1.7

Camping Le Moulin De Cantizac


Hinnangud

hinnangud üksikasjalikult

  • Vaikus
    2.0

  • Toit / Poed
    2.0

  • Üldine puhtus
    4.0

  • Sanitaarruumide puhtus
    4.0

  • Üürimajutuse seisukord
    3.0

  • Sõbralikkus
    2.0

  • Infrastruktuur
    1.5

  • Vabaajategevused
    2.0

  • Asukoht
    2.5

  • Hinna ja kvaliteedi suhe
    2.0

  • Sanitaarruumid
    2.5

Külalised hindasid kui "Sobib"

3.0
Külalised telkidega
3.0
Paarid
3.0
Alla 12-aastaste lastega pered
3.0
Alla 18-aastaste lastega pered
3.0
Alla 6-aastaste lastega pered
3.0
Pensionärid
2.0
Noorterühmad

Kirjeldus

Profiil

Pole veel kirjeldust.

  • Kämpingu kategooria:
Paku muudatust

Omadused

Kämping pole veel ühtegi kinnistut täpsustanud.

Asukoht

map
1.7

Aadress

56860 Sene
Prantsusmaa
GPS-koordinaadid
Lat 47.6267, Long -2.7416
Saa juhiseid
Paku muudatust

Võtke ühendust

Camping Le Moulin De Cantizac

Korduma kippuvad küsimused

Kas kämpingus Camping Le Moulin De Cantizac on koerad lubatud?

Kahjuks ei ole kämping Camping Le Moulin De Cantizac veel andnud teavet selle kohta, kas koerad on lubatud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Bretagne, kus koerad on lubatud

Millal on Camping Le Moulin De Cantizac avatud?

Kahjuks ei ole kämping Camping Le Moulin De Cantizac veel oma lahtiolekuaegade kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Bretagne, kus on vabu kohti

Kas Camping Le Moulin De Cantizac on peresõbralik?

Kahjuks ei ole kämping Camping Le Moulin De Cantizac veel laste vaba aja veetmise võimaluste kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe

Külastajad hindavad kämpingut Camping Le Moulin De Cantizac eriti sobivaks järgmistele:
  • „Lastega pered alla 6 eluaasta“: 3 punkti 5-st
  • „Lastega pered alla 12 eluaasta“: 3 punkti 5-st
  • „Lastega pered alla 18 eluaasta“: 3 punkti 5-st


Otsi teisi peresõbralikke kämpinguid piirkonnas Bretagne

Kuidas külastajad ja teised telkijad kämpingut Camping Le Moulin De Cantizac hindavad?

Telkijad hindavad kämpingut Camping Le Moulin De Cantizac hindega 1.7 5-st.

Külastajad hindavad eriti kõrgelt järgmisi omadusi: Üldine puhtus, Sanitaarruumide puhtus

Loe kõiki telkijate arvustusi

Kas kämpingu Camping Le Moulin De Cantizac lähedal on ostuvõimalusi?

Kahjuks ei ole kämping Camping Le Moulin De Cantizac veel ostuvõimaluste kohta üksikasju edastanud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Bretagne, kus on ostuvõimalused

Kui kaugel asub kämpingust Camping Le Moulin De Cantizac lähim linn?

Kahjuks ei ole kämping Camping Le Moulin De Cantizac veel kauguste kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet ka otse kämpingust. Saada päring kohe

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Bretagne

Milliseid söögivõimalusi Camping Le Moulin De Cantizac pakub?

Kahjuks ei ole kämping Camping Le Moulin De Cantizac veel söögikohtade kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe

Üldiselt hindavad külastajad kohapealset sööki ja jooki hindega 2 5-st.

Otsi teisi restoraniga kämpinguid piirkonnas Bretagne

Kas kämpingus Camping Le Moulin De Cantizac on Wi-Fi või internet?

Kahjuks ei ole kämping Camping Le Moulin De Cantizac veel Wi-Fi kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Bretagne, mis pakuvad Wi-Fit

Kas Camping Le Moulin De Cantizac on ligipääsetav?

Kahjuks ei ole kämping Camping Le Moulin De Cantizac veel ligipääsetavuse kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet ka otse kämpingust. Saada päring kohe

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Bretagne

Kui palju platse on kämpingus Camping Le Moulin De Cantizac?

Kahjuks ei ole kämping Camping Le Moulin De Cantizac veel turismiplatside kohta teavet edastanud. Saada päring kohe

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Bretagne

Kui suur on Camping Le Moulin De Cantizac?

Kahjuks ei ole kämping Camping Le Moulin De Cantizac veel suuruse kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet ka otse kohapealt. Saada päring kohe

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Bretagne

Kui palju maksab ööbimine kämpingus Camping Le Moulin De Cantizac?

Kahjuks ei ole kämping Camping Le Moulin De Cantizac veel hindade kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet ka otse kohapealt. Saada päring kohe

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Bretagne