Camping COTE MER image 1

Camping COTE MER


Hinnangud

hinnangud üksikasjalikult

  • Vaikus
    3.0

  • Toit / Poed
    2.0

  • Üldine puhtus
    3.0

  • Sanitaarruumide puhtus
    3.0

  • Sõbralikkus
    2.0

  • Infrastruktuur
    2.5

  • Vabaajategevused
    2.0

  • Asukoht
    3.0

  • Hinna ja kvaliteedi suhe
    1.0

  • Sanitaarruumid
    3.0

Külalised hindasid kui "Sobib"

3.5
Pensionärid
3.0
Paarid
3.0
Külalised koertega
2.0
Alla 12-aastaste lastega pered
2.0
Alla 6-aastaste lastega pered
1.0
Külalised telkidega
1.0
Alla 18-aastaste lastega pered
1.0
Noorterühmad

Kirjeldus

Profiil

The Camping Côté Mer *** is located at 600 metres from the beach and the marina of the Napoule, in the bay of Cannes. You can rent a mobil-home, chalet, lodge in wood, or a pitch for your tent, caravan …or camping-car. Discover the region thanks to public transport nearby the camping : bus, train, and boat for Lérins Island. Snack-restaurant and entertainment in high season.
  • Kämpingu kategooria:
  • Saidi suurus: 1,2 ha
  • Väljakute koguarv: 81
Paku muudatust

Tööaeg

11. aprill - 26. september

Omadused

Rajatised

  • Haagismajade teeninduspunkt
  • Kuivatid
  • Pesumasinad
  • WiFi(Hind teadmata)

Parkimiskohas

  • Elektrilised konksud
  • Noorterühmadele eraldi ruumid

Lemmikloomad

  • Koerad on lubatud kõrghooajal
  • Koerad on lubatud madalhooajal

Ujumine ja heaolu

  • Välibassein(km)

Vaba aja veetmise võimalused

  • Golf(1,6 km)
  • Jalgratta rent
  • Lauatennis
  • Purjelauasõit(1,8 km)
  • Purjetamine(1,8 km)
  • Tennis(0,7 km)
  • Suusalift

Pilet ja toitlustus

  • Kohapeal müüakse leiba
  • Snäki baar
  • Toidupood(km)

Juurdepääsetavus

  • Universaalselt ligipääsetavad sanitaarsõlmed

Üürimajutus

  • Bungalod
  • Haagissuvilate rent
  • Puhkusekorterid
  • Renditelgid

Puhkuse tüüp

  • Alaline telkimine
  • Mini kämping
  • Nudism
  • Talvine telkimine

Asukoht

map
1.0
  • Meri: 0,6 km
  • Järgmine linn: 0,9 km
  • Rongi- või bussijaam: 0,1 km

Aadress

Bd du Bon Puits 630
06210 Mandelieu La Napoule
Prantsusmaa
GPS-koordinaadid
Lat 43.5233, Long 6.9307
Saa juhiseid
Paku muudatust

Võtke ühendust

Camping COTE MER

call or fax
Helista või faksi

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaugel asub Camping COTE MER merest?

Camping COTE MER asub merest 0.6 km kaugusel. Loe lähemalt asukoha kohta

Kas kämpingus Camping COTE MER on koerad lubatud?

Koerad on lubatud nii kõrghooajal kui ka madalhooajal. Külastajad hindavad kämpingut Camping COTE MER koeraga külastajatele sobivaks hindega 3 5-st. Loe nüüd arvustusi üksikasjalikult

Millal on Camping COTE MER avatud?

Camping COTE MER on avatud 11. aprill kuni 26. september. Näita kämpingu andmeid

Kas Camping COTE MER on peresõbralik?

Vaba aja tegevusteks pakub kämping Camping COTE MER palju võimalusi, nagu Välibassein ja palju muud.

Vaata kõiki vaba aja veetmise võimalusi

Kuidas külastajad ja teised telkijad kämpingut Camping COTE MER hindavad?

Telkijad hindavad kämpingut Camping COTE MER hindega 1 5-st.

Loe kõiki telkijate arvustusi

Kas kämpingu Camping COTE MER lähedal on ostuvõimalusi?

Toidupood asub 1 km kaugusel. Lisaks pakub Camping COTE MER värskete küpsetiste teenust otse kohapeal. Lähim suurlinn asub 0.9 km kaugusel. Loe lähemalt asukoha kohta

Kui kaugel asub kämpingust Camping COTE MER lähim linn?

Lähim suurlinn asub 0.9 km kaugusel. Bussi- või rongipeatuseni jõuad 0.1 km-ga. Loe lähemalt asukoha kohta

Milliseid söögivõimalusi Camping COTE MER pakub?

Snäkibaar asub otse kohapeal.

Otse kohapeal pakutava värskete küpsetiste teenusega saad päeva alustada lõõgastunult.

Isetoitlustamiseks on toidupood 1 km kaugusel.

Üldiselt hindavad külastajad kohapealset sööki ja jooki hindega 2 5-st.

Vaata kõiki valikuid üksikasjalikult

Kas kämpingus Camping COTE MER on Wi-Fi või internet?

Kämping Camping COTE MER pakub Wi-Fit.

Kas Camping COTE MER on ligipääsetav?

Sanitaarruumid on ligipääsetavad. Vaata kõiki kämpingu omadusi

Kui palju platse on kämpingus Camping COTE MER?

Kahjuks ei ole kämping Camping COTE MER veel turismiplatside kohta teavet edastanud.

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Provence-Alpes-Côte d'Azur

Kui suur on Camping COTE MER?

Kämpingu Camping COTE MER suurus on 1,2 hektarit.

Vaata nüüd kogu kämpingu teavet

Kui palju maksab ööbimine kämpingus Camping COTE MER?

Kahjuks ei ole kämping Camping COTE MER veel hindade kohta teavet edastanud, kuid saad küsida teavet ka otse kohapealt.

Otsi teisi kämpinguid piirkonnas Provence-Alpes-Côte d'Azur