Od22,40€
Kraljev hrib
- Provozní doba: 01.05 - 01.11 - aktuálně v provozu
- Adresa: Kamniška Bistrica 2, 1242 Stahovica, Slovinsko - Zobrazit na mapě
- Region: Kraňsko
Hodnocení
Hodnocení podrobně
- Klid3.7
- Jídlo / Obchody2.5
- Celková čistota3.5
- Čistota sociálního zařízení3.0
- Přátelskost4.5
- Infrastruktura2.0
- Volnočasové aktivity5.0
- Lokalita4.7
- Hodnota za peníze4.5
- Sociální zařízení2.5
Činnosti doporučené hosty
Procházky
(2 Hosté)Horská cyklistika
(1 Host)Hodnocení hosty jako „Vhodné pro“
Páry
Rodiny s dětmi do 12 let
Rodiny s dětmi do 18 let
Hosté se stany
Mládežnické skupiny
Popis
Profil
Tent area is located in the immediate vicinity of the guesthouse. An immensely beautiful view of the nearby mountains, will give you an unrepeatable feeling, like you entered a fairy-tale world. A terraced tent setting gives our guest special sense …
- Kategorie kempu:
- Velikost webu: 5 ha (Pozemní podmínky: Tráva)
- Celkový počet hřišť: 25
- Počet turistických míst: 25
- Hřiště obytných aut před branami: Dostupný
Referenční cena
Hlavní sezóna 24,40 €*
Mimo sezónu 22,40 €*
*Dva dospělí, karavan, auto, elektřina a místní daně za noc
Provozní doba
01. květen - 01. listopad
Vlastnosti
Zařízení
- Centrální táboráková oblast
- Gril na dřevěné uhlí povolen
- Internetový terminál
- Samostatné mycí boxy(2)
- Servisní bod pro obytné vozy
- Společenská místnost
- Sušárna
- Výměna plynové lahve(5 km)
- Wi-Fi
- Pračky
- Skříňky
- Sušičky
Na parkovišti
- Elektrické přípojky
- Kempovací místa bez auta
- Stín na kempovacích místech(Napůl zastíněný)
- Vodní přípojky na kempovišti
- Místo chemické likvidace na kempovišti
- Oddělený prostor pro mládežnické skupiny
- Plynová přípojka na kempovišti
- Rozdělávání ohně povoleno na kempovacích plochách
- TV přípojka na kempovišti
- Vjezd auta povolen
Domácí mazlíčci
- Psí park
- Vstup se psy povolen mimo hlavní sezónu
- Vstup se psy povolen v hlavní sezóně
Rodina a děti
- Hřiště
- Indoorové vybavení
- Přebalovací pokoj
- Dětský zábavný program
- Zoo
Plavání a wellness
- Horké prameny(12 km)
- Přírodní plavání(0,4 km, Řeka)
- Sauna
- Skluzavka(8 km)
- Venkovní bazén(8 km)
- Vnitřní bazén(12 km)
- Nudistická pláž
- Písečná pláž
Možnosti trávení volného času
- Golf(10 km)
- Jízda na běžkách(0,4 km)
- Lyžařský vlek(0,4 km)
- Minigolf(10 km)
- Pronájem kol
- Rybaření(0,5 km)
- Stolní tenis
- Tenis(4 km)
- Volejbal
- Plachtění
- Windsurfing
Jízdné a stravování
- Bar na svačiny
- Potraviny(5 km)
- Restaurace
- Prodej chleba
Přístupnost
- Většina cest je dlážděná
- Plošiny pro invalidní vozík
- Univerzální přístup k vodě
- Univerzálně přístupné sociální zařízení
Pronájem ubytování
- Chaty
- Prázdninové apartmány
- Pronájem karavanů
Typ dovolené
- Trvalé kempování
- Mini kemp
- Nudismus
- Zimní kempování
Lokalita

Pokyny
The Kraljev hrib campsite lies in the middle of unspoiled nature at the foot of the Kamnik-Savinja Alps, close to the Kamniška Bistrica River and 400m from the cable car to Velika planina – a distinctive alpine pasture, one of …
- Řeka: 0,5 km
- V horách: Ano
- Výška (nad hladinou moře): 600 m
- Další město: 8 km
- Další město/vesnice: 4 km
- Vlaková či autobusová stanice: 0,4 km
Adresa
Kamniška Bistrica 21242 Stahovica
Slovinsko
GPS souřadnice
Lat 46.30548, Long 14.61099
Získat směrové instrukceKontakt
Kraljev hrib
Volejte nebo faxujte
Často kladené otázky
Jak daleko od řeky je kemp Kraljev hrib?
