingu andmeid
Kas Hotel Camping Mali Robit on peresõbralik?
Külastajad hindavad kämpingut Hotel Camping Mali Robit eriti sobivaks lastega peredele alla 12 ja 18 eluaasta. Vaba aja tegevusteks pakub kämping Hotel Camping Mali Robit palju võimalusi, nagu Mänguväljak, Välibassein, Liumägi, Lastele mõeldud meelelahutusprogramm ja palju muud. Halva ilma korral saad kasutada sisebasseini (0.1 km kaugusel) ja sise-mänguvõimalusi.
Vaata kõiki vaba aja veetmise võimalusi
Vaata kõiki vaba aja veetmise võimalusi
Kuidas külastajad ja teised telkijad kämpingut Hotel Camping Mali Robit hindavad?
Telkijad hindavad kämpingut Hotel Camping Mali Robit hindega 3.9 5-st.
Külastajad hindavad eriti kõrgelt järgmisi omadusi: Sõbralikkus, Üürimajutuse seisukord, Üldine puhtus
Külastajate arvates sobib Hotel Camping Mali Robit eriti hästi järgmiseks: Külalised koertega ja Külalised telkidega
Külastajate arvates on Hotel Camping Mali Robit ideaalne järgmiseks: Ujumine ja Jalgrattasõit
Loe kõiki telkijate arvustusi
Külastajad hindavad eriti kõrgelt järgmisi omadusi: Sõbralikkus, Üürimajutuse seisukord, Üldine puhtus
Külastajate arvates sobib Hotel Camping Mali Robit eriti hästi järgmiseks: Külalised koertega ja Külalised telkidega
Külastajate arvates on Hotel Camping Mali Robit ideaalne järgmiseks: Ujumine ja Jalgrattasõit
Loe kõiki telkijate arvustusi
Kas kämpingu Hotel Camping Mali Robit lähedal on ostuvõimalusi?
Toidupood asub otse kämpinguses. Lisaks pakub Hotel Camping Mali Robit värskete küpsetiste teenust otse kohapeal. Lähim linn asub 0 km kaugusel, lähim suurlinn asub 5 km kaugusel. Loe lähemalt asukoha kohta
Kui kaugel asub kämpingust Hotel Camping Mali Robit lähim linn?
Kämping asub linnas., lähim suurlinn asub 5 km kaugusel. Bussi- või rongipeatuseni jõuad 0.5 km-ga. Lähim kiirtee mahasõit asub 0.5 km kaugusel. Loe lähemalt asukoha kohta
Milliseid söögivõimalusi Hotel Camping Mali Robit pakub?
Toidu eest on hästi hoolitsetud, sest otse kohapeal asub restoran. Lisaks on snäkibaar otse kohapeal.
Otse kohapeal pakutava värskete küpsetiste teenusega saad päeva alustada lõõgastunult.
Isetoitlustamiseks on toidupood otse kohapeal samuti söögitegemisvõimalused kohapeal. Tõelised grillifännid võivad süüdata isegi puusöegrilli.
Üldiselt hindavad külastajad kohapealset sööki ja jooki hindega 4.2 5-st.
Muide, gaasiballoone saab vahetada 0.5 km kaugusel. Ja need, kes soovivad lauda või pinke laenutada, saavad seda tehdä otse kohapeal.
Vaata kõiki valikuid üksikasjalikult
Otse kohapeal pakutava värskete küpsetiste teenusega saad päeva alustada lõõgastunult.
Isetoitlustamiseks on toidupood otse kohapeal samuti söögitegemisvõimalused kohapeal. Tõelised grillifännid võivad süüdata isegi puusöegrilli.
Üldiselt hindavad külastajad kohapealset sööki ja jooki hindega 4.2 5-st.
Muide, gaasiballoone saab vahetada 0.5 km kaugusel. Ja need, kes soovivad lauda või pinke laenutada, saavad seda tehdä otse kohapeal.
Vaata kõiki valikuid üksikasjalikult
Kas kämpingus Hotel Camping Mali Robit on Wi-Fi või internet?
Kämping Hotel Camping Mali Robit pakub Wi-Fit. See on tasuta. Lisaks on kohapeal olemas internetiterminal.
Kas Hotel Camping Mali Robit on ligipääsetav?
Enamik teid kämpingus Hotel Camping Mali Robit on kõvakattega. Sanitaarruumid on ligipääsetavad. Miski ei takista ujumisrõõmu, sest ligipääs veele on takistusteta. Vaata kõiki kämpingu omadusi
Kui palju platse on kämpingus Hotel Camping Mali Robit?
Kämpingus Hotel Camping Mali Robit on 100 turismiplatsi ja 0 platsi püsikämpingulistele. Tõkkepuu ees on parkimiskohad haagissuvilatele.
Vaata nüüd kogu kämpingu teavet
Vaata nüüd kogu kämpingu teavet
Kui suur on Hotel Camping Mali Robit?
Kahjuks ei ole kämping Hotel Camping Mali Robit veel suuruse kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet ka otse kohapealt. Saada päring kohe
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Albaania
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Albaania
Kui palju maksab ööbimine kämpingus Hotel Camping Mali Robit?
Ööbimine kämpingus Hotel Camping Mali Robit maksab 12,00 € - 15,00 €, kuid hinnad varieeruvad sõltuvalt valitud perioodist, külastajate arvust jne. Veebilehel camping.info saad saata kämpingule Hotel Camping Mali Robit kohustustevaba päringu, et teada saada jooksvad hinnad ja saadavus. Saada päring kohe
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe

