Od9,00€
Camping-auberge Les Myrtilles
- Provozní doba: 01.01 - 31.12 - aktuálně v provozu
- Adresa: 03250 Saint Nicolas Des Biefs, Francie - Zobrazit na mapě
- Region: AllierLoira
Hodnocení
Popis
Profil
camping3* auberge situé à 1000m altitude en pleine fôret.location de chalets,bungalows,piscine,mini golf,base vtt (ffct),relai équestre,aire de jeux.auberge avec cheminée et terrasse couverte.
- Kategorie kempu:
- Velikost webu: 2,4 ha (Pozemní podmínky: Tráva)
- Celkový počet hřišť: 40
- Počet turistických míst: 10
- Hřiště obytných aut před branami: 2
Referenční cena
Hlavní sezóna 9,00 €*
*Dva dospělí, karavan, auto, elektřina a místní daně za noc
Provozní doba
01. leden - 31. prosinec
Vlastnosti
Zařízení
- Internetový terminál
- Pračky
- Samostatné mycí boxy(4)
- Servisní bod pro obytné vozy
- Sušičky
Na parkovišti
- Elektrické přípojky
- Oddělený prostor pro mládežnické skupiny
- Stín na kempovacích místech(Napůl zastíněný)
- Vjezd auta povolen
Domácí mazlíčci
- Vstup se psy povolen mimo hlavní sezónu
- Vstup se psy povolen v hlavní sezóně
Rodina a děti
- Hřiště
- Přebalovací pokoj
Plavání a wellness
- Venkovní bazén
Možnosti trávení volného času
- Minigolf
- Pronájem kol
- Stolní tenis
Jízdné a stravování
- Potraviny
- Restaurace
Přístupnost
- Univerzálně přístupné sociální zařízení
Pronájem ubytování
- Bungalovy
- Pronájem karavanů
- Pronájem stanů
- Prázdninové apartmány
Typ dovolené
- Trvalé kempování
- Zimní kempování
- Mini kemp
- Nudismus
Lokalita

Pokyny
Camping de montagne ( 1000 m ) à saint Nicolas des Biefs Allier Auvergne France. entre Vichy, ville historique thermale sportive, et Roanne dans la Loire, ville anciennement industriel textile.
- Jezero: 12 km
- Řeka: 12 km
- V horách: Ano
- Výška (nad hladinou moře): 1005 m
- Další město: 27 km
- Další město/vesnice: 2 km
- Vlaková či autobusová stanice: 28 km
- Výjezd z dálnice: 30 km
Adresa
03250 Saint Nicolas Des BiefsFrancie
GPS souřadnice
Lat 46.05256, Long 3.79914
Získat směrové instrukceKontakt
Camping-auberge Les Myrtilles
Volejte nebo faxujte
Často kladené otázky
Jak daleko od jezera je kemp Camping-auberge Les Myrtilles?
Camping-auberge Les Myrtilles je 12 km od jezera. Zjistit více o lokalitě
Jsou v kempu Camping-auberge Les Myrtilles povoleni psi?
Psi jsou povoleni v hlavní i vedlejší sezóně.
Kdy má kemp Camping-auberge Les Myrtilles otevřeno?
Camping-auberge Les Myrtilles je otevřen od 1. leden do 31. prosinec. Zobrazit podrobnosti o kempu
Je kemp Camping-auberge Les Myrtilles vhodný pro rodiny?
Pro volnočasové aktivity nabízí kemp Camping-auberge Les Myrtilles mnoho možností, jako je Hřiště, Venkovní bazén a mnoho dalšího.
Zobrazit všechny možnosti rekreace
Zobrazit všechny možnosti rekreace
Jak hosté a ostatní kampeři hodnotí Camping-auberge Les Myrtilles?
Kemp Camping-auberge Les Myrtilles zatím nebyl ostatními kampery ohodnocen.
Ohodnotit Camping-auberge Les Myrtilles
Zobrazit nejlepší kempy v oblasti Auvergne-Rhône-Alpes
Zobrazit nejlepší kempy v regionu Allier
Zobrazit nejlepší kempy v regionu Loira
Ohodnotit Camping-auberge Les Myrtilles
Zobrazit nejlepší kempy v oblasti Auvergne-Rhône-Alpes
Zobrazit nejlepší kempy v regionu Allier
Zobrazit nejlepší kempy v regionu Loira
Jsou v blízkosti kempu Camping-auberge Les Myrtilles nějaké obchody?
Obchod s potravinami je přímo v kempu. Nejbližší městečko je vzdálené 2 km, nejbližší město je vzdálené 27 km. Zjistit více o lokalitě
Jak daleko od kempu Camping-auberge Les Myrtilles je nejbližší město?
Nejbližší městečko je vzdálené 2 km, nejbližší město je vzdálené 27 km. K autobusové nebo vlakové zastávce dojdeš za 28 km. Nejbližší dálniční sjezd je vzdálený 30 km. Zjistit více o lokalitě
Jaké možnosti stravování Camping-auberge Les Myrtilles nabízí?
O jídlo je dobře postaráno, protože restaurace je přímo v areálu.
Pro vlastní stravování je obchod s potravinami přímo v areálu.
Zobrazit podrobně všechny možnosti
Pro vlastní stravování je obchod s potravinami přímo v areálu.
Zobrazit podrobně všechny možnosti
Je v kempu Camping-auberge Les Myrtilles k dispozici Wi-Fi nebo internet?
Kemp Camping-auberge Les Myrtilles bohužel zatím neposkytl žádné informace o Wi-Fi, ale informace si můžeš vyžádat přímo od kempu. Odeslat poptávku
Hledat další kempy v oblasti Auvergne-Rhône-Alpes, které nabízejí Wi-Fi
Hledat další kempy v oblasti Auvergne-Rhône-Alpes, které nabízejí Wi-Fi
Je kemp Camping-auberge Les Myrtilles bezbariérový?
Sociální zařízení jsou bezbariérová. Zobrazit všechny vlastnosti kempu
Kolik kempovacích míst má Camping-auberge Les Myrtilles?
Camping-auberge Les Myrtilles má 10 hřiště pro turisty a 30 místa pro stálé táborníky. Před závorou jsou k dispozici parkovací místa pro obytné vozy.
Zobrazit všechny informace o kempu
Zobrazit všechny informace o kempu
Jak velký je kemp Camping-auberge Les Myrtilles?
Camping-auberge Les Myrtilles má rozlohu 2,4 hektarů. Povrch terénu je: Tráva
Zobrazit všechny informace o kempu
Zobrazit všechny informace o kempu
Kolik stojí pobyt v kempu Camping-auberge Les Myrtilles?
Přenocování v kempu Camping-auberge Les Myrtilles stojí od 9,00 €, ale ceny se liší v závislosti na zvoleném období, počtu hostů atd. Na camping.info můžeš poslat nezávaznou poptávku do kempu Camping-auberge Les Myrtilles a zjistit tak aktuální ceny a dostupnost. Odeslat poptávku
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe
