den başlayan35,30€
Gutshof Camping Badhütten
- Çalışma saatleri: 01.04 - 30.09 - şu anda operasyonda
- Adres: Badhütten 1, 88069 Laimnau bei Tettnang, Almanya - haritada göster
- Bölge: Thurgau - Konstanz GölüAllgäuSvabyaKonstanz GölüGüney AlmanyaAlpler
Derecelendirmeler
Ayrıntılı olarak Derecelendirmeler
- Huzur4.1
- Yiyecek / Dükkanlar3.0
- Genel temizlik3.7
- Sağlık tesislerinin temizliği3.4
- Kiralık konaklama şartı3.3
- Samimiyet3.2
- Altyapı3.3
- Boş zaman etkinlikleri3.4
- Konum3.8
- Paranın karşılığı3.1
- Hijyenik tesisler3.2
Misafirler tarafından önerilen aktiviteler
Rahatlatıcı
(34 Konuk)Dağ Bisikletçiliği
(16 Konuk)At binme
(9 Konuk)Motosiklet
(9 Konuk)Kültür
(5 Konuk)Gezinti
(5 Konuk)Kano
(3 Konuk)Yavaş yürüyüşler
(3 Konuk)Konuklar tarafından "Şunun için uygun"
Yaşlılar
Köpekleri olan konuklar
Çiftler
6 yaşın altında çocuklu aileler
Çadırlı konuklar
12 yaşın altında çocuklu aileler
18 yaşın altında çocuklu aileler
Gençlik grupları
Açıklama
Profil
Only five minutes (8km) from the northern lakeshore ,but far enough from the bustle nothing, the estate is BADHÜTTEN.A small traffic -free valley through which an idyllic river flows, may be in the fished, orchards, hop fields, meadows and a …
- sitenin boyutu: 10 ha (zemin koşulları: Çim)
- Toplam saha sayısı: 200
- Turistik saha sayısı: 200 (hangi parsellerden: 200)
- Kapıların önünde karavan sahaları: 0
- Karavanlar için de kapı önlerinde mola yerleri: Müsait değil
Referans fiyatı
Yoğun sezon €43,30*
Düşük sezon €35,30*
*İki yetişkin, karavan, araba, elektrik ve gecelik yerel vergi
Çalışma saatleri
01. Nisan - 30. Eylül
Özellikler
Tesisler
- Gaz şişesi değişimi
- Motokaravan hizmet noktası
- Wi-Fi
- Çamaşır kurutma makinesi
- Çamaşır makineleri
- İnternet terminali
- Kurutma Odası
- Kömürlü ızgaraya izin verilir
- Masalar ve banklar
- Merkezi kamp ateşi alanı
- Salon
- Soyunma Dolapları
- Yakacak odun mevcut
park yerinde
- Elektrik bağlantıları
- Sahada arabaya izin verilir
- Sahada su bağlantısı
- Sahalarda gölge(Yarı gölgeli)
- Arabasız sahalar
- Gençlik grupları için ayrı alan
- Sahada gaz bağlantısı
- Sahada kamp ateşine izin verilir
- Sahada TV bağlantısı
Evcil Hayvanlar
- Düşük sezonda köpeklere izin verilir
- Kiralık konaklamada köpeklere izin verilir
- Köpek parkı
- Köpek yüzme alanı(1 km)
- Yoğun sezonda köpeklere izin verilir
- Köpek duşları
Aile ve Çocuklar
- Bebek Bakım Odası
- Çocuk parkı
- Evcil hayvan çiftliği
- Kapalı alan oyun tesisleri
- Çocuk eğlence programı
Yüzme ve Sağlık
- Açık havuz
- Doğada yüzme(1 km, Nehir)
- Kapalı havuz(8 km)
- Kaplıca(10 km)
- Sauna(10 km)
- Su kaydırağı
- Çıplaklar plajı
Boş zaman fırsatları
- At binme(5 km)
- Balıkçılık(8 km)
- Bisiklet kiralama(6 km)
- Golf(15 km)
- Masa tenisi
- Minyatür golf(10 km)
- Rüzgâr sörfü(6 km)
- Tekne kiralama(8 km)
- Tenis(10 km)
- Yelkencilik(6 km)
Ücret & İkram
- Restorant
- Snack bar(8 km)
- Yerinde ekmek satılır
- Pişirme olanakları
Ulaşılabilirlik
- Evrensel olarak erişilebilir hijyenik tesisler
- Yolların çoğu kaplanmıştır
- Genel olarak suya erişim
Kiralık konaklama
- Tatil daireleri
- Bungalovlar
- Kabinler
- Kiralık karavanlar
- Kiralık çadırlar
tatil türü
- Kalıcı kamp
- Kış kampı
- Mini kamp alanı
- Çıplak dolaşma
Konum

Talimatlar
Von München: A96 - Ausfahrt Sigmarszell - B31 neu bis Kressbronn - B467 Richtung Tettnang bei Giesenbrück Richtung Apflau/Laimnau in Laimnau nach der Kirche rechts 1,5 km bis Badhütten Von Überlingen: A81 - Ausfahrt Richtung Lindau, B31 neu - Ausfahrt …
- Göl: 7 km
- Nehir: Yerinde
- Sonraki şehir: 7 km
- Sonraki kasaba/köy: 1,5 km
- Tren istasyonu veya otobüs terminali: 1,5 km
- Otoban çıkışı: 15 km
Adres
Badhütten 188069 Laimnau bei Tettnang
Almanya
GPS koordinatları
Lat 47.63389, Long 9.64722
Yol tarifi alİletişim
Gutshof Camping Badhütten
Arama veya faks
Sıkça sorulan sorular
Gutshof Camping Badhütten nehre ne kadar uzaklıkta?
Gutshof Camping Badhütten doğrudan nehir kenarında yer almaktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin
¿Se permiten perros en el camping Gutshof Camping Badhütten?
Yüksek sezonda ve düşük sezonda köpeklere izin verilir. Kiralık konaklama birimlerinde de köpeklere izin verilir. Misafirler Gutshof Camping Badhütten alanını 5 üzerinden 4.2 puanla "köpekli misafirler için uygun" olarak değerlendiriyor. Yorumları şimdi detaylıca oku
Gutshof Camping Badhütten ne zaman açık?
Gutshof Camping Badhütten, 1. Nisan ile 30. Eylül arası açık. Kamp alanı detaylarını göster
Gutshof Camping Badhütten aile dostu mu?
Misafirler Gutshof Camping Badhütten alanını özellikle 6 yaş altı çocuklu aileler için uygun buluyor. Boş zaman aktiviteleri için Gutshof Camping Badhütten kamp alanı, Çocuk parkı, At binme, Açık havuz, Su kaydırağı ve çok daha fazlası gibi birçok olanak sunmaktadır. Kötü hava koşullarında kapalı havuzu (8 km uzaklıkta) kullanabilirsin.
Tüm eğlence olanaklarını gör
Tüm eğlence olanaklarını gör
Misafirler ve diğer kampçılar Gutshof Camping Badhütten alanını nasıl değerlendiriyor?
Kampçılar Gutshof Camping Badhütten alanını 5 üzerinden 3.3 olarak puanlıyor.
Misafirler özellikle şu özellikleri çok iyi değerlendiriyor: Huzur
Misafirlerine göre Gutshof Camping Badhütten özellikle şunlar için uygundur: Yaşlılar ve Köpekleri olan konuklar
Misafirlerine göre Gutshof Camping Badhütten şunun için idealdir: Bisiklete binme ve Doğa yürüyüşü
Tüm kampçı yorumlarını oku
Misafirler özellikle şu özellikleri çok iyi değerlendiriyor: Huzur
Misafirlerine göre Gutshof Camping Badhütten özellikle şunlar için uygundur: Yaşlılar ve Köpekleri olan konuklar
Misafirlerine göre Gutshof Camping Badhütten şunun için idealdir: Bisiklete binme ve Doğa yürüyüşü
Tüm kampçı yorumlarını oku
Gutshof Camping Badhütten yakınlarında alışveriş imkânı var mı?
Üzgünüz, Gutshof Camping Badhütten kamp alanı henüz alışveriş imkânları hakkında detaylı bilgi vermedi, ancak bilgiyi doğrudan kamp alanından talep edebilirsin. Talebi şimdi gönder
Baden-Württemberg bölgesinde alışveriş imkânı olan diğer kamp alanlarını ara
Baden-Württemberg bölgesinde alışveriş imkânı olan diğer kamp alanlarını ara
Gutshof Camping Badhütten alanına en yakın kasaba veya şehir ne kadar uzaklıkta?
En yakın kasaba 1.5 km uzaklıktadır, en yakın şehir 7 km uzaklıktadır. Bir otobüs veya tren durağına 1.5 km içinde ulaşabilirsin. En yakın otoyol çıkışı 15 km uzaklıktadır. Konum hakkında daha fazla bilgi edin
Gutshof Camping Badhütten hangi yemek seçeneklerini sunuyor?
Doğrudan tesiste bir restoran bulunduğu için yemek konusunda kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca 8 km mesafede bir büfe de bulunmaktadır.
Doğrudan tesiste sunulan ekmek servisiyle güne rahatça başlayabilirsin.
Genel olarak misafirler, tesisteki yiyecek ve içecekleri 5 üzerinden 3 olarak puanlıyor.
Bu arada, gaz tüpleri doğrudan tesiste değiştirilebilir.
Tüm seçenekleri detaylı olarak gör
Doğrudan tesiste sunulan ekmek servisiyle güne rahatça başlayabilirsin.
Genel olarak misafirler, tesisteki yiyecek ve içecekleri 5 üzerinden 3 olarak puanlıyor.
Bu arada, gaz tüpleri doğrudan tesiste değiştirilebilir.
Tüm seçenekleri detaylı olarak gör
Gutshof Camping Badhütten kamp alanında wi-fi veya internet var mı?
Gutshof Camping Badhütten kamp alanı Wi-Fi sunmaktadır. Bu ücretsizdir.
Gutshof Camping Badhütten engelsiz (erişilebilir) mi?
Gutshof Camping Badhütten kamp alanındaki yolların çoğu asfaltlanmıştır. Sıhhi tesisler engelsizdir (erişilebilirdir). Tüm kamp alanı özelliklerini gör
Gutshof Camping Badhütten alanında kaç parsel var?
Gutshof Camping Badhütten kamping alanında turistler için 200 parsel og uzun süreli kamp yapanlar için 0 parsel bulunmaktadır.
Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör
Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör
Gutshof Camping Badhütten ne kadar büyüklükte?
Gutshof Camping Badhütten alanı 10 hektar büyüklüğündedir. Zemin durumu: Çim
Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör
Tüm kamp alanı bilgilerini şimdi gör
Gutshof Camping Badhütten alanında konaklamak ne kadar tutuyor?
Gutshof Camping Badhütten alanında bir gecelik konaklama €35,30 - €43,30 tutmaktadır, ancak fiyatlar seçilen döneme, misafir sayısına vb. göre değişiklik gösterir. Güncel fiyatları ve müsaitlik durumunu öğrenmek için camping.info üzerinden Gutshof Camping Badhütten alanına taahhütsüz bir talep gönderebilirsin. Talebi şimdi gönder
Deutsch
English
Nederlands
français
italiano
Español
български
босански
čeština
dansk
Ελληνικά
eesti
suomi
hrvatski
magyar
lietuvių
latviešu
norsk bokmål
polski
português
română
русский
slovenčina
slovenščina
српски
svenska
Türkçe

