Scout camp Hodruša
- Adresa: Horný Hodrušský tajch, 96663 Hodruša-Hámre, Slovensko - Zobrazit na mapě
- Region: BratislavaŽilinský kraj
Hodnocení
Popis
Vlastnosti
Kemp zatím neuvedl žádné vlastnosti.
Lokalita

Pokyny
Nejlepší spojení na tábořiště je přes Žarnovicu (zastavuji zde rychlíky na trati Bratislava - Banská Bystrica). Nejbližší zastávka k tábořišti je Hodruša-Hámre,,u Honvédov, odtud je značení přímo na tábořiště. Autem sa dá dostat přímo na tábořiště, asfaltová silnice vedoucí k …
- Jezero: 0,5 km
- V horách: Ano
- Výška (nad hladinou moře): 650 m
Adresa
Horný Hodrušský tajch96663 Hodruša-Hámre
Slovensko
GPS souřadnice
Lat 48.4561, Long 18.8515
Získat směrové instrukceKontakt
Scout camp Hodruša
Často kladené otázky
Jak daleko od jezera je kemp Scout camp Hodruša?
Scout camp Hodruša je 0.5 km od jezera. Zjistit více o lokalitě
Jsou v kempu Scout camp Hodruša povoleni psi?
Kemp Scout camp Hodruša bohužel zatím neposkytl žádné informace o tom, zda jsou v kempu povoleni psi, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ, které povolují psy
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ, které povolují psy
Kdy má kemp Scout camp Hodruša otevřeno?
Kemp Scout camp Hodruša bohužel zatím neposkytl žádné informace o své otevírací době, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ s volnými místy
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ s volnými místy
Je kemp Scout camp Hodruša vhodný pro rodiny?
Kemp Scout camp Hodruša bohužel zatím neposkytl žádné informace o možnostech rekreace pro děti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy vhodné pro rodiny v oblasti Slovensko Západ
Hledat další kempy vhodné pro rodiny v oblasti Slovensko Západ
Jak hosté a ostatní kampeři hodnotí Scout camp Hodruša?
Kemp Scout camp Hodruša zatím nebyl ostatními kampery ohodnocen.
Ohodnotit Scout camp Hodruša
Zobrazit nejlepší kempy v oblasti Slovensko Západ
Zobrazit nejlepší kempy v regionu Bratislava
Zobrazit nejlepší kempy v regionu Žilinský kraj
Ohodnotit Scout camp Hodruša
Zobrazit nejlepší kempy v oblasti Slovensko Západ
Zobrazit nejlepší kempy v regionu Bratislava
Zobrazit nejlepší kempy v regionu Žilinský kraj
Jsou v blízkosti kempu Scout camp Hodruša nějaké obchody?
Je nám líto, ale kemp Scout camp Hodruša zatím neposkytl žádné podrobnosti o možnostech nakupování, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ s možnostmi nákupu
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ s možnostmi nákupu
Jak daleko od kempu Scout camp Hodruša je nejbližší město?
Kemp Scout camp Hodruša bohužel zatím neposkytl žádné informace o vzdálenosti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ
Jaké možnosti stravování Scout camp Hodruša nabízí?
Kemp Scout camp Hodruša bohužel zatím neposkytl žádné informace o možnostech stravování, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy s restaurací v oblasti Slovensko Západ
Hledat další kempy s restaurací v oblasti Slovensko Západ
Je v kempu Scout camp Hodruša k dispozici Wi-Fi nebo internet?
Kemp Scout camp Hodruša bohužel zatím neposkytl žádné informace o Wi-Fi, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ, které nabízejí Wi-Fi
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ, které nabízejí Wi-Fi
Je kemp Scout camp Hodruša bezbariérový?
Kemp Scout camp Hodruša bohužel zatím neposkytl žádné informace o bezbariérovosti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ
Kolik kempovacích míst má Scout camp Hodruša?
Kemp Scout camp Hodruša bohužel zatím neposkytl žádné informace o místech pro turisty. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ
Jak velký je kemp Scout camp Hodruša?
Kemp Scout camp Hodruša bohužel zatím neposkytl žádné informace o velikosti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ
Kolik stojí pobyt v kempu Scout camp Hodruša?
Kemp Scout camp Hodruša bohužel zatím neposkytl žádné informace o cenách, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ
Hledat další kempy v oblasti Slovensko Západ
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
