Camping Despeñaperros
- Tööaeg: 02.01 - 23.12, 26.12 - 30.12 - praegu töös
- Aadress: Infanta Elena, 23213 Santa Elena, Hispaania - Näita kaardil
- Piirkond: Ciudad Real
Hinnangud
hinnangud üksikasjalikult
- Vaikus3.8
- Toit / Poed1.8
- Üldine puhtus3.8
- Sanitaarruumide puhtus3.3
- Sõbralikkus3.5
- Infrastruktuur2.8
- Vabaajategevused3.0
- Asukoht3.5
- Hinna ja kvaliteedi suhe3.8
- Sanitaarruumid2.8
Külaliste soovitatud tegevused
Vaatamisväärsused
(1 Külaline)Ujumine
(1 Külaline)Külalised hindasid kui "Sobib"
Külalised telkidega
Pensionärid
Paarid
Alla 12-aastaste lastega pered
Alla 6-aastaste lastega pered
Alla 18-aastaste lastega pered
Noorterühmad
Kirjeldus
Tööaeg
02. jaanuar - 23. detsember
26. detsember - 30. detsember
Omadused
Parkimiskohas
- Elektrilised konksud
Asukoht

Aadress
Infanta Elena23213 Santa Elena
Hispaania
GPS-koordinaadid
Lat 38.3438, Long -3.53603
Saa juhiseidVõtke ühendust
Camping Despeñaperros
Korduma kippuvad küsimused
Kas kämpingus Camping Despeñaperros on koerad lubatud?
Kahjuks ei ole kämping Camping Despeñaperros veel andnud teavet selle kohta, kas koerad on lubatud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia, kus koerad on lubatud
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia, kus koerad on lubatud
Millal on Camping Despeñaperros avatud?
Camping Despeñaperros on avatud 2. jaanuar kuni 23. detsember ja 26. detsember kuni 30. detsember. Näita kämpingu andmeid
Kas Camping Despeñaperros on peresõbralik?
Kahjuks ei ole kämping Camping Despeñaperros veel laste vaba aja veetmise võimaluste kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe
Külastajad hindavad kämpingut Camping Despeñaperros eriti sobivaks järgmistele:
Otsi teisi peresõbralikke kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Külastajad hindavad kämpingut Camping Despeñaperros eriti sobivaks järgmistele:
- „Lastega pered alla 6 eluaasta“: 2.8 punkti 5-st
- „Lastega pered alla 12 eluaasta“: 2.8 punkti 5-st
- „Lastega pered alla 18 eluaasta“: 2.5 punkti 5-st
Otsi teisi peresõbralikke kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Kuidas külastajad ja teised telkijad kämpingut Camping Despeñaperros hindavad?
Telkijad hindavad kämpingut Camping Despeñaperros hindega 3 5-st.
Külastajate arvates sobib Camping Despeñaperros eriti hästi järgmiseks: Külalised telkidega ja Pensionärid
Külastajate arvates on Camping Despeñaperros ideaalne järgmiseks: Matkamine ja Kultuur
Loe kõiki telkijate arvustusi
Külastajate arvates sobib Camping Despeñaperros eriti hästi järgmiseks: Külalised telkidega ja Pensionärid
Külastajate arvates on Camping Despeñaperros ideaalne järgmiseks: Matkamine ja Kultuur
Loe kõiki telkijate arvustusi
Kas kämpingu Camping Despeñaperros lähedal on ostuvõimalusi?
Kahjuks ei ole kämping Camping Despeñaperros veel ostuvõimaluste kohta üksikasju edastanud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia, kus on ostuvõimalused
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia, kus on ostuvõimalused
Kui kaugel asub kämpingust Camping Despeñaperros lähim linn?
Kahjuks ei ole kämping Camping Despeñaperros veel kauguste kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet ka otse kämpingust. Saada päring kohe
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Milliseid söögivõimalusi Camping Despeñaperros pakub?
Kahjuks ei ole kämping Camping Despeñaperros veel söögikohtade kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe
Üldiselt hindavad külastajad kohapealset sööki ja jooki hindega 1.8 5-st.
Otsi teisi restoraniga kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Üldiselt hindavad külastajad kohapealset sööki ja jooki hindega 1.8 5-st.
Otsi teisi restoraniga kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Kas kämpingus Camping Despeñaperros on Wi-Fi või internet?
Kahjuks ei ole kämping Camping Despeñaperros veel Wi-Fi kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet otse kämpingust. Saada päring kohe
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia, mis pakuvad Wi-Fit
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia, mis pakuvad Wi-Fit
Kas Camping Despeñaperros on ligipääsetav?
Kahjuks ei ole kämping Camping Despeñaperros veel ligipääsetavuse kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet ka otse kämpingust. Saada päring kohe
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Kui palju platse on kämpingus Camping Despeñaperros?
Kahjuks ei ole kämping Camping Despeñaperros veel turismiplatside kohta teavet edastanud. Saada päring kohe
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Kui suur on Camping Despeñaperros?
Kahjuks ei ole kämping Camping Despeñaperros veel suuruse kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet ka otse kohapealt. Saada päring kohe
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Kui palju maksab ööbimine kämpingus Camping Despeñaperros?
Kahjuks ei ole kämping Camping Despeñaperros veel hindade kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet ka otse kohapealt. Saada päring kohe
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Andaluusia
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe


