Evedals Camping image 1

Evedals Camping


Hodnocení

Hodnocení podrobně

  • Klid
    3.5

  • Jídlo / Obchody
    3.3

  • Celková čistota
    3.4

  • Čistota sociálního zařízení
    3.5

  • Přátelskost
    3.2

  • Infrastruktura
    2.9

  • Volnočasové aktivity
    3.5

  • Lokalita
    3.9

  • Hodnota za peníze
    2.1

  • Sociální zařízení
    3.0

Co píší hosté

user image
user image placeholder
user image

Jsou zde další 3 hodnocení.

Zobrazit všechna hodnocení

Činnosti doporučené hosty

CyclingCyklistika (5 Hosté)
SwimmingPlavání (5 Hosté)
KayakJízda na kajaku (4 Hosté)

Sightseeing
Památky
(4 Hosté)
Fishing
Rybaření
(2 Hosté)
Relaxing
Relax
(2 Hosté)
Hiking
Turistika
(1 Host)
Sailing
Plachtění
(1 Host)
Strolling
Procházky
(1 Host)

Hodnocení hosty jako „Vhodné pro“

3.8
Páry
3.6
Rodiny s dětmi do 12 let
3.6
Senioři
3.5
Rodiny s dětmi do 18 let
3.2
Rodiny s dětmi do 6 let
3.0
Hosté se stany
2.4
Mládežnické skupiny

Popis

Profil

Zatím žádný popis

  • Kategorie kempu:
Navrhněte změnu

Provozní doba

17. březen - 10. listopad

Vlastnosti

Na parkovišti

  • Elektrické přípojky

Pronájem ubytování

  • Bungalovy
  • Pronájem karavanů
  • Pronájem stanů
  • Prázdninové apartmány

Lokalita

map
2.6

Adresa

35263 Växjö
Švédsko
GPS souřadnice
Lat 56.92167, Long 14.81944
Získat směrové instrukce
Navrhněte změnu

Kontakt

Evedals Camping

Často kladené otázky

Jsou v kempu Evedals Camping povoleni psi?

Kemp Evedals Camping bohužel zatím neposkytl žádné informace o tom, zda jsou v kempu povoleni psi, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Jétaland, které povolují psy

Kdy má kemp Evedals Camping otevřeno?

Evedals Camping je otevřen od 17. březen do 10. listopad. Zobrazit podrobnosti o kempu

Je kemp Evedals Camping vhodný pro rodiny?

Kemp Evedals Camping bohužel zatím neposkytl žádné informace o možnostech rekreace pro děti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hosté hodnotí Evedals Camping jako obzvláště vhodný pro
  • „Rodiny s dětmi do 6 let“ s 3.2 z 5 bodů
  • „Rodiny s dětmi do 12 let“ s 3.6 z 5 bodů
  • „Rodiny s dětmi do 18 let“ s 3.5 z 5 bodů


Hledat další kempy vhodné pro rodiny v oblasti Jétaland

Jak hosté a ostatní kampeři hodnotí Evedals Camping?

Kampeři hodnotí Evedals Camping známkou 2.6 z 5.

Podle svých hostů je Evedals Camping ideální pro: Cyklistika a Plavání

Přečíst si všechny recenze kamperů

Jsou v blízkosti kempu Evedals Camping nějaké obchody?

Je nám líto, ale kemp Evedals Camping zatím neposkytl žádné podrobnosti o možnostech nakupování, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Jétaland s možnostmi nákupu

Jak daleko od kempu Evedals Camping je nejbližší město?

Kemp Evedals Camping bohužel zatím neposkytl žádné informace o vzdálenosti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Jétaland

Jaké možnosti stravování Evedals Camping nabízí?

Kemp Evedals Camping bohužel zatím neposkytl žádné informace o možnostech stravování, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Celkově hosté hodnotí stravování v areálu známkou 3.3 z 5.

Hledat další kempy s restaurací v oblasti Jétaland

Je v kempu Evedals Camping k dispozici Wi-Fi nebo internet?

Kemp Evedals Camping bohužel zatím neposkytl žádné informace o Wi-Fi, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Jétaland, které nabízejí Wi-Fi

Je kemp Evedals Camping bezbariérový?

Kemp Evedals Camping bohužel zatím neposkytl žádné informace o bezbariérovosti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Jétaland

Kolik kempovacích míst má Evedals Camping?

Kemp Evedals Camping bohužel zatím neposkytl žádné informace o místech pro turisty. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Jétaland

Jak velký je kemp Evedals Camping?

Kemp Evedals Camping bohužel zatím neposkytl žádné informace o velikosti, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Jétaland

Kolik stojí pobyt v kempu Evedals Camping?

Kemp Evedals Camping bohužel zatím neposkytl žádné informace o cenách, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku

Hledat další kempy v oblasti Jétaland