La Dime Camping image 1

La Dime Camping


Hodnocení

Hodnocení podrobně

  • Klid
    3.6

  • Jídlo / Obchody
    2.0

  • Celková čistota
    3.0

  • Čistota sociálního zařízení
    2.4

  • Stav pronajímaného ubytování
    3.0

  • Přátelskost
    3.3

  • Infrastruktura
    2.2

  • Volnočasové aktivity
    2.0

  • Lokalita
    2.7

  • Hodnota za peníze
    3.0

  • Sociální zařízení
    2.0

Co píší hosté

Činnosti doporučené hosty

HikingTuristika (4 Hosté)
SightseeingPamátky (4 Hosté)
CyclingCyklistika (3 Hosté)

Relaxing
Relax
(2 Hosté)
Motorcycle
Motocykl
(1 Host)
Strolling
Procházky
(1 Host)

Hodnocení hosty jako „Vhodné pro“

4.3
Páry
3.5
Hosté se stany
3.5
Senioři
3.0
Rodiny s dětmi do 12 let
2.7
Rodiny s dětmi do 6 let
2.0
Rodiny s dětmi do 18 let
1.5
Mládežnické skupiny

Popis

Profil

ECAUSSINNES: “LA DÎME Camping”. To see for your relaxing weekends. Pitches for mobile caravans, residential caravans, tiny houses. Year-round rental. Picturesque and family site, pétanque, tennis, walks. Located 40 km from Brussels and 2 km from the “Tour de Ronquières”, …www.ladime.be
  • Kategorie kempu:
  • Velikost webu: 4 ha (Pozemní podmínky: Tráva)
  • Celkový počet hřišť: 100
  • Počet turistických míst: 25 (Z toho parcel: 25)
  • Hřiště obytných aut před branami: 5
  • Mezipřistání před branami i pro karavany: Dostupný
Navrhněte změnu

Referenční cena

Hlavní sezóna 27,54 €*
Mimo sezónu 27,54 €*
*Dva dospělí, karavan, auto, elektřina a místní daně za noc

Provozní doba

01. duben - 31. říjen

Vlastnosti

Zařízení

  • Centrální táboráková oblast
  • Gril na dřevěné uhlí povolen
  • Internetový terminál(km)
  • Pračky
  • Samostatné mycí boxy(6)
  • Stoly a lavičky
  • Sušičky
  • Sušárna
  • Výměna plynové lahve(km)
  • Wi-Fi
  • Palivové dříví k dispozici
  • Servisní bod pro obytné vozy
  • Skříňky
  • Společenská místnost

Na parkovišti

  • Elektrické přípojky
  • Kempovací místa bez auta
  • Oddělený prostor pro mládežnické skupiny
  • Rozdělávání ohně povoleno na kempovacích plochách
  • Stín na kempovacích místech(Napůl zastíněný)
  • TV přípojka na kempovišti
  • Vjezd auta povolen
  • Vodní přípojky na kempovišti
  • Místo chemické likvidace na kempovišti
  • Plynová přípojka na kempovišti

Domácí mazlíčci

  • Oblast pro plavání se psy(km)
  • Psí park(km)
  • Psí sprchy
  • Vstup se psy povolen do pronajatého ubytování
  • Vstup se psy povolen mimo hlavní sezónu
  • Vstup se psy povolen v hlavní sezóně

Rodina a děti

  • Hřiště(km)
  • Indoorové vybavení
  • Přebalovací pokoj
  • Dětský zábavný program
  • Zoo

Plavání a wellness

  • Horké prameny
  • Nudistická pláž
  • Písečná pláž
  • Přírodní plavání
  • Sauna
  • Skluzavka
  • Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén

Možnosti trávení volného času

  • Jízda na běžkách(0,1 km)
  • Jízda na koni(km)
  • Pronájem lodi(km)
  • Stolní tenis(0,1 km)
  • Tenis
  • Volejbal
  • Golf
  • Kitesurfing
  • Lodní skluz
  • Lyžařský vlek
  • Minigolf
  • Plachtění
  • Potápěcí lokalita
  • Pronájem kol
  • Rybaření
  • Surfování
  • Windsurfing

Jízdné a stravování

  • Bar na svačiny(km)
  • Potraviny(km)
  • Restaurace(km)
  • Prodej chleba
  • Prostory k vaření

Přístupnost

  • Univerzální přístup k vodě
  • Univerzálně přístupné sociální zařízení
  • Většina cest je dlážděná
  • Plošiny pro invalidní vozík

Pronájem ubytování

  • Bungalovy
  • Chaty
  • Pronájem karavanů
  • Pronájem stanů
  • Prázdninové apartmány