Kraljev hrib je 0.5 km od řeky. Zjistit více o lokalitě
Jsou v kempu Kraljev hrib povoleni psi?
Psi jsou povoleni v hlavní i vedlejší sezóně.
Kdy má kemp Kraljev hrib otevřeno?
Kraljev hrib je otevřen od 1. květen do 1. listopad. Zobrazit podrobnosti o kempu
Je kemp Kraljev hrib vhodný pro rodiny?
Hosté hodnotí Kraljev hrib jako obzvláště vhodný pro rodiny s dětmi do 12 a 18 let. Pro volnočasové aktivity nabízí kemp Kraljev hrib mnoho možností, jako je Hřiště, Venkovní bazén, Skluzavka a mnoho dalšího. V případě nepříznivého počasí můžeš využít krytý bazén (vzdálené 12 km) a vnitřní herní prostory.
Zobrazit všechny možnosti rekreace
Zobrazit všechny možnosti rekreace
Jak hosté a ostatní kampeři hodnotí Kraljev hrib?
Kampeři hodnotí Kraljev hrib známkou 3.5 z 5.
Hosté hodnotí obzvláště dobře následující vlastnosti: Volnočasové aktivity, Lokalita, Přátelskost
Podle svých hostů je Kraljev hrib obzvláště vhodný pro: Páry a Rodiny s dětmi do 12 let
Podle svých hostů je Kraljev hrib ideální pro: Lezení a Turistika
Přečíst si všechny recenze kamperů
Hosté hodnotí obzvláště dobře následující vlastnosti: Volnočasové aktivity, Lokalita, Přátelskost
Podle svých hostů je Kraljev hrib obzvláště vhodný pro: Páry a Rodiny s dětmi do 12 let
Podle svých hostů je Kraljev hrib ideální pro: Lezení a Turistika
Přečíst si všechny recenze kamperů
Jsou v blízkosti kempu Kraljev hrib nějaké obchody?
Obchod s potravinami je vzdálený 5 km. Nejbližší městečko je vzdálené 4 km, nejbližší město je vzdálené 8 km. Zjistit více o lokalitě
Jak daleko od kempu Kraljev hrib je nejbližší město?
Nejbližší městečko je vzdálené 4 km, nejbližší město je vzdálené 8 km. K autobusové nebo vlakové zastávce dojdeš za 0.4 km. Zjistit více o lokalitě
Jaké možnosti stravování Kraljev hrib nabízí?
O jídlo je dobře postaráno, protože restaurace je přímo v areálu. Kromě toho je rychlé občerstvení k dispozici přímo v areálu.
Pro vlastní stravování je k dispozici obchod s potravinami ve vzdálenosti 5 km. Skuteční milovníci grilování mohou dokonce rozpálit gril na dřevěné uhlí.
Celkově hosté hodnotí stravování v areálu známkou 2.5 z 5.
Mimochodem, plynové lahve lze vyměnit ve vzdálenosti 5 km.
Zobrazit podrobně všechny možnosti
Pro vlastní stravování je k dispozici obchod s potravinami ve vzdálenosti 5 km. Skuteční milovníci grilování mohou dokonce rozpálit gril na dřevěné uhlí.
Celkově hosté hodnotí stravování v areálu známkou 2.5 z 5.
Mimochodem, plynové lahve lze vyměnit ve vzdálenosti 5 km.
Zobrazit podrobně všechny možnosti
Je v kempu Kraljev hrib k dispozici Wi-Fi nebo internet?
Kemp Kraljev hrib nabízí Wi-Fi. To je zdarma. Kromě toho je internetový terminál k dispozici přímo na místě.
Je kemp Kraljev hrib bezbariérový?
Většina cest v kempu Kraljev hrib je zpevněná. Pro vozíčkáře zde nejsou žádné rampy. Sociální zařízení nejsou bezbariérová. Zobrazit všechny vlastnosti kempu
Kolik kempovacích míst má Kraljev hrib?
Kraljev hrib má 25 hřiště pro turisty a 0 místa pro stálé táborníky.
Zobrazit všechny informace o kempu
Zobrazit všechny informace o kempu
Jak velký je kemp Kraljev hrib?
Kolik stojí pobyt v kempu Kraljev hrib?
Přenocování v kempu Kraljev hrib stojí 22,40 € - 24,40 €, ale ceny se liší v závislosti na zvoleném období, počtu hostů atd. Na camping.info můžeš poslat nezávaznou poptávku do kempu Kraljev hrib a zjistit tak aktuální ceny a dostupnost. Odeslat poptávku
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe

