Od28,00€
Upper Hurst Farm
- Provozní doba: 01.01 - 01.01 - aktuálně zavřeno
- Adresa: Hulme End, SK17 0HH Hartington, Velká Británie - Zobrazit na mapě
- Region: DerbyshireLeicestershireCheshireStaffordshireLincolnshire
Hodnocení
Hodnocení podrobně
- Klid5.0
- Celková čistota5.0
- Čistota sociálního zařízení5.0
- Přátelskost5.0
- Infrastruktura5.0
- Lokalita5.0
- Hodnota za peníze5.0
- Sociální zařízení5.0
Činnosti doporučené hosty
Památky
(1 Host)Hodnocení hosty jako „Vhodné pro“
Hosté se stany
Páry
Hosté se psy
Rodiny s dětmi do 12 let
Rodiny s dětmi do 18 let
Rodiny s dětmi do 6 let
Senioři
Mládežnické skupiny
Popis
Profil
Upper Hurst Farm is just 2 miles from the picturesque village of Hartington by road or by footpath and offers first class facilities with an unrivalled panorama of almost 360 degree views over open countryside. This is English countryside at …
- Kategorie kempu:
- Velikost webu: 2,7 ha
- Celkový počet hřišť: 30
- Hřiště obytných aut před branami: Dostupný
- Mezipřistání před branami i pro karavany: Dostupný
Referenční cena
Hlavní sezóna 28,00 €*
*Dva dospělí, karavan, auto, elektřina a místní daně za noc
Provozní doba
01. leden - 01. leden
Vlastnosti
Zařízení
- Gril na dřevěné uhlí povolen
- Internetový terminál
- Pračky
- Samostatné mycí boxy(7)
- Servisní bod pro obytné vozy
- Sušičky
- Výměna plynové lahve
- Palivové dříví k dispozici
- Skříňky
- Společenská místnost
- Stoly a lavičky
- Sušárna
- Wi-Fi
Na parkovišti
- Elektrické přípojky
- Místo chemické likvidace na kempovišti
- Rozdělávání ohně povoleno na kempovacích plochách
- Vjezd auta povolen
- Vodní přípojky na kempovišti
- Kempovací místa bez auta
- Oddělený prostor pro mládežnické skupiny
- Plynová přípojka na kempovišti
- TV přípojka na kempovišti
Domácí mazlíčci
- Psí park
- Vstup se psy povolen mimo hlavní sezónu
- Vstup se psy povolen v hlavní sezóně
- Oblast pro plavání se psy
- Psí sprchy
- Vstup se psy povolen do pronajatého ubytování
Rodina a děti
- Hřiště
- Přebalovací pokoj
- Dětský zábavný program
- Indoorové vybavení
- Zoo
Plavání a wellness
- Horké prameny
- Nudistická pláž
- Písečná pláž
- Sauna
- Skluzavka
- Venkovní bazén
- Vnitřní bazén
Možnosti trávení volného času
- Golf(10 km)
- Pronájem kol(4 km)
- Jízda na běžkách
- Lodní skluz
- Lyžařský vlek
- Minigolf
- Potápěcí lokalita
- Pronájem lodi
- Stolní tenis
- Tenis
- Volejbal
Jízdné a stravování
- Bar na svačiny(2 km)
- Potraviny(2 km)
- Restaurace(0,75 km)
- Prostory k vaření
Přístupnost
- Plošiny pro invalidní vozík
- Univerzálně přístupné sociální zařízení
- Univerzální přístup k vodě
- Většina cest je dlážděná
Pronájem ubytování
- Bungalovy
- Chaty
- Pronájem karavanů
- Pronájem stanů
- Prázdninové apartmány
Typ dovolené
- Trvalé kempování
- Zimní kempování
- Nudismus
Lokalita

Pokyny
Through Route from the North, East and South From the A515 midway between Ashbourne and Buxton take a turn for Hartington. Drive through Hartington towards Hulme End on the B5054. After about 1 mile ignore the first left turn for …
Adresa
Hulme EndSK17 0HH Hartington
Velká Británie
GPS souřadnice
Lat 53.12766, Long -1.83118
Získat směrové instrukceKontakt
Upper Hurst Farm
Volejte nebo faxujte
Často kladené otázky
Jsou v kempu Upper Hurst Farm povoleni psi?
Psi jsou povoleni v hlavní i vedlejší sezóně. Psi nejsou povoleni v ubytování k pronájmu. Hosté hodnotí kemp Upper Hurst Farm jako „vhodný pro hosty se psy“ známkou 5 z 5. Přečíst si podrobné recenze
Kdy má kemp Upper Hurst Farm otevřeno?
Upper Hurst Farm je otevřen od 1. leden do 1. leden. Zobrazit podrobnosti o kempu
Je kemp Upper Hurst Farm vhodný pro rodiny?
Hosté hodnotí Upper Hurst Farm jako obzvláště vhodný pro rodiny s dětmi do 6, 12 a 18 let. Pro volnočasové aktivity nabízí kemp Upper Hurst Farm mnoho možností, jako je Hřiště a mnoho dalšího.
Zobrazit všechny možnosti rekreace
Zobrazit všechny možnosti rekreace
Jak hosté a ostatní kampeři hodnotí Upper Hurst Farm?
Kampeři hodnotí Upper Hurst Farm známkou 5 z 5. Díky tomu patří Upper Hurst Farm mezi nejlépe hodnocené kempy ve spolkové zemi East Midlands.
Hosté hodnotí obzvláště dobře následující vlastnosti: Klid, Celková čistota, Čistota sociálního zařízení
Podle svých hostů je Upper Hurst Farm obzvláště vhodný pro: Hosté se stany a Páry
Podle svých hostů je Upper Hurst Farm ideální pro: Kultura a Turistika
Přečíst si všechny recenze kamperů
Hosté hodnotí obzvláště dobře následující vlastnosti: Klid, Celková čistota, Čistota sociálního zařízení
Podle svých hostů je Upper Hurst Farm obzvláště vhodný pro: Hosté se stany a Páry
Podle svých hostů je Upper Hurst Farm ideální pro: Kultura a Turistika
Přečíst si všechny recenze kamperů
Jsou v blízkosti kempu Upper Hurst Farm nějaké obchody?
Obchod s potravinami je vzdálený 2 km. Zjistit více o lokalitě
Jak daleko od kempu Upper Hurst Farm je nejbližší město?
Kemp Upper Hurst Farm bohužel zatím neposkytl žádné informace o vzdálenosti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti East Midlands
Hledat další kempy v oblasti East Midlands
Jaké možnosti stravování Upper Hurst Farm nabízí?
O jídlo je dobře postaráno, protože restaurace se nachází ve vzdálenosti 0.8 km. Kromě toho je ve vzdálenosti 2 km k dispozici také rychlé občerstvení.
Pro vlastní stravování je k dispozici obchod s potravinami ve vzdálenosti 2 km. Skuteční milovníci grilování mohou dokonce rozpálit gril na dřevěné uhlí.
Mimochodem, plynové lahve si můžeš vyměnit přímo v areálu.
Zobrazit podrobně všechny možnosti
Pro vlastní stravování je k dispozici obchod s potravinami ve vzdálenosti 2 km. Skuteční milovníci grilování mohou dokonce rozpálit gril na dřevěné uhlí.
Mimochodem, plynové lahve si můžeš vyměnit přímo v areálu.
Zobrazit podrobně všechny možnosti
Je v kempu Upper Hurst Farm k dispozici Wi-Fi nebo internet?
Kemp Upper Hurst Farm bohužel Wi-Fi nenabízí.
Je kemp Upper Hurst Farm bezbariérový?
Většina cest v kempu Upper Hurst Farm není zpevněná. Pro vozíčkáře jsou k dispozici rampy. Sociální zařízení jsou bezbariérová. Zobrazit všechny vlastnosti kempu
Kolik kempovacích míst má Upper Hurst Farm?
Kemp Upper Hurst Farm bohužel zatím neposkytl žádné informace o místech pro turisty. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti East Midlands
Hledat další kempy v oblasti East Midlands
Jak velký je kemp Upper Hurst Farm?
Kolik stojí pobyt v kempu Upper Hurst Farm?
Přenocování v kempu Upper Hurst Farm stojí od 28,00 €, ale ceny se liší v závislosti na zvoleném období, počtu hostů atd. Na camping.info můžeš poslat nezávaznou poptávku do kempu Upper Hurst Farm a zjistit tak aktuální ceny a dostupnost. Odeslat poptávku
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