Typ dovolené

  • Mini kemp
  • Nudismus
  • Trvalé kempování
  • Zimní kempování

Lokalita

map
2.3

Pokyny

Accès par autoroute Bruxelles - Mons E19, sortie n°20, direction Ronquières, suivre les flèches.
  • Řeka: 0,2 km
  • V horách: Ne
  • Výška (nad hladinou moře): 100 m
  • Další město: 7 km
  • Další město/vesnice: 2 km
  • Vlaková či autobusová stanice: 2 km
  • Výjezd z dálnice: 2 km

Adresa

Rue de l'Hayette 2
7191 Ecaussinnes-Lalaing
Belgie
GPS souřadnice
Lat 50.58356, Long 4.19265
Získat směrové instrukce
Navrhněte změnu

Kontakt

La Dime Camping

call or fax
Volejte nebo faxujte

Často kladené otázky

Jak daleko od řeky je kemp La Dime Camping?

La Dime Camping je 0.2 km od řeky. Zjistit více o lokalitě

Jsou v kempu La Dime Camping povoleni psi?

Psi nejsou povoleni v hlavní ani ve vedlejší sezóně.

Hledat další kempy v oblasti Valonský region, které povolují psy

Kdy má kemp La Dime Camping otevřeno?

La Dime Camping je otevřen od 1. duben do 31. říjen. Zobrazit podrobnosti o kempu

Je kemp La Dime Camping vhodný pro rodiny?

Pro volnočasové aktivity nabízí kemp La Dime Camping mnoho možností, jako je Hřiště, Jízda na koni a mnoho dalšího. V případě nepříznivého počasí můžeš využít vnitřní herní prostory.

Zobrazit všechny možnosti rekreace

Jak hosté a ostatní kampeři hodnotí La Dime Camping?

Kampeři hodnotí La Dime Camping známkou 2.3 z 5.

Podle svých hostů je La Dime Camping obzvláště vhodný pro: Páry

Podle svých hostů je La Dime Camping ideální pro: Turistika a Památky

Přečíst si všechny recenze kamperů

Jsou v blízkosti kempu La Dime Camping nějaké obchody?

Obchod s potravinami je vzdálený 3 km. Nejbližší městečko je vzdálené 2 km, nejbližší město je vzdálené 7 km. Zjistit více o lokalitě

Jak daleko od kempu La Dime Camping je nejbližší město?

Nejbližší městečko je vzdálené 2 km, nejbližší město je vzdálené 7 km. K autobusové nebo vlakové zastávce dojdeš za 2 km. Nejbližší dálniční sjezd je vzdálený 2 km. Zjistit více o lokalitě

Jaké možnosti stravování La Dime Camping nabízí?

O jídlo je dobře postaráno, protože restaurace se nachází ve vzdálenosti 3 km. Kromě toho je ve vzdálenosti 3 km k dispozici také rychlé občerstvení.

Pro vlastní stravování je k dispozici obchod s potravinami ve vzdálenosti 3 km. Skuteční milovníci grilování mohou dokonce rozpálit gril na dřevěné uhlí.

Celkově hosté hodnotí stravování v areálu známkou 2 z 5.

Mimochodem, plynové lahve lze vyměnit ve vzdálenosti 3 km. A ti, kteří si chtějí půjčit stůl nebo lavice, tak mohou učinit přímo na místě.

Zobrazit podrobně všechny možnosti

Je v kempu La Dime Camping k dispozici Wi-Fi nebo internet?

Kemp La Dime Camping nabízí Wi-Fi. To je zdarma. Kromě toho je ve vzdálenosti 3 km k dispozici internetový terminál.

Je kemp La Dime Camping bezbariérový?

Většina cest v kempu La Dime Camping je zpevněná. Pro vozíčkáře zde nejsou žádné rampy. Sociální zařízení jsou bezbariérová. Zábavě ve vodě nic nestojí v cestě, protože přístup k vodě je bezbariérový. Zobrazit všechny vlastnosti kempu

Kolik kempovacích míst má La Dime Camping?

La Dime Camping má 25 hřiště pro turisty a 75 místa pro stálé táborníky. Před závorou jsou k dispozici parkovací místa pro obytné vozy a obytné přívěsy.

Zobrazit všechny informace o kempu

Jak velký je kemp La Dime Camping?

La Dime Camping má rozlohu 4 hektarů. Povrch terénu je: Tráva

Zobrazit všechny informace o kempu

Kolik stojí pobyt v kempu La Dime Camping?

Přenocování v kempu La Dime Camping stojí od 27,54 €, ale ceny se liší v závislosti na zvoleném období, počtu hostů atd. Na camping.info můžeš poslat nezávaznou poptávku do kempu La Dime Camping a zjistit tak aktuální ceny a dostupnost. Odeslat poptávku