Od34,00€
Seecamping Hoffmann
- Provozní doba: 01.05 - 12.10 - aktuálně v provozu
- Adresa: Uferweg 61, 9552 Steindorf, Rakousko - Zobrazit na mapě
- Region: Faaker/Ossiacher SeeLake OssiachAlpy
- webová stránka: www.seehotel-hoffmann.at
Hodnocení
Hodnocení podrobně
- Klid4.2
- Jídlo / Obchody3.6
- Celková čistota4.7
- Čistota sociálního zařízení4.6
- Stav pronajímaného ubytování5.0
- Přátelskost4.6
- Infrastruktura4.0
- Volnočasové aktivity4.3
- Lokalita4.5
- Hodnota za peníze4.3
- Sociální zařízení4.4
Činnosti doporučené hosty
Relax
(19 Hosté)Jízda na kajaku
(12 Hosté)Rybaření
(6 Hosté)Horská cyklistika
(6 Hosté)Paragliding
(5 Hosté)Tenis
(4 Hosté)Lázně
(4 Hosté)Plachtění
(3 Hosté)Hodnocení hosty jako „Vhodné pro“
Páry
Senioři
Rodiny s dětmi do 12 let
Hosté se stany
Rodiny s dětmi do 18 let
Hosté se psy
Rodiny s dětmi do 6 let
Mládežnické skupiny
Popis
Profil
Der Geheimtipp am Ossiacher See. Idyllische 20 Stellpätze für einen individuellen, familienfreundlichen, stressfreien Urlaub unter Freunden. Warmes Seewasser (bis 27 Grad) und Berge, die ideale Kombination. Ideale Ausflugslage im Herzen Kärntens. Modernste Sanitäralage, kinderfreundlicher, flacher Strand, Anlage gehört zum Seehotel …
- Kategorie kempu:
- Velikost webu: 1 ha (Pozemní podmínky: Tráva)
- Celkový počet hřišť: 20
- Počet turistických míst: 20
- Hřiště obytných aut před branami: 0
- Mezipřistání před branami i pro karavany: Není dostupný
Referenční cena
Hlavní sezóna 56,00 €*
Mimo sezónu 34,00 €*
*Dva dospělí, karavan, auto, elektřina a místní daně za noc
Provozní doba
01. May - 12. October
Vlastnosti
Zařízení
- Internetový terminál
- Pračky
- Samostatné mycí boxy(2)
- Servisní bod pro obytné vozy
- Sušičky
- Wi-Fi
Na parkovišti
- Elektrické přípojky
- Stín na kempovacích místech(Napůl zastíněný)
- Kempovací místa bez auta
- Vjezd auta povolen
Domácí mazlíčci
- Psí sprchy
- Vstup se psy povolen mimo hlavní sezónu
- Vstup se psy povolen v hlavní sezóně
Rodina a děti
- Dětský zábavný program
- Hřiště
- Přebalovací pokoj
Plavání a wellness
- Horké prameny(12 km)
- Přírodní plavání(Jezero)
- Sauna
- Vnitřní bazén(20 km)
- Venkovní bazén
Možnosti trávení volného času
- Golf(10 km)
- Jízda na koni(10 km)
- Minigolf(3 km)
- Plachtění
- Potápěcí lokalita(8 km)
- Pronájem kol
- Pronájem lodi
- Rybaření
- Stolní tenis
- Tenis
- Volejbal
- Windsurfing
- Jízda na běžkách
- Lodní skluz
- Lyžařský vlek
Jízdné a stravování
- Bar na svačiny
- Potraviny(1 km)
- Prodej chleba
- Restaurace
Pronájem ubytování
- Bungalovy
- Prázdninové apartmány
- Chaty
- Pronájem karavanů
- Pronájem stanů
Typ dovolené
- Mini kemp
- Nudismus
- Trvalé kempování
- Zimní kempování
Lokalita

Pokyny
Anfahrt von D, NL, CH udn Westösterreich : A 10 Tauernauobahn bis Knoten Vilalch, dann noch 11 km die B94 Richtung Feldkirchen, Die Anmeldung erfolgt im Seehotel Hoffmann, das an rechten Seite der Bundesstrasse liegt. Anfahrt von Ostösterreich: A 2 …
- Jezero: Na místě
- V horách: Ano
- Výška (nad hladinou moře): 504 m
- Další město: 7 km
- Další město/vesnice: 1 km
- Vlaková či autobusová stanice: 1 km
Adresa
Uferweg 619552 Steindorf
Rakousko
GPS souřadnice
Lat 46.69427, Long 13.99457
Získat směrové instrukceKontakt
Seecamping Hoffmann
Volejte nebo faxujte
Často kladené otázky
Jak daleko od jezera je kemp Seecamping Hoffmann?
Seecamping Hoffmann se nachází přímo u jezera. Zjistit více o lokalitě
Jsou v kempu Seecamping Hoffmann povoleni psi?
Psi jsou povoleni v hlavní i vedlejší sezóně. Hosté hodnotí kemp Seecamping Hoffmann jako „vhodný pro hosty se psy“ známkou 4.4 z 5. Přečíst si podrobné recenze
Kdy má kemp Seecamping Hoffmann otevřeno?
Seecamping Hoffmann je otevřen od 1. May do 12. October. Zobrazit podrobnosti o kempu
Je kemp Seecamping Hoffmann vhodný pro rodiny?
Hosté hodnotí Seecamping Hoffmann jako obzvláště vhodný pro rodiny s dětmi do 6, 12 a 18 let. Pro volnočasové aktivity nabízí kemp Seecamping Hoffmann mnoho možností, jako je Hřiště, Jízda na koni, Dětský zábavný program a mnoho dalšího. V případě nepříznivého počasí můžeš využít krytý bazén (vzdálené 20 km).
Zobrazit všechny možnosti rekreace
Zobrazit všechny možnosti rekreace
Jak hosté a ostatní kampeři hodnotí Seecamping Hoffmann?
Kampeři hodnotí Seecamping Hoffmann známkou 4.4 z 5. Díky tomu patří Seecamping Hoffmann mezi nejlépe hodnocené kempy v regionu Lake Ossiach.
Hosté hodnotí obzvláště dobře následující vlastnosti: Stav pronajímaného ubytování, Celková čistota, Čistota sociálního zařízení
Podle svých hostů je Seecamping Hoffmann obzvláště vhodný pro: Páry a Senioři
Podle svých hostů je Seecamping Hoffmann ideální pro: Plavání a Turistika
Přečíst si všechny recenze kamperů
Hosté hodnotí obzvláště dobře následující vlastnosti: Stav pronajímaného ubytování, Celková čistota, Čistota sociálního zařízení
Podle svých hostů je Seecamping Hoffmann obzvláště vhodný pro: Páry a Senioři
Podle svých hostů je Seecamping Hoffmann ideální pro: Plavání a Turistika
Přečíst si všechny recenze kamperů
Jsou v blízkosti kempu Seecamping Hoffmann nějaké obchody?
Obchod s potravinami je vzdálený 1 km. Kemp Seecamping Hoffmann navíc nabízí donášku čerstvého pečiva přímo v areálu. Nejbližší městečko je vzdálené 1 km, nejbližší město je vzdálené 7 km. Zjistit více o lokalitě
Jak daleko od kempu Seecamping Hoffmann je nejbližší město?
Nejbližší městečko je vzdálené 1 km, nejbližší město je vzdálené 7 km. K autobusové nebo vlakové zastávce dojdeš za 1 km. Zjistit více o lokalitě
Jaké možnosti stravování Seecamping Hoffmann nabízí?
O jídlo je dobře postaráno, protože restaurace je přímo v areálu. Kromě toho je rychlé občerstvení k dispozici přímo v areálu.
Díky donášce čerstvého pečiva přímo v areálu můžeš začít den naprosto v klidu.
Pro vlastní stravování je k dispozici obchod s potravinami ve vzdálenosti 1 km.
Celkově hosté hodnotí stravování v areálu známkou 3.6 z 5.
Zobrazit podrobně všechny možnosti
Díky donášce čerstvého pečiva přímo v areálu můžeš začít den naprosto v klidu.
Pro vlastní stravování je k dispozici obchod s potravinami ve vzdálenosti 1 km.
Celkově hosté hodnotí stravování v areálu známkou 3.6 z 5.
Zobrazit podrobně všechny možnosti
Je v kempu Seecamping Hoffmann k dispozici Wi-Fi nebo internet?
Kemp Seecamping Hoffmann nabízí Wi-Fi. To je zdarma. Kromě toho je internetový terminál k dispozici přímo na místě.
Je kemp Seecamping Hoffmann bezbariérový?
Kemp Seecamping Hoffmann bohužel zatím neposkytl žádné informace o bezbariérovosti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti Korutany
Hledat další kempy v oblasti Korutany
Kolik kempovacích míst má Seecamping Hoffmann?
Seecamping Hoffmann má 20 hřiště pro turisty a 0 místa pro stálé táborníky.
Zobrazit všechny informace o kempu
Zobrazit všechny informace o kempu
Jak velký je kemp Seecamping Hoffmann?
Seecamping Hoffmann má rozlohu 1 hektarů. Povrch terénu je: Tráva
Zobrazit všechny informace o kempu
Zobrazit všechny informace o kempu
Kolik stojí pobyt v kempu Seecamping Hoffmann?
Přenocování v kempu Seecamping Hoffmann stojí 34,00 € - 56,00 €, ale ceny se liší v závislosti na zvoleném období, počtu hostů atd. Na camping.info můžeš poslat nezávaznou poptávku do kempu Seecamping Hoffmann a zjistit tak aktuální ceny a dostupnost. Odeslat poptávku
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
